Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

lolitka nie wiem jak u Ciebie ale ja juz mam jakies plamienia pierwszy raz w zyciu jakies jasne ale sa wiec okres przyjdzie lada chwila w zyciu nie mialam kiedys plamien od razu okres pełną gębą:P ale po odstawieniu tabletek to juz wszystko jest mozliwe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula u mnie zawsze przed @ dzień wczesniej były plamienia, tym razem na razie nic nie ma. wydaje mi sie ze max dzień @ to jutro, skoro owu była w czwartek 15 dni temu, wyobraź sobie ze kupiłam sobie testy no i jak to ja nie byłam w stanie nie spróbować, wyszedł neistety negatywny, nie wiem, moze dlatego ze tearz go zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy zawsze testujecie rano?? nie wiem, moze za wcześnie, jutro jak nie przyjdzie @ w nocy to powtórze sobie znowu, zobaczymy. tak jakos mocno wierzę w to, ze się udało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula ale ogólnie jak sie cuzjesz? temp miałaś dziś wg mnie za wysoką, zeby mieć @, jak brzóch, piersi i oóglne samopoczucie? mnie głowa dziś strasznie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać dziewcyznki, jutro z rana odezwę się, wstaje już o 5 bo idę do pracy. trzymajcie za mnie kciuki, jutro pwoinno wszytsko się wyjaśnić:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko Kochane trzymaj się!!!! Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z dzidzią i z Tobą też!:* Czekamy na dobre wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na badaniach prl, tsh i ft4, wyniki w poniedziałek. Jak czekałam na korytarzu to od lekarza wyszła ciężarna z dużym brzuchem płacząc strasznie wiec chyba nic dobrego nie usłyszała, aż mi łzy cisnęły się do oczu, nikomu tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka temperature miałam wyższą bo piłam alkohol dzien wczesniej a dzisiaj boli na maxa brzuch te plamienia to takie bardzooo jasne w sumie sama nie wiem czy to plamienia:P @ sie zbliza do jutra wieczorem napewno dostane tez ide niuniu dobranoc dziewczyny rano bede na kawce:) lolitka napisz co i jak a z tym testem to nie wiem co u Ciebie ja nawet nie kupiłam bo wiem ze @ przyjdzie na ciążę napewno tak brzuch nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka:) u mnie temperatura dziś spadła na 36,6 więc niestety:( przykro mi, za bardzo sie nastawiłam w tym cyklu, test sobie zrobiłam ale wyszedł negatywny niestety. rano pojawiły się też jasniutkie plamienia, takie żółto - pomarańczowe. No cóż, nowy cykl, nowe strania. ale obiecuje sobie już dziś, nie wczuwać się w ten cykl tak jak tamten, jedyne co kupię to testy owulacyjne, aha i celibat aż do dni płodnych, żeby wzmocnić plemniczki. i żadnego doszukiwania się objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i okres się zaczął :/ dokladnie co do dnia, jak w poprzednich cyklach, tzn w 29 dniu, chociaż wydawało mi się że powinien wcześniej przyjść ze względu na wcześniejszą owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka przykro mi że ta wstrętna @ przyszła:( niech się szybko kończy!!! U nas noc z przeszkodami...Paulę ucho boli i budziła się w nocy non stop z płaczem:( teraz ma trochę temp i u cho nadal boli, a my do pracy iść musimy:( Dziadek do niej przyjdzie...mam nadzieję ża da radę...ja tylko na 4 godz to może wytrzyma:( Kurcze niedawno była chora i znowu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to nikogo nie ma na kawce???? Ja piszę póki mogę, bo później różnie może być z Paulą:( Aha...przestałam plamić...to dobry znak:) tym bardziej że w niedzielę muszę zmolestować mojego M, bo mamy "godzinę zero", a w pon do gin sprawdzić czy ta "godzina zero" w ogóle nastąpiła:) zapał jast...aż sama się dziwię skąd po tylu nieudanych cyklach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale u mnie zadnych nowin niestety nie ma dalej czekam z niecierpliwoscia na brak @:) ciekawe co z jablkiem sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nic nie wyjdzie bo ostatnio seksik byl w niedziele w dzien plamienia a pozniej juz nie moze dzisiaj moj przyjedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj juz lepsza pogoda bo wczoraj byla koszmarna:) wczoraj bylam u mojego R bratowej na drinku zeby sie nie dreczyc ale wypilam tylko jednego przez 5 godzin bo cos mi nie wchodzil a ostatnio 4 wypilam w dwie godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja oczywiscie na kawce jestem troche spoznionej ale moj tato przyjechal na kawke z rana:) lolitka przykro mi ale nie załamuj sie bedzie dobrze:) zajdziemy w najmniej oczekiwanym momencie:) ja okresu jeszcze nie mam ale to kwestia kilku godzin bo ostatnio tez przyszla poznym wieczorem:) paula ucho to jest masakra bedac dzieckiem bardzo czesto przez to przechodziłam;/ duzo zdrowka dla coreczki. Satyna mysl pozytywnie:))) Dzisiaj miałam takie sny że szkoda gadac;/ napady gwalty i inne okropne rzeczy skad u mnie takie sny nie wiem:( Paula świetnie że skonczyly sie krwawienia:))))))))))) teraz tylko gwalc męża:))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula idz z mała do lekarza bo jeżeli to zapalenie ucha to tylko antybiotyk a ucho to masakra;(:( sama przez to przechodziłam wiele razy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieczyny... pierwszy raz od nie pamiętnych czasów mam wolny dzień. i mam zamiar się dziś lenić i nic nierobić. już zapomniałam jak to jest... gucci trzymam kciuki za dobre wyniki :-) lolitka szkoda, że @ do Ciebie przyszła... :-( Paula ja tez idę w poniedziałek sprawdzić na usg co tam u mnie słychać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Ciekawe co z Jabluszkiem...mam nadzieję,że to, że pisze,że nie jest dobrze, to tylko przezorność lekarza. Koleżanka zaszła teraz w ciążę, jest w 4 tyg i boli ją podbrzusze, to gienia powiedziała jej,że to może być początek poronienia.Wystraszyła się tak,że popłakana wyszła z gabinetu. Myślę,że baba przesadziła... Trzymam kciuki za testujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa takich lekarzy powinno sie w wiezieniu zamykac jak mozna tak powiedziec nie potwierdzając badaniem ręce i dupa opada no brak słów teraz trafic na dobrego gina to wielki sukces 4 tydzien ciazy to same początki jak ja bym dzis sie dowiedziała np że jestem w ciąży to według ostatniej miesiaczki tez by wyszedl 4 tydzien no brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo naamieszalam NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........2...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........4..........06 .03.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie @ przyszła jak w zegarku nastepny cykl z podniesioną głową:) Dzisiaj mianowałam mojego męża na test ciążowy 5mlu:P tydzien przed okresem rozpoznaje czy będzie @ czy nie:P:P narazie wiarygodny nie pomylił sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........3...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........4..........06 .03.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........3...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........5..........03.04.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie basiulka my na jednym wózku jedziemy:) pewnie nawet w ten sam dzień mamy owu:) musimy sie razem trzymac w tym cyklu:) buziaczki i udanego weekendu dla wszytskich oczekujacych na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego weekendu dla wszystkich:) a dla testujących pozytywnych wyników:) tak miało być:) basiulka a jak się czujesz? ja bardzo źle, ketonal standardowo, ból brzucha okropny, krzyży, drgawki i migawki, fatalnie, na szczeście następne dni sa już lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka to jest najwiekszy ból ten brzuch!!!!! i tyłek!! plecy mnie nie bolą ide powiesić pranie tabletka i pod kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! U mnie dalej brak @ , a test negatywny :( nie wiem co o tym myślec. dzis czuje sie jak bym juz dawno po @ była a nie przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc BP no czekamy własnie od ciebie na wiadomosci hehe a moze testjeszcze nie wykazuje:) trzymam kciuki:) dziewczyny aktualizujcie tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero przeczytałam wszystkie posty. biedne jabluszko. 3mam kciuki zeby było dobrze i martwie sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×