Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość IZULEK_2006
oj to dlugo do 27... a kiedy moglas zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
mi podskoczyla temperatura chyba po okolo tygodniu od zaplodnienia... bo 2 lutego moglam zajsc a 09. lutego mialam 37,7 w poludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer!!!!!!!!!!!!!! zobaczymy co bedzie... caluje trzymaj sie Paula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iulek ja prawdopodobnie zaszłam 8 lub 9 lutego bo wtedy miałam dni płodne o których nie wiedziałam i szleliśmy z M na potęgę...dwa dni później byłam u gin i powiedziała ze już po owulacji...więc... idę z Pauliśkiem na spacer odezwe sie później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
zupa mi wyparowala z garnka..tylko kosci zostały...hee hee ach ten moj maz ma sie ze mna..kup test jest szansa... nja lece na 16 do szkoly bede kolo 21...mam praktyki na fryzjerstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
superburku 37.3 to nie musi byc lipa we wczesne ciazy lub to moga byc nawet dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje kochane, temp mierzy sie tylko i wylacznie rano po minimum 3 godzinach snu, bez wstawania, zawsze o tej samej porze, w tym samym miejscu i tym samym termometrem... Po wstaniu z lozka, przejsciu nawet do lazienki temperatura zaczyna piac sie w gore wiec nie ma sensu mierzyc jej w srodku dnia... A Oprocz tego poziom temp wskazujacy na ciaze jest kwestia indywidualna... Jesli macie ogolnie niska temp - np ok 35,5 w I fazie i 36 w II fazie to ciaza moze byc nawet przy ok.37 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i loonah sprowadziła nas na ziemię... Testu nie zrobiłam i nie kupiłam, trudno czekam do dnia @...szkoda nerwów...jak się okaże że pozytyw teraz to będę się martwiła czy nie nastąpi samoistne poronienie...jak z kolei teraz wyjdzie negatyw to wiadomo jaki nastój...więc...pozostawiam to samemu sobie...co ma byc to będzie...dużo dni mi nie zostało...WYTRZYMAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się z Pauliśkiem nachodziłyśmy...że ho ho!!! Zaczęło padać...dobre i pół godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialam tak brutalnie, ale lepiej wiedziec... Sprawdzilam sama na sobie z ta temp po wstawaniu i to jest prawda... Fakt ze co kobieta to przypadek, ale kazde wiarygodne zrodlo powie Wam kochane to co ja... I apeluje, nie robcie testow kilka dni po owu nawet tych najczulszych - nawet beta wtedy nie wykaze ciazy - przyklad Aniamaja... A co dopiero taki test ktory wykrywa stezenie 10 - z tego co wyczytalam to nawet do 5 tygodnia stezenie HCG moze byc nizsze od 10... Oczywiscie zalezy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Hej! Jabluszko, ja mam brać do końca I trymestru kwas foliowy-mi powiedziała,że może być folik,że to bez różnicy i kazała mi kupić,tzn ona myślała,że już dawno jem feminatal-są to witaminy dla kobiet w ciąży.Je się również je raz dziennie,mają też kwas foliowy.Ale to nie jest żadna zasada,że trzeba to brać - przyjaciółka nie była w stanie przełknąć tabletki feminatalu,bo dla niej były za duże i nie brała i urodziła zdrową córę :) Paula, jestem dobrej myśli,że nie dostaniesz w tym miesiącu @, ale zgodzę się z Loonah - bo wiem po sobie jak mi testy nie wychodziły po spóźnionej się @. Ja dziś wariowałam,bo musiałam się napić za wszelką cenę soku pomarańczowego :D no i o 6.30 miałam dziś akcję w toalecie :/ za długo było dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanko, w tym cyklu zaobserwowałam coś dziwnego, a mianowicie, zawsze po owulacji bolały mnie bardzo piersi aż do okresu, a w tym cyklu tylko podczas owulacji troszke mnie bolały, teraz jestem 2 dni po i nic nie czuje. Tak się łudze że to moze :) aż boje się wypowiedzieć, ale mam taką cichutką nadzieje. w każdej drobnostce staram sie czegoś dopatrzeć. czy któraś z was, która ma już dzieciątko też tak miała z piersiami? odpiszcie mi proszę kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do piersi hmmm w pierwszej ciąży zero bóli, urosły dopiero pod koniec :P teraz miałam kłucie sutków prawie cały czas od owulacji bardziej zwracaj uwagę na BÓŁ JAJNIKA !!! powinien kłuć bo jajnik z którego uwolniło się jajeczko podtrzymuje ciałko żółte dopóki nie wykształci się łożysko mnie bolał jajnik kilka dni po owulacji, przestał troszkę ale boli praktycznie do dziś :) POWODZENIA ŻYCZĘ KAŻDY ORGANIZM JEST NAPRAWDĘ INNY Wy same wiecie jak dotychczas wyglądały wasze cykle.....i zmiany zapewne zauważycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do KWASU FOLIOWEGO feminatal ma go więcej-800mg i jest łatwiej przyswajalny w 1 ciąży łykałam folik i to dopiero od 8 tyg :P bo nie wiedziałam że jestem w ciąży kwas foliowy jest dużo tańszy ważne żeby w ogóle go przyjmować :) dawka 400 wystarczy ale mimo wszystko mam feminatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do TEMPERATURY hmmm podyższona to fantastyczny objaw ale.....żeby wiedzieć czy jest podwyższona należy ja mierzyć wcześniej..... na tempkę wiele czynników ma wpływ test robiłam 13 dni od zapłodnienia wieczorem :)Amil a on ma mniejszą czułość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie jest 12 dzień....jestem już głupia...nie robię testu...czekam do dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszłam w pierwszym cyklu ale zaczęłam prowadzić obserwację w zeszycie rozpisałam sobie dni cyklu od 1-31- na wypadek dłuższego i każdego dnia zapisywałam np że był stosunek że bolał jajnik że miałam ślinotok że kłucie brodawek itp wiem , że gdybym nie zaszła to zapiski bardzo by mi pomogły bo mimo iż znałam swój organizm tom nigdy bym nie potrafila dokladnie powiedzieć w którym dniu cyklu coś mnie tam zabolało a wiadomo że my starające się wyłapujemy każdy objaw aaaa z tym bólem jajnika to jest tak-boli na owulacji a pózniej nie - dopiero w momencie zagnieżdżenia należy się go znowu spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula weź kochana pod uwagę że np plemniczki mogły sobie ''popływać jakieś 2 dni w Twoim organiźmie nie wiem kiedy dokładnie miałaś owulację a kiedy stosunek ja współżyłam 3 dni przed owulacją i w sam środek 14 dnia cyklu a liczyłam oczywiście od 14 dnia cyklu :) chociaż wiem że pierwsza partia plemników mogła zapłodnić moją komórkę :) sama będziesz wiedziała najlepiej TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z uporem maniaka ogładałam wkładki po każdej wizycie w toalecie jak skończyły mi się wkładki przyglądałam się majtkom-wiem że to chore i tylko my jesteśmy w stanie to zrozumieć :P ale dzięki temu wypatrzyłam malutkie plamki krwii-dosłownie kropeczkę każdego dnia-tak u mnie wyglądało plamienie implantacyjne a objawy miałam już tydzień po owulacji-od tego 14 dnia cyklu ale to sprawa indywidualna ja np poznałam po ślinotoku-dosłownie spluwałam do umywalki i tak było w 1 ciąży również a żądna powtarzam żadna z moich koleżanek również tych po medyku nie zauważyła u siebie takiego objawu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka z kalendarzem w ręku opiszę Ci jak to wyglądało.....:):Phehhe 10 lutego (tj 11dc) byłam u mojej gin, która stwierdziła że już po owulacji, która wg usg była jakieś 2,3 dni wcześniej...czyli 7, 8 luty (8,9 dc)...a my właśnie z moim M szleliśmy nieświadomi 7 lutego... Owulka była bo: -już w 7 lutego maiłam piękny śluz - bolał mnie lewy jajnik, i nawet przez to zastanawiałam się przez malutką chwilę czy mi się chce figlować:P 8,9 luty miała, przeokropny ból jajnika i całego podbrzusza, zastanawiałam się co się dzieje, nawet z pracy się zwolniłam 2 godz bo nie mogłam wystać...jak się okazało to właśnie była owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteinę zaczęłam brać od 11 dc czyli dużo wcześniej...przez moment plamiłam...więc już nawet pisałam do was że u mnie już po robocie ,i że jak zwykle będę plamić we wszystkich odcieniach brązu aż do samej @...a tu cisza jak makiem zasiał wszystko minęło...więc nie wiem jak mam to liczyć skoro ten cykl taki nietypowy, bo wszystko przyszło szybciej...i owulacja i luteina...@ powinnam mieć 27 lutego ale skoro zaczęłam brać wcześniej luteinę to krwawienie powinno się pojawić zaraz po jej odstawieniu...chyba że się myle? Kotka Ty jesteś bardziej wyuczona w tym temacie:) Jakby to był normalny cykl , z owulacja na swoim miejscu to bym wiedziała co robić...a tak głupia jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po @ nie wiem z jakiej paki to tak w tym miesiacu bylo ale w nocy obudzil mnie mocny bol brzucha czy tez jajnika nie wiem sama juz bo kulo mnie wszedzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
DZIEWCZYNY RATUJCIE BARDZO BOLI MNIE LEWA STRONA NA DOLE TAK NA LEWO OD PEPKA... WYDAJE MI SIE ZE TO JEST 3 TYDZIEN CIAZY ...5 TYDZIEN OD MIESIACZKI OD MIESIACZKI...KLUJE I PROMIENIUJE... BOJE SIE....ZWOLNILAM SIE ZE SZKOLY.... A MOZE TO DZIECKO SIE ZAGNIEZDZA? BLAGAM NAPISZCIE COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek zagnieździć to ono się już zagnieździło więc to na pewno nie to...może przedzwoń do lekarza? Moja koleżanka teraz jest w 20 tyg, ale właśnie tak na początku miała straszne boleści że prawie chodzić nie mogła z bólu jak poszła do swojego gin to kazał jej wziąć no-spe i leżeć... No-spe możesz wziąć...na pewno nie zaszkodzi...dziwne tylko to miejsce bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
tak jakby lewy jajnik a moze troszke wyzej...nie jest to mocny bol bez lekow wytrwam..tylko boje sie zeby nie poronic,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×