Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maria22111

Topik dla kobiet , ktore chca rozpoczac od dzis nowe zycie.Dieta,pielegnacja

Polecane posty

Hej:* Zostałam i nigdzie się nie wybieram:) A ja właśnie tworzę pracę na historie i niestety nie mam jeszcze nic bo ciemna jestem:/ i gotuję obiad czyli pierś z kurczaka i bede sobie wyobrażać że to kebab:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, u mnie dzis waga troche drgnela i juz jest -13kg:-) ale coraz slabiej mi idzie to wyobrazanie sobie...juz sama nie wiem co mam jesc bo na widok serka light to zamykam lodowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! gratuluję kilogramów w dół:) super:) a u mnie dziś znów jeden kg mniej!! jestem przeszczęśliwa!! Zaraz jadę na zakupy może kupię coś w mniejszym rozmiarze.A co do jedzenia to też mi sie to już nudzi:/ ale jak skończę to będe jesć same pyszności ale dietetyczne:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, dzis znalazlam taki przepis w gazecie co by dla nas nadal, pirsi z kurczaka z w srodku zawinietym ogorkiem konserwowym i cebula, przysmazane, oczywiscie dla nas-bez tluszczu na patelni teflonowej, moze w niedziele sprobuje bo jutro nie bede miala czasu, gratuluje straconego kg:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm pyszne by to było:) Ja mam na kompie peło fajnych przepisów ale jakoś nie mam czasu ich zrealizować. Dziś mam ręce pełne roboty i jutro pewnie tez taki ciężki dzień będę mieć. No nic trzeba przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Ja tez mam niewiele czasu na gotowanie, tym bardziej, ze przede wszystkim musze ugotowac cos corce...o matko!!!co za pogoda!!!u mnie sypie snieg!!!moj maz sie zalamie, on naprawde nie lubi zimy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja tez często dla rodziny gotuję. I niestety nie jem tego:/ u mnie tez okropna zima jest:/ i podobno swieta wielkanocne tez mają być w sniegu:( Ja chcę wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, u nas sie jednak rozpogodzilo, jestem z mazowsza, w sumie bylo nawet ladnie, kurcze mowisz, ze Wielkanoc tez zimowa?a ja juz corce zdazylam kupic wiosenna sukieneczke...ja na szczesci gotuje tylko dla dziecka bo moj maz sam sobie gotuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! O to widzę że masz super męża:) bo moj przyszły mąż to nawet wode przypali:) Właśnie dlatego ja nie kupuję nic na święta wiosennego bo zmarzne... Ja z gór jestem wiec u nas zima jest na całego:/ Zaspy po kolana i jeszcze sypie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, u mnie w rodzinie tez faceci maja 2 lewe rece do gotowania ale moj maz sam wokol siebie wszystko robi:gotuje, uprasuje i upierze sobie co mu potrzeba, wiec mam pod tym wzgledem luz:-)z gor...ale super, uwielbiam narty...w tym roku moj brat zaczal probowac na snowboardzie, ale skonczylo sie to dla niego fatalnie, i tak sie nie zniechcil i w przyszlym roku wszyscy jedziemy, zawsze chcialam mieszkac w gorach lub nad morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Młyn:)mieszkam w górach ale na nartach średnio jeżde, znaczy gorzej niż źle:) Ja to chciałąbym kiedyś za granicę wyjechać i pomieszkać i spróbować innego życia i wrócić:) mam fajny przepis na obiadek. dziś to jadłam. pierś z kurczaka ugotowałam i zrobiłam do niej sos z jogurtu:dałąm bazylie, oregano, czosnek i było pyszne. I do tego dziś zmieściłam sie w spodnie, które kupiłam za małe rok temu:p super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Tak to jest, ze jak sie nie ma to sie lubi...w sensie z tymi nartami, nasi znajomi z wawy wszyscy jezdza...ja tez dzis zrobilam super obiadek-piersi z kurczaka w srodku z serem zoltym light usmazone na patelni teflonowej...jutro tez moze zrobie, a tak z innej beczki to u nas wlasnie strasznie pada...😠jeszcze jeden snieg dobrze sie nie roztopil a tu juz kupa nastepnego... z tymi spodniami to super, ja tez jakis czas temu weszlam w takie dwie spodniczki co mi maz za male kiedys kupil, a teraz zdejmuje je bez rezpinania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja. Też pyszny obiadek miałaś. Ja juz znalazłam soebie pyszne śniadanie na jutro bo już mi warzywka wchodzą znowu:) i odkryłam przepis na dietetyczną nutelle i chałwe co przy dukanie można jeść:) U mnie też pogoda okropna. Wiał halny więc są roztopy... ale co zrobić. Trzeba czekać na wiosne. Tylko że ja chcę już lato!!! Bo chcę sie opalić i pokazać - mam nadzieję- piękną figurę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, u mnie dzis powtorka z wczorajszego obiadu, naprawde super, u nas powrot zimy w calym tego slowa znaczeniu:-( dzis zapisalam sie na aerobik, na razie tylko raz w tygodniu, mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc czas na troche wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U mnie też zima:( i na poprawę humoru byłam na zakupach ale sie nie udało. Jestem taka padnięta po całym dniu na uczelni że zaraz ide spać. A najgorsze dopiero przede mną:/ O aerobik super:) Czas napewno jakoś znajdziesz ale u mnie gorzej z chęciami jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, ja dzis tylko na chwilke, mam mnostwo pracy😢 musze sie na jutro przygotowac, dzis odebralam wyniki mammografi-wczesniej pisalam, ze mam guza w piersi, okazalo sie zee to nowotwor niezlosliwy, wiec w sumie ok, tyle, ze nie wiem co mi teraz z nim zrobia...pozdrawiam, jutro wiecej popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Napewno będzie dobrze!!! Trzymam za Ciebie kciuki i nie martw sie :*:*:* Ja dziś też mam zakręcony dzien ale wieczorem będzie po wszystkim to też więcej napisze. Teraz spadam na uczelnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, dawno sie nie odzywalam, ale szef nam nawymyslal jakis szkolen tyle, ze nawet nie mam czasu sie wyspac, co do diety to ok, bez zmian, na wadze chwilowy zastoj, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! u mnie też dobrze. Jutro sie zważe i zobacze czy cos schudłam. też mialam zakrecony tydzień ale teraz już weekend i właśnie sprzatam:) a i fryzure zmieniłam:p i nikt mnie nie poznaje ale mówią że ładnie mi:p :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, ostatnio malo sie odzywam, le totalnie nie mam czasu:-( dopiero wrocilam z wawy i jedna reka pisze, druga cos gotuje...napisz jak tam waga, bo u mnie zastoj i moze chociaz spadek u Ciebie mnie zmtywuje:-Pu nas d wczoraj wiosna, choc teraz pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! no właśnie u mnie wczoraj na wadze już 65 kg widać:) Jednak będe ładnie w sukience na weselu wyglądać:P w sumie schudłam już 7 kg wiec jak dla mnie to bardzo dużo. Ja zamierzam dzis cały dzień odpoczywać. Tobie też na pewno by sie przydał relaks ale z pracą i małym dzieckiem to napewno trudne. a wiesz mi motywacja tez sie kończy? ale chcę do świąt jeszcze wytrzymać a potem zobaczymy może nie przytyje przez święta bo stwierdziłam ze zrobie jednego placka i lekką sałatkę i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, gratuluje, super!!!u mnie chwilowy zastoj, bo przez tego guza musialam zrezygnowac na kilka dni z diety ale w srode koniec badan i znow wracam do proteinek...jestem strasznie zakrecona ostatnio, nie mam do niczego glowy a teraz wlasnie czekam na wiadomosci od brata, ktory wlasnie ma operacje...pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! to faktycznie duzo problemów teraz masz. Współczuję Ci ale napewno będzie dobrze. Ja własnie sie dowiedziałam że moja kuzynka też sie odchudza, tyle że normalna jest. Ale miłość i wiosna zawracają w głowie:P Trzymaj sie ciepło zwłaszcza ze za oknem już słoneczko świeci:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, u brata juz ok, ja mam juto koniec badan wiec natychmiast wracam do protein...teraz lezy na mnie moja cora, ktora miala jakis koszmar i boi sie sama spac...taki maly slodziak:-)a ja nie wiem jak mam isc sie teraz kapac zeby jej nie zbudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Moim rozmawiam przez skypa bo niestety rozłąka:/ O to na pewno córeczka musi być słodka:) ja uwielbiam malutkie dzieci. W ogóle są słodkie wszystkie dzieci. A mogę wiedzieć jak ma malutka na imię? Bo mi sie podoba Emilka ale wszyscy mówią ze nie ładne... A Ty co myślisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, odpadłam z odchudzania na ponad 2 miesiące. Od wczoraj znów walczę. W ciągu tych dwóch miesięcy - nabrałam z powrotem ciałka. :( Gratuluję wam wytrwałości! Szpindlerowy młyn - no gratulacje, gratulacje. Ty wytrwałaś i masz kilkanaście kg mniej :) na diecie DUKANA właśnie. Naprawdę podziwiam, jesteś moją inspiracją. Cieszę się, że badania wyszły dobrze i że okazało się to niezłośliwym. :) A apropos diety - powiedz jak wytrzymujesz proteiny same? bo ja drugi dzień jestem na proteinach i znów mnie strasznie mdli od nich, tak jak w styczniu... wtedy przerwałam dietę właśnie z tego powodu, że okropnie mnie mdliło przez cały czas. Ciebie nie mdli? Masz ochotę na te ryby, kurczaki, jogurty i jajka? Chciałabym się nie poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej Tigvah, fajnie, ze znow jestes!!!wiesz co, ja staram sie jesc rzeczy, ktore lubie, dzis na przyklad szaszlyk z kurczaka z cebula i pieczarkami, ostatnio, piersi w srodku z serem zoltym bez tluszczu-bardzo dobre...no i fajnie, ze bedzie nas znow wiecej na topiku Ekonomistka-moja cora ma malo orginalne imie-julia, emilka tez mi sie bardzo podoba, a dzis jak bylam na placu zabaw to jedna mama zawolala swoja corke -Pola, bardzo mi sie spodobalo i tak sobie pomyslalam, ze jak bede miala druga corke to tak dam jej na imie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! u mnie znowu jedno kilo mniej:) jestem szczęśliwa i w ogóle super jest. Pogoda piękna więc chce sie zyc!! Zaraz ide z kolezanką na ploty (oczywiscie będę pić cole light:p) i na uczelnie:) Ale najpier ide robić sobie na obiad pyszne warzywka:) Trzymajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! u mnie znowu jedno kilo mniej:) jestem szczęśliwa i w ogóle super jest. Pogoda piękna więc chce sie zyc!! Zaraz ide z kolezanką na ploty (oczywiscie będę pić cole light:p) i na uczelnie:) Ale najpier ide robić sobie na obiad pyszne warzywka:) Trzymajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 3-ci dzień na diecie Dukana w fazie uderzeniowej. Nawet przestało mnie mdlić o tych mięs i nabiału. Dziś zrobiłam taką sałatkę: tuńczyk w sosie własnym, 3 jajka na twardo, 1 korniszonek i poł cebuli. Pychotka :) (przepis z innego wątku ale też Dukanowego). To znaczy pychotka jak pychotka - ale lepsze to niż ugotowana pierś z kurczaka bez niczego, albo tuńczyk sam. Szpindlerowy młyn - fajnie, że poskaczesz trochę na aerobiku. Ja kiedyś chodziłam, ale odkąd mieszkam pod Warszawą, a nie "w" Warszawie - to ciężko się zmobilizować, żeby po pracy z tej mojej "wioski" jeszcze jechać przez prawie godzinę na aerobik. No ale od września - jak już skończę sprawę ze studiami i będę mieć więcej czasu - to chciałabym mimo tych dojazdów zapisać się gdzieś. ekonomistka - gratuluję utraconych kg. :) zazdroszczę warzywek, bo ja na razie na proteinkach jeszcze przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×