Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maria22111

Topik dla kobiet , ktore chca rozpoczac od dzis nowe zycie.Dieta,pielegnacja

Polecane posty

Hej! Tigvah jest tylko na gg. Ale cieplo na dworzu.W necie bylo napisane,ze 6 stopni,ale jak szlam to na termometrach wszedzie bylo 15,16 stopni.Szlam w sensie do parku:) A slonce tak grzalo,ze w samych bluzach ludzie chodzili.I tak tu jest zawsze,tu nie ma zimy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Oj ale super o Was pogoda!ja bylam w Belgii tylko raz i dosc dawno, nie pamietam zbyt duzo, zrobilam sobie dzis beztluszczowego omleta z cebula i szynka i wyszedl pycha, tyle, ze musialam sie dzielic z reszta domownikow, a w lodowce mialam tylko 2jaja, no nic jutro znow sobie zrobie, waga znow spada:-Dwiec nadzieja na jeszcze 4kg w tym miesiacu ciagle zywa, a najlepsze jest to, ze wcale sie nie czuje glodna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Ja dzisiaj zjadlam 3 ciastka,ale je spalilam.Od rana caly czas biegam.Doslownie.Dopiero siadlam.Wykapalam Jaska i chyba zaraz zasnie bo cos patrze,ze juz niewyrazny :D Kregoslup mnie boli kurcze od tego latania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, ja dzis biegalam na biegowkach w lesie, mamy tu sporo sniegu, super warunki na narty, dzis udalo i sie wlozyc 2 spodnice, ktore kiedys kupil mi maz i nigdy w nich nie chodilam bo byly za male, fajne uczucie tyle, ze nikt nie podziela mojego entuzjazmu, tak to jest jak cala rodzina to szczupaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:( Zle sie czuje,brzuch mnie boli:( Dzis na obiad robie tylko krupnik.Nie dam rady stac nad tym wszystkim.. Sz.Mlyn gratulacje:D Ja schudlam,ale jakos za bardzo efektow nie widze.No tylko tyle,ze spodnie za duze.Chcialabym wazyc juz conajmniej z 80kg:( Boje sie kurde,ze powychodza mi rozstepy od tego odchudzania.Mam krem,ale martwi mnie to,ze nie pomoze a po ciazy i tak wygladalm okropnie.. Nie dam rady dzis cwiczyc:( Poczekam az @ sie skonczy,bo inczej "ani rusz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Wiesz co Mgielka, moja siostra jest farmaceuta i pracuje w firmie kosmetycznej i ona twierdzi tak samo jak moj gin, ze kremy na rozstepy daja tylko jakies10-15%skutecznosci, ja smaruje brzuch balsamem z body shopu i masuje go intensywnie takim masazerem, moje ciazowe rozstepy sie znacznie zredukawaly, dzis bylam na zakupach, kupilam sobie bluzeczke o 2 rozmiary mniejsza:-D i kozaczki na wysokim obcasie(ja zawsze latam w adidasach, wiec to do mnie nie podobne) a co do rozstepow i innych ciekawostek typu nieladna skora-wiesz ja sie tym za bardzo jak narazi nie stresuje-watpie czy kiedykolwiek jezcze bede mogla zalozyc na siebie bikini;-)nwet jak uda mi sie super schudnac to zakladam, ze moje cialo juz jest w tak zmienione, ze pewnych rzeczy chyba juz nie zmienie-chyba, ze za pomoca chirurga-a do tego raczej sie nie dam namowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Ale pustki...:-OMgielka i I want jestescie jeszcze? ja dzis sobie zamowilam salatke z grillowanym kurczakiem, pycha, dzis ogolnie sporo zjadlam, nie wchodze na wage...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem ale szykuje sie do wyjazdu i w ogole nie mam czasu na siedzienie przed kompem. cos mi sie wydaje, ze wroce tu dopiero za dwa tygodnie... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem,ale czasu nie mialam:( U mnie ok.W sumie nie ma co pisac,bo trzymam sie wszystkiego scisle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm:( Ja dzisiaj zjdlam rybe z ziemniakami:D taka malutka porcja ziemniakow. Chcialabym byc juz chuda.Jutro musze kupic sobie jakies kremy.Mialam dzisiaj pocwiczyc,ale maz jest w domu i jakos tak sie wstydze skakac przy nim:) Nie wiem czemu. Udalo mi sie calkowicie przestawic go na moje jedzenie:D Jutro tlusty czwartek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, ja dzis czuje, ze mnie troche sily opuszczaja, nie zebm sie poddawala, ale juz nie czuje takiego entuzjazmu, dzis byla bratowa-nie zauwazyla zmiany-po mimo, ze ubrania 2rozm mniejsze, no chyba, ze nie chciala nic mowic...sama nie wiem, maz mnie nie wspiera-poznalismy sie jak mialam juz nadwage i chyba mu wszystko jedno, chociaz sam bardzo dba o siebie:-Otak jakos mi smutno dzis...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Mgielka-ja tez bym chciala juz byc chuda-kiedys tu na formu przeczytalam takie zdanie-nie rezygnuj z czegos tylko dlatego, ze wymaga czasu, bo czas i tak uplynie-mysle sobie, ze to do nas tez sie odnosi, czas minie a my bedziemy chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Cie nie lubi ;) I powiedzenie komplementu zbyt wiele ją kosztuje;) Moj tez mi nie prawi komplementow ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Ja dzis bez sniadania..tzn bylam na zakupach i po powrocie zjadlam kisc winogron..Niedobrze,wiem,ale tak wyszlo. Jasiek caly czas broi..:-o Kurcze ostatnio zaniedbalam troche cwiczenia.Ale od poniedzialku na pewno na nowo bede codziennie cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Hej, jak tam w tlusty czwartek? u mnie ok, ale ja mam latwiej bo nie lubie swierzych paczkow;-) ew czerstwe, ale nie skusze sie na nie, ale mam maly grzeszek na sumieniu, zjadlam dzis cukierka:-O, mialam sporo nerwow od samego rana i poczulam, ze mi cukier spadl i glowa mnie okropnie rozbolala, a bylam taka dumna dzis z siebie, a tu taka wpadka, no nic mam nadzieje, ze to juz sie to nie powtorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek kawy..
WITAJCIE czy ja moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlrowy mlyn
kubeczek kawy-pewnie, malo tu nas, napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek kawy..
dziewczyny jestem jestem...tylko czekalam i nikt nie odpisal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek kawy..
:) a wiec...mam 30 lat i od 4 lat miszkam w anglii miesiac temu urodzilam synka :) to jest moje 5 dziecko :) jeszcze 5 lat temu moja waga wskazywala 85 kg (179 wzrost) ale bralam leki na nerwice i zaczelam po nich tyc... do tego doszlo angielskie jedzenie i duzo nie trzeba było :( a wiecie co jest najgorsze? ze ja nie dopuszczm mysli do siebie ze jestem gruba...:o jakos wczesniej nie mialam problemu z nadwagą zawsze bylam wsam raz...czulam sie dobrze i wygladalam ok i tak bylo caly czas...mimo tego ze tylam ,wydawalo mi sie ze nadal jesy ok oszukiwalam sama siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek kawy..
zapomnialam napisac o wadze..waze 116 ... i tak udalo mi sie w ciazy nie przytyc,bo idac rodzic wazylam o 6 kg mniej niz jak zaszlam w ciaze ( ale to inna historia) wiec jak ..moge dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek kawy..
jakis czas temu probowalam kilka diet (wlacznie z glodzeniem) ale braklo mi tej silnej woli i nie widzialam efektow tak szybko jak bym chciala :( przestalam nawet wierzyc ze dzieki diecie i zdrowemu zywieniu mozna naprawde schudnac....teraz juz w to wierze :) i marze o tym zeby znow czuc sie piekną ....jak kiedys...tylko czy uda mi sie? diety konkretnej nie mam karmie narazie piersia wiec i tak to juz pewne ograniczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
kubeczek kawy-pewnie, ze mozesz:-)5dziecko-musisz byc bardzo silna kobieta, ja mam narazie jedna coreczke, ma 2lata, a w jakim wieku sa Twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek kawy..
12 syn 9 corka 6 syn 3,5 corka i 1 miesiac synek nie mowie ze zawsze jest lekko ,ale daje rade :) jestem po rozwodzie i ostatniego synka mam z obecnego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzylam:( Jasiek zasnal o 20 i myslalam,ze bedzie spal a on tymczasem obudzil sie.Juz pewnie mam go na glowie do rana.W sumie to nic,bo i tak od 3 dni nie spalam cale noce,ale denerwuje mnie to,ze on jeszcze nie ma swoich godzin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Masz pewnie podobna ilosc kg do stracenia co ja/my, ja planuje ok25-28, 9juz na minusie, jeszcze sporo do stracenia, ale dalam sobie cczas do wakacji, ja jestem na diecie dukana, ale dla Ciebie-jako matki karmiacej sie raczej nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×