Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Witam nową staraczkę - betyliadę i życzę powodzenia. Mam pytanie do tych, które brały dopochwowo luteinę-miałyście po niej takie gęste, białe upławy? Bo mi jak poczuję,że nagle mam mokro w majtach, to przerażam się,że to jakieś krwawienie, a tu okazuje się,że jakiś śluz,który mam od kąt zaczęłam brać luteinę.Zastanawiam się, czy to normalne czy panikować.Nie chcę nad wyrost dzwonić do mojej gieni,bo nie chcę panikować. Co o tym sądzicie? Co z tym Jabłuszkiem???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
martazzz jeśli można, mam jeszcze jedno pytanie, na podstawie jakich badan ginekolog stwierdził ze "pęcherzyki rosły ale jak były jeszcze małe to od razu się wchłaniały" pytam z ciekawości bo nie orientuje sie w ogóle w tym temacie, moj ginekolog pracuje w przychodni w której sie leczę tylko w czwartki, a tutaj myślę ze moze co dziennie miałaś robione jakieś obserwacje? czy sie mylę? obawiam sie ze mam to samo, wykresy temperatury wskazują na to ze owulacji nie mam chyba wcale, i teraz te inne objawy "szaleństwa" hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek porozmawiam na temat hsg z moja gin. zobaczymy co powie. Moj misiek mial juz badanie nasienia ale to przed slubem. mial bardzo dobre wyniki ale teraz juz ponad 2 lata to moze sie zmienilo. Dziewczyny co z tym naszym jabluszkiem? martwie sie :( Okresu dalej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martazzz trzymam mocno za Ciebie kciuki, na pewno tekścik wyjdzie pozytywny. Pisz zaraz rano:) u mnie dziś 27 dc, temp rano 36,8 teraz 37,5, więc pojawiła się nadzieja, żeby tylko jutro nie było spadku, tylko wzrost, będę się modliła dziś o to:) pewnie sama się rano obudzę:) BP jak z Tobą? Mam nadzieję ze ta wredna @ nie przyjdzie Betyliada witam Cię serdecznie, ja też od 4 m-cy staram się, jutro, Ew. pojutrze powinnam mieć @, choć mam nadzieje że nie przyjdzie Satna bądź dobrej myśli Przecież któraś w końcu musi zaciążyć, jedna na tydzień tak musi być Elixx niestety nic Ci nie pomogę, nigdy nie brałam luteiny do pochwowo, kiedyś już dawno po Diane 35 nie miałam przez 3 m-ce okresu, ginekolog na wywołanie dała mi luteinę, na drugi dzień okres był, tyle że o ho ho, na czworak z bólu szłam po tabletki przeciwbólowe, taki bolesny, nie zapomnę go do końca życia. To podobno roki tylnego zgięcia macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matazzz
betyliana miałam codziennie robiony monitoring od 9dc i mierzone pęcherzyki, nigdy nie osiągneły takich rozmirów jak powinny i wchłaniały się , w tym miesiącu nie byłam na monitoringu bo dużo mnie to kosztuje ,ale podobno moja lekarka nie jest też najtańsza lolitka czy ty mierzysz temp kilka razy dziennie??? bo właściwa jest tylko ta rano zaraz po brzebudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lolitka. nie mierzylam dzis temp bo czuje ze @ wielimi krokami sie zbliza tak mnie brzuch nawala :( a piersi nie moge dotknać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka tylozgięcie masakra!!!!!!!!!! jak sobie wspomnie że teraz czeka mnie znowu taki bolesny okres;/ teraz jak pojde do gina poprosze go o morfine:P niby sobota-niedziela mam miec ale oby to była sobota bo w niedziele ide na 2 latka. Boli mnie brzuch strasznie teraz @ sie zbliza wielkimi krokami i czuje jak mi cos tam kapie w srodku napewno sie zbiera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matazzz, zawsze rano o 5, teraz z ciekawosci zmierzyłam sobie:) napisz mi prosze jak to było u Ciebie z tym spadkiem i potem ze wzrostem znowu w których dniach jaka, dziękuje Ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tyłozgieciem to jest nie fajnie, no dość ze bardzo bolesne miesiaczki to i przy przytualnu boli, nie każda pozycja jest dobra niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP a ty juz powinnas miec okres:) jak go nie ma to nadzieja jest wieksza. Jestem zdziwiona bo mnie cycki wogole nie bolą a zawsze sutki to az mnie piekły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matazzz
bo ta temp mierzona teraz nic nie znaczy, zawsze jest większa niż rano a jaką miałaś tem przed owu, bo jak była niższa przynajmniej o dwie kreski od tej po owu to jest dobrze :) ja przed owu miaalm 36,3 po owu 36,9 jednodniowy spadek temp (36,7) wystąpił w 10dniu po owulacji na drugi dzień znów temp wynosiłą 36,9 i tak do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed miałam 36,5; teraz 36,8. zobaczymy, w sumie w tym cyklu nie zauważyłam znacznego skoku, cały czas rosło pomału o 0,01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dawno mnie nie było. NARAZIE zawieszam starania. W poniedziałek zaczęłam szkolenia w Pzu. A nauki to mam tyle , więcej niż na studiach. Jutro egzamin teoretyczny. mam nadzieje że uda mi sie zaliczyć. W weekend poczytam sobie co tam u was. Ja cały czas myślę o dzidzi choć teraz mam na to mniej czasu. Praca po 3 latach..... Musze się wdrożyć. Pozdrawiam Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak bialy sluz pomoglam se lustekiem i sprawdzilam i jest luzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Elixx po dopochwowej luteinie są normalne takie upławy...to jakby część tabletki którą tam włożyłaś...zauważ czy pojawiają się kilka godz po tabletce ( no i rano jak wstaniesz ), jeśli tak jest to nie masz się czym martwić>) xena 64 ale zaglądaj do Nas:) Fajnie że coś znalazłaś:) Ja też się martwię o nasze Jabluszko...:(:O(:( Dlaczego się nie odzywa:) .....mam głupie myśli... izulek ospa!!! masakra!!! Może lepiej niech Mały zostanie z Tobą w domku, skoro i tak jesteś? Aż strach ...żeby się tylko nie zaraził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja tez sie martwie o Jablko;/ przeciez by napisała cos:( co pochwile podchodze do kompa i sprawdzam czy cos napisała jakies dziwne przeczucie tez mam;/ może internetu nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja mam nadzieję że tak oszalała ze szczęścia że po prostu brakło jej czasu na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
martazzz dziękuje Ci bardzo za wyczerpujące odpowiedzi. Teraz jestem juz prawie pewna ze hormony we mnie buzują, bo niedawno miałam atak płaczu, nic mi się złego nie dzieje ,a naszedł mnie jakiś taki żal, smutek i płacz... i tak cały wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie jest tak szczęsliwa że zapomniała o nas hehehe ale zawsze chociaz raz dziennie pisała mam nadzieje ze sie jeszcze dzis odezwie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierci to mnie juz bolą całe, boki i sutki najgorzej dotknąć nie idzie :( i co chwila brzuch tak jakby macica sie kurczyła to typowo na @ :( dziewczyny ja tez sie strasznie martwie o nasze jablko kochane, zawsze pisala duzo a teraz? mam nadzieje ze u niej wszystko wporzadku i dzidziolek zdrowiutki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, uspokoiłaś mnie :) właśnie niedawno patrzę, a tam jakby rozmazana tabletka , ufff...Dzięki! Matazz, daj koniecznie znać jak teścik! BP, jak jeszcze nie ma @, to trzymam kciuki! Ja też do ostatniej chwili byłam pewna,że dostanę @... Lolitka, też mam tyłozgięcie i też boli jak jest okres okropnie :/ myślałam,że coś ze mną nie tak jak przy seksiku bolało :P Basiula, dobre - kapie w środku, bo się zbiera!!! Hahahah, ale mnie tym rozbawiłaś :D:D:D:D Xena do nas zajrzała :) życzę powodzenia i tego by przy tym zawieszeniu mimo wszystko coś się wykluło :) Jabluszko się nic nie odzywa ciągle...też mam nadzieję,że lata ze zdjęciem bąbla, bo musi jakoś wyładować nadmiar radosnej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jutro nie przyjdzie jeszcze to w sobote zrobie jeszcze jeden test. zmykam już dziewczyny. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×