Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

basiulek dzięki:) żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co teraz mierzyłam temp od niedzieli bo wczesniej miałam grzybice miesiac temu tez tydzien przed okresem tak dla sprawdzenia nie wiem czemu:P a teraz po okresie zaczne od razu mierzyc i pisac w kalendarzu mam go jeszcze po poradni przedmalzenskiej:P wtedy musiałam go robic ale zerznełam z internetu bo brałam tabletki:P a jezeli pierwszy ra zu Ciebie jest taki skok jak mierzysz zawsze to moze faktycznie było zagniezdzenie jak u martazzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomiary robie o 5 rano jak moj maz idzie do pracy bo zawsze sie budze i ide siku:P wiec przd tym mierze:P u mnie tez podwyzszyło sie z 36.67 do 36.88 ale dzisiaj spalismy na dole gdzie jest kominek jak wstał napalił w nim i było strasznie gorąco wiec moze dlatego że było cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuek_2006
hej dziewczyny wpadlam sie tylko przywitac...zaraz spadam do kosmetyczki na dwie godziny...ale tyle pszecie ze ledwo nadazam...alez ja sie nudze...siedze sama calymi dniami moj synek w przedszkolu maz w pracy na 3 dni pojechal....NUDA DO POTEGI...jak sie dziecko urodzi napewno nie bede narzekac na nude heeh....jeszcze sie dowiedzialam ze w przedszkolu panuje ospa wietrzna ale mam nadzieje ze mojego syna to cudem ominie.... sluchajcie z ta temperatura to jest roznie...ja jak mialam powyzej 37.3 to juz mialam podejrzenia ze to ciaza...lekarz mi powtarzam ze dopiero 37,6 wskazuje na ciaze ewentualnie stan zapalny.... ale dla mnie 37,3 juz bylo duzo...wiec okazalo sie ciaza....zycze wam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Aż wstyd się przyznać, ale mąż mnie telefonem przed chwilą obudził :D Ale miałam sen-że piersią karmię! Idę coś zjeść, bo już mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elixx i dobrze że sobie pospisz masz do tego prawo i korzystaj jak najwiecej:) ale dzisiaj piekna pogoda trzeba to wykorzystac na jakies bieganie czy spacer ale poczekam na mezusia ma jutro wolne:D jupi:D ide zupe pieczarkowa ugotowac bo mnie ochota wziela ze szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na 12 na obiad do babci, ale nie wiem jak ja coś zjem, bo po 10 zjadłam śniadanie :D Dobrze,że mieszka blisko, bo ja jeszcze w piżamie i nie jak nie wiem co nie chce się mi iść pod prysznic, tylko siedzę, coś oglądam, by odwlec tą chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dzis wziełam wolne, wkoncu mam jeszcze troche wolnego to co tam i tak musze wykorzystać. Mój misiek dzis szedł do pracy na 11.30 to pojechalismy rano na zakupy. Wczoraj wieczorem sie namysliłam ze pojedziemy. Gucci byłas w zalewie? jak zakupy udały sie ? bo mi bardzo :) Gdzie jest jablko?????????????????????????? u mnie dzis termin tej wstretnej @ :(. Brzuch mnie boli ale narazie nic nie leci. to pochwale sie wam moimi zakupami :) kupiłam tunike za 25 zł mozna ja nosic nawet jako sukienke taka granatowa, 2 bluzki takie eleganckie z fajnego material, paseczek po srodku za 30 zł za jedna, bolerko fioletowe robione azurem za 20zł pizamke za 20 zł kilka staników po 5 i 6 zł :) a mojemu 3 pary dzinsow po 30 zł za jedne, 3 bluzki po 20 zł, no i mnostwo skarpet tez tansze byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz humor mi sie troche poprawił :) a jakie fajne kompleciki dla dzieci były i tez tanie az mnie kusiło zeby kupic ale jakos sie powstrzymałam. Tak mysle ze jak przyjdzie ta wstreciocha @ to trudno jest jeszcze duuuuzo miesiecy do konca roku i napewno sie uda :). bede molestowac moja gin zeby cos poradzila na zajscie jakis dopalacz czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bp ale zakupy udane :):):) ceny super u mnie nigdzie nie ma takiego miejsca z takimi cenami uwielbiam tuniki:) jak @ nie przyszła to moze juz nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na 2 latka do chrzesniaka w niedziele i jak byłam ostatnio prezent mu kupic to prawie sie posikałam takie słodkie rzeczy a w sklepie z zabawkami to najchetniej bym cos dla siebie kupiła i pobawiła:) takich zabawek to ja nie miałam:P idzie oczopląsu dostac:P korciło mnie zeby cos kupic fajnego tak dla siebie jakis ciuszek dzieciecy czy cos ale szybko oprzytomniałam heheh bo po co:P ja mam nadzieje ze nie dostane @ w nieziele bo chyba tam padne na tej uroczystości:P wole w sobote albo w poniedzialek teraz jak pojde do gina po okresie to musze go poprosic o jakies tabletki przeciwbolowe bo mi zadne nie pomagaja nawet ketonal moze na godzine.BP a ty sie długo starasz to jeszcze Ci nie dała jakiegos dopalacza?? robiłas jakies badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
można do Was dołączyć? :) Od 4 miesięcy staram sie zajsc z ciąże. Od kilku miesięcy od 16 do 25 dc biorę luteine. Ostatni okres był bardzo krotki, jeden dzień prawdziwego krwawienia, i 2dni skąpe plamienie. Nie podejrzewałam ciąży, ale od kiedy skończył sie okres mam obrzmiałe bolesne piersi, bardzo wrażliwe bolące twarde sutki i pojawiła sie wydzielina, wilgotność. Na wszelki wypadek zrobiłam rano test ciążowy (9dni po rozpoczęciu tego krótkiego okresu) i wynik negatywny. Tylko czemu te piersi są takie obrzmiałe, bolesne... a już miałam nadzieję, że może tym razem. Marzyłam o urodzeniu dziecka w tym roku, ale może przynajmniej uda się je począć, w końcu jeszcze sporo miesięcy.. życzę tego sobie i Wam wszystkim. pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
betyliada nie trac nadzieji...moze za wczesnie test...poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki..mi tez nie wychodzily...zmierz temperature w pochwie? jest powyzej 37,5? ledwo geba ruszam...zrobili mi mikrodermabrazje i wygladam jak burak...mam nadzieje ze zbldne bo musze po synka do przedszkola jechac... przed chwila napadlam na lodowke...zjadlam kielbase z grila chleb z maslem i cukrem i do tego platki nesquik z mlekiem...hee hee zaczyna sie....juz wiem skad te 30 kg mialam w poprzedniej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb z maslem i cukrem buehehe dobre:) izulek:):) co sobie bedziesz załowac jak jest ochota to sie je:) po ciązy zajmiesz sie dodatkowymi kg:) Witam nową kolezanke:) nic nie umiem Ci doradzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) Basiula jestem mężatką od ponad 2 lat i od poczatku staramy sie o dzidzie ale najpierw było na spokojnie na zasadzei uda sie to dobrze, nie uda trudno. ale od jakiegos roku probujemy juz na powaznie i nam nie wychodzi. ciagle ta wredna @. Miałam robiona: -prolaktyne -testosteron -progesteron -estradiol -FTH -FT4 owulacje raczej mam i sama nie wiem juz czemu sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
Dzięki za zainteresowanie moim przypadkiem. Staram sie nie nakręcać, bo wcześniej to za każdym razem wmawiałam sobie jakieś objawy świadczące o tym ze może się udało.. ale teraz piersi boją mnie bardzo realnie. Gdyby to było przed okresem to nic dziwnego, często tak mam, ale zaraz po? i to tak dość mocno sa wrażliwe i bolesne. Jak nie przejdzie za parę dni powtórzę test, ale pewnie to zaburzenia hormonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze ponad tydzien do @ i nie mam zadnych boli ani nic znaczy sie mam taki serkowaty bialy sluz a poza tym nic i pewnie sie nie udalo znow dziewczyny bo uwazam ze moje cialo jest wrazliwe i ze na pewno bolal by mnie brzuch albo cos a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! BP>ja radzilabym Wam zrobic badania nasienia!!!u mnie byl to strzal w 10,bo parametry okazaly sie kiepskie,stad skierowanie na IUI,bo jak powiedzial gin to nawet moj niedrozny jajowod nie jest problemem!!! naprawde uwazam HSG i nasienie za podstawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betyliada mialam tak samo kilka miesięcy temu, nabrzmiałe bolace piersi i wydzielina, poszłam do gin zrobiła mi badania i okazało się że hormony mi szaleją i nie mam wogle jajeczek jeśli okaze się że nie jestes w ciąży radze Ci się iść przebadać ja jutro mam termin @ rano testuje drugi raz, jeśli dwie kreski się powturzą to na 100% bedzie dzidzia :):) mam strzasznego stresa, odliczam godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka ja też miałam jednodniowy spadek temp cztery dni przed @ i pojawiły mi się dwie kreski dwa dni po tym spadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
ja teraz jestem na półrocznej kuracji luteina, za 2 miesiące mam powtórzyć badania ale jesli objawy nie ustąpią to pewnie przyspieszę wizytę, poza tym mierze temperaturę i właśnie ciężko z tym wzrostem w drugiej fazie cyklu, zastanawiam się czy w ogóle mam owulacje :( martazzz mówisz, ze nie miałaś w ogóle jajeczek? można wiedzieć jakie leczenie miałaś zastosowane, ze ci się udało tak jak piszesz, i ujrzałaś dwie kredki na teście? ps. serdecznie ci gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie usneło nie wiedziałam wogole w jakim świecie jestem tak spałam BP posłuchaj superburka niech twoj maż zrobi badanie nasienia może u niego to problem. Satyna biłe serkowate to na grzybice miałas kiedys?? Martazz napewno wyjdą dwie tłuciutkie kreseczki:) Jablko!!!! zaczynam sie martwic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nigdy nie mialam ale to chyba by mnie jeszcze pieklo albo swedzialo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a 1 dzien masz taki sluz?? jezeli jutro bedziesz czuła że tam cos cie piecze swedzi mniej lub wiecej i bedziesz miała więcej tego sluzu idz do gina bo to moze byc grzybica ja miałam nie dawno i w 1 dzien miałam podejrzany sluz a na nastepny dzien juz swedziało i tak jak by w podbrzuszu dziwnie bolało i więcej tego śluzu więc obserwuj. Nie lecz sie na własna ręke bo to i tk nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie jak pryszlam do domu to na wkladce byl serkowaty a gdy teraz sprawdzalam palcem:) to nie byl juz taki serkowaty tylko przzroczysty i miejscami bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betyliada ja właśnie nie miałam owulacji czyli jajeczej pecherzyki rosły ale jak były jeszcze małe to odrazu się wchłaniały gin przepisała mi dostinex 4 tabletki jedną co dwa tygodnie i to wszystko w tym cylku brałam też castagnus do owulacji przez 14 dni, dwie tabletki dziennie powiedzcie mi od kiedy lekarze liczą tydzien ciąży od zapłodnienia czy ostatniej miesiączki, bo w internecie piszą różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×