Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

czasami brzuch mnie zarwał tak jak na @ i masakrycznie bola mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko brzuch boli cycki zero i mam sluz plodny nie wiem skad sie wział ale jestem po odstawieniu anty wiec moze u mnie powli dochodzi do normalnosci wszystko i dlatego a mierzysz temp>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP, basiula, nic jeszcze nie wiadomo ;) kto wie??? BP, mi test nawet do końca nie wyszedł po kilku ok 5 dniach po @, a jestem w ciąży :) więc na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze trochę i jak się @ nie zjawi, to na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula a mierzyłas temp wiesz kiedy była owu??? ja generalnie we wszystko wierze, w pierwszą ciąże zaszłam podczas @ jestem tego pewna bo potem mąż wyjechał i nie było przytulanka przez cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba tez niestety nadciąga @, tak mi smutno i płakać mi sie chce:( jakie to ciężkie, wiemż eto dopieor 4 próba a ja juz mam dość. temperatura dziś 36,6 choć @ ma być w sobote, brzuch zaczyna pobolewać, czuję że to ta małpa się zbliża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka masz taka sama temperature jak ja trudno bedziemy działać dalej grunt to sie nie załamywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula, ale dla mnie to takie ciężkie, naprawdę, nie wiem czemu my kobiety musimy tyle doświadczać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja juz miesiac temu czytalam te wpadki przy porodzie i plakalam ze smiechu a mama tylko chodzila i mowila ze mam byc cicho bo tv nie slyszy no ale myslalam ze sie posikam i udusze ze smiechu lzy same lecialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko gdzie jestes jak po usg?? te wpadki na porodowce powinny czytac dziewczyny co im smutno że dostały okres hehehe idzie sie posikac ja tez na głos sie śmiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka głowa do góry i dalej staranka bardzo przyjemne:):) a jeszcze do okresu masz 3 dni wiec moze sie wszystko wydarzyć:) no ale Ty wiesz najlepiej jak sie czujesz itd... zrób test. superburek paula i BP staraja sie 2 lata i co one biedne maja powiedziec?? walczą dalej:) bierz z nich przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jablko gdzie jestes??? czekam na wiesci od Ciebie,a Ciebie jak na zlosc nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki Już rano miałam napisać ale tyle naskrobałyście, że zanim wszystko przeczytałam to już musiałam wychodzić do pracy:( Gratuluję nowym Mamom!!! Byłam dziś u mojej gin...8dc...endometrium 7mm, pęcherzyk 16mm...i...plamię sobię no bo co...:(dawno nic nie leciało nie?MASAKRA:(:(:( Idę ponownie w pon i tak aż do pęknięcia pęcherzyka...jak to powiedziała moja gin-póki co zero seksu, zbierać siły i pierwsze uderzenie w niedzielę, nie wcześniej...na plamienie rozkłada ręce i mówi że porozmawiamy w pon. Pytałam czy może powinnam zrobić jakieś badania hormonalne np.prolaktynę? Odpowiedziała że gdybym miała podwyższoną to nie miałabym owulacji, a mam co miesiąc piękną,książkową... Jabluszko kochane pisz jak u gin:) Całuję Was wszystkie i każdą z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, u mnie lekka zmiana, 24 dc 36,8 - poniedziałek 25 dc 36,7 - wtorek 26 dc 36,6 - środa 27 dc 36,8 - czwartek (dziś) wczoraj czyli 26 dc byłam pewna ze dziś będzie jeszcze spadek temp bo bolał mnie brzuch i @, a tu znowu wzrosła. Znowu pojawiła sie nutka nadzieji. odkąd obserwuje cykle to pierwszy raz mam coś takiego, zobacze jak jutro. Miałyscie kiedyś taką sytuację? Basiula jak Twoja temperatura dziś? napiszcie mi prosę czy 14 dni po owulce jest @, czy to faktycznie tak jest. dziękuje i życze wszystkim miłęgo dnia. P.S. oj jakie miałam dziś piekne sny, nawet jakieś dzieicątko tylko że chyba nie moje to było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ja już kawkę piję a niebawem uciekam do żłobka!!! Znów trzeba skrobać auto:(buuu Nie wiem czy się później odezwę bo pewnie mój M znów laptopa do pracy zabierze:( Taka byłam pewna że się Gucci udało...:( Ja już nie jestem forumową wróżką...czar prysł:( basiula3 nie wiem skąd ten śluz u Ciebie...zazwyczj u mnie susza przed @, ale pamiętam że kilka razy też tak miałam jak Ty... Gdzie nasze Jabluszko? Pewnie taka szczęśliwa że nie miała czasu do nas zajrzeć... Izulek widzisz za szybko poszłaś:) Nic się nie martw...na pewno juz za chwilę ujrzysz swoją Fasolinkę na usg...wszystko zależy od tego kiedy zaszłaś w ciążę...mimo że @ miałaś w styczniu zarodek może być jeszcze na tyle malutki że go nawet taka maszyna jak usg nie wykryje porządnie...daj mu troszkę czasu jak podrośnie...Pamiętam moją pierwszą ciążę...poszłam na usg chyba ze 3 albo 4 tyg od ostatniej @...obliczyłam sobie że wtedy powinnam usłyszeć serce i tak było...ale skąd u mnie wtedy tyle cierpliwości to nie mam pojęcia:) Całusy dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka czyli nic straconego jak tempka rośnie to dobrze...ale z testem i tak czekaj do dnia spodziewanej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja na kawce juz:)lolitka mi tez wzrosła do 36,88 mój "test ciążowy" czyli moj mąż oznajmił mi oczywiście wczoraj okres lada chwila:P spytałam sie go dokładnie jak on to odczuwa a on mówi że przed okresem zmienia sie smak na bardziej gorzki i jest dużo ciaśniejsza a w inne dni cyklu ma inny smak i wszystko jest ok.u mnie przynajmniej tak jest. Brzuch mnie jak na okres coraz bardziej boli ale na szczęscie zadnych innych dolegliwosci nie mam. Paula kuzwa skad te plamienia?? ale mam nadzieje ze w poniedzialek sie wszystko wyjasni tez gdzies czytałam że od okresu celibat a w dni płodne po celibacie z grubej rury;P plemniki sa mocno:) wszystko bedzie dobrze;) nasza wrózko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka nie umiem Ci powiedziec jak to jest 14 dni po owulacji ja w pierwszym cyklu miałam 13 i 14dc kucie jajnikow i sluz płodny i rowne 2 tygodnie po 14 cyklu dostałam okres a teraz miałam w 10 i 11dc sluz plodny i nie wiem czy była wtedy owulacja czy nie bo nie miałam kucia jajnika tylko na 12 czułam jak by okres miał przyjsc a w 13 cycki mnie bolaly od 14 miałam grzybice wiec Ci nie umiem pomóc;/ dopiero bede regularnie mierzyc temp i wszystko po okresie a Tobie zycze żeby ta podwyzszona temp swiadczyła o ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko!!! chcesz zebym miała zawał serca??:P czekam i czekam na Ciebie i na dobre wieści:) BP a u Ciebie co tam?? dzis termin @:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula kochana:)nie wiem skąd ta plamienia...jak powiedziała moja gin mam do niej chodzić od pon aż do wyjaśnienia sprawy...wtedy będzie mogła coś powiedzieć. Ona jest bardzo konkretna i nie trzepie językiem trzy po trzy...chce prześledzić mój cykl do końca więc czekają mnie wizyty praktycznie codziennie i nie zawsze na kasę chorych, ale to nie ważne...grunt żeby sprawa się wyjaśniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to dobry lekarz i dobrze że na takiego trafiłas:) bedzie wszystko dobrze znajdzie Ci przyczynę tych plamień moze masz czegos za mało albo czegos za duzo i ona Ci pomoze :)trzymam kciuki:) w Polsce niestety tak jest musisz chodzic prywatnie bo na kase to chyba by Cie tak codziennie nie przyjmowała nie wiem w sumie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula ona mnie przyjmuje na kase chorych gdy tylko może, mówi że jest jej to obojętne bo NFZ i tak jej zwraca...robiła mi nawet na kase cytologię + badania profilaktyczne na raka szyjki macicy. Babka jest naprawdę w porządku i non stop się kształci wiec jest na bierząco. Jeździ na różne konsylia. Ma ponad 50 lat a wygląda na góra 36...laska taka że szok!!! Tylko pozazdrościć urody, figury, cery w tym wieku. Ale wiadomo że ma jakiś limit pacjentów w miesiącu na kasę, więc może sie okazać ( a raczej już nawet potwierdziła) że kilka razy będę musiała pójsć do niej prywatnie...z tym że monitoring u niej kosztuje tylko 30 zł, więc nie zbankrutuję:) Jbluszko pisz!!!!!!!!!!!!!!! Bp jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M zostawił mi laptopa...:) ale co z tego jak muszę się do pracy szykować ...na 10 ide...zaglądać do Was bedę do ostatniej minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałby mi się jakiś dzień wolny...pogadałybyśmy sobie do bólu...a tak to wpadam i wypadam...zanim obczytam Was to już czas mój mija i do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka to u nas tak samo, wczoraj chyba z tego co pamietam tez miałaś 36,6 a dziś 36,8 tak? o której godzinie robisz pomiary? Miałaś tak kiedyś ze po spadku był skok, czy jest to pierwszy miesiac obserwacji. Mnie tez brzuch boli, wczoraj nawet mocniej niż dziś, byłam pewna na 100% ze w nocy będzie @. dziś tez pobolewa, ale juz mniej no i krzyze tez tak mni troche dają znać o sobie. Kurcze ja jeszcze mam nadzieje że moze akutar.. sama nie wiem, ale już wczoraj pogodziłam sie ztym że będzie @. tyle że nigdy nie miałam spadku temperatury a potem wzrostu tuż przed samym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×