Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Gość Ewellinka
🖐️ widzę, że dobrze zrobiłam zakładając dla Was topik:) Bawcie się dobrze i kochajcie najmocniej na świecie moi drodzy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny ten kosmos :) przy takich widokach mozna zapomniec calutka ortografie w oka-mgnieniu !!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posta mi wcielo :O kurcze , nie bawie sie tak :P nie wiadomo czy sie powtarzac ? czy pojawi sie po godzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona-przyzwyczajaj sie-pora na padniecie wieczorne kafe :D Kradzieju-przetestujemy obydwa :classic_cool: Jak dasz rade rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zbednych gadzetow typu projektor bedziemy se ogladac kosmos... Wystarczyla moja jedna wizyta... ...pierwsza...:D:D:D Dinozaury beda se buszowac po mlecznej drodze..... a my.... ...bedzie widac z kosmosu przez nieistniejacy sufit :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ ...Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami... Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć: Do siego Roku!!... Najlepszego!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×