Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Kobitki któraś wie jak stosuje się Castagnus. Chciałabym spróbować wyregulować sobie okres zanim pojdę do lekarza. Kupiłam sobie te tabletki (nie wiem czy słusznie), psze że jedną tabletkę dziennie, ale konkretnie chodzi mi o to od którego dnia cyklu zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Ja po dzisiejszej wizycie pełna uśmiechu,pomimo intensywnych poszukiwań mieszkania. Mały dziś chwalił się swoim bicepsem jak siłacz, swoim siusiakiem,byśmy nie mieli wątpliwości co do płci :D i wiecie co? On ma stopę długą na 4cm :O w 22tyg ciąży! Buzi nie pokazał,bo się przytulił do łożyska i siły nie było by go stamtąd wyrwać :P wszystko rozwija się jak należy,ja mam nadal wolne :) Dziewczyny, ja jestem w II trymestrze,ale teraz mam jakiś taki ospały czas. Nic się mi nie chce i mam wrażenie,że lewe biodro mi wyskoczy z zawiasu.Nie mówiąc już o tym,że wlokę się jak żółw :P Naprawdę mam nadzieję,że w końcu się uda tym,które już tyle czasu próbują. Kurczę, przykre,że ci co pragną dziecka jakoś nie mogą go mieć :( wydawałoby się to takie proste,a tu tyle starań i na razie brak efektu :(:(:( Dobrze,że po burzy wychodzi słońce i głęboko wierzę,że cel uświęca środki i w końcu testy pokażą II kreski!!! Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego wieczorku :) P.S. Burku, świetny ten romantyczny wypad do męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elixxx masz racje ci co pragną dziecka nie maja jest to niesprawiedliwe naprawde szlak mniej trafia jak sie sluszy ta usuneła ,ta oddała itp,itd.... gratuluje ciązy!!!ja wszystko bym oddala by byc w ciązy musi to byc piękne uczucie dla kobiety te 9 miesięcy ale tak naprawde trzeba byc w ciązy by sie o tym sameumu przekonac.Jasmigam z mężem w czerwcu na szczególowe badanka noi zobaczymy wiem powtarzam sie ale juz sie nie moge doczekac a kolejki maskakryczne nawet prywatnie:/a ja musze sie udac do endokrynologa no a niestety wizyty sa co miesac bo tylu chętnych ohh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Czytam was i czytam... U mnie nic nowego,staranka słabe bo jak wiecie w tym tygodniu znowu pracuje w nocy:( Biorę folik:) moze cosik pomoze..bo niby co ma byc to będzie :) Chiałabym niespodziankę mieć w tym miesiącu...już mnie to zaczyna stresowac to ciągłe liczenie,myslenie...współczuje dziewczynom co tak długo się staraja..i zazdroszczę tym co im się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę:) to tak na początek:) a tak poza tym to nic. Kresek na tescie 1 (robiłam dzisiaj rano), plamienia brak, @ brak choć brzuch mnie boli trochę jak na @. więc czekam.... jutro rano chyba ide do laboratorium na badanie z moczu jak @ nie przyjdzie do rana. Jutro bal więc muszę wiedzieć czy moge drinkowac czy nie:) prubuje sie cos doczytac na temat badania z moczu w laboratorium a bHCG i sie nie moge doczytac od kiedy można kategorycznie wykluczyc bądź potwierdzic ciążę. wy może wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ewka z tego co wiem to beta hcg z krwi po 10dniach od zapłodnienia potwierdza ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to nie temat naszego posta ale z racji tego że się tu poznajemy i (mam taka nadzieje ze sie zaprzyjaźniamy) to wyrażę tu swoje oburzenie. Dzisiaj jestem w domu od samego rana i to sama niby nic nadzwyczajnego ale właśnie przybiegła do mnie sąsiadka i oznajmiła że do sąsiadów z boku się właśnie włamali. No normalnie az mi nogi zmiekły. Wyobrażacie sobie !!!! Godzina 11 rano w biały dzien podjechali pod dom autem i sie włamali:/ ( dodam tylko że wprowadziliśmy się w sierpniu 2009 do naszego wymarzonego domu z piekną działką w "spokojnej" okolicy wokół lasy fajni sąsiedzi , do centrum szczecina 6 km wymarzone miejsce do wychowywania dzieci) . Na beszczela weszli przez okno. nie wiadomo czy coś zginęło bo nikogo nie ma w domu więc ochrona nie może wejść. Alarm sie wlączył ale cichy więc ja nawet nic nie słyszałam. Nas okradli na święta straty na 20 tysiecy pożegnaliśmy sie z nowym telewizorem komputerem itd ach i nam jeszcze ukradli zgrzewke oleju kujawskiego z piwnicy:/ boje sie teraz. włączyłam alarm na dole tam gdzie nie chodze bo u nas tez tak wygląda w sumie jakby nikogo nie było... M rano bierze samochód Janka do szkoły zawozi ja w domu nie wyscibiam nosa... jeszcze mi sie bedą chcieli do domu włamać zobaczą że jednak nie są sami i kto wie co sie wtedy może wydarzyć .... Matko jaka jestem roztrzesiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka bedzie dobrze, tak doczytalam ze w szczecinie mieszkasz no to mamy ''niedaleko '' do siebie bo ja ze stargardu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no Ewka ja tez jestem ze szczecina to coz to za piekna okolica w ktorej mieszkasz tak niedaleko mnie...ja wlasnie poszukuje ładnej działki pod dom...ale ceny w szczecinie...masakra z tymi zlodziejami...ale nie boj sie wiesz oni najpierw obserwuja dom pare dni wiedzadokladnie kiedy kto przebywa ale pozapalaj czaem jakies swiatlo moze ich to odstraszy.... co do beta hcg to faktycznie dopiero po kilkunastu dniach wynik wyjdzie...mi nie wyszedł pierwszy a po tygodniu juz wykazalo ciaze.. wlasnie wrocilam z przedszkola mialam dzis dzien mamy ale moj synek nie znal wiekszosci slow wiec jak nie wiedzial co zaspiewac to udawal kaszel..wszyscy mysleli ze chory jest...ale mialam z niego pompe... zycze kazdej z was tego bycia mama...nie martwcie sie...moj lekarz mowi ze jak ludzie sa nawet zdrowi to dopiero po 2 latach staran mozna powiedziec ze sa problemy z zajsciem w ciaze... ja moje pierwsze dziecko 3 lata robiłam....drugie kilka miesiecy...i powiem wam ze gdyby nie to ze mam juz dziecko pewnie wmowilabym sobie juz 1000 chorob ze nie moglam zajsc tak długo... MODLITWA CZYNI CUDA...PAN BÓG WIEDZIAŁ KIEDY BEDE W100% GOTOWA....I MIAŁ RACJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was kobietki pomimo ,że nic do mnie nie piszecie :( Idę sobie spać po ciężkiej pracy w nocy.. Zyczę wam miłej soboty....miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka427
No i @ przyszła punktualnie w 28 dniu cyklu:/ Co oznacza że dziś alkohol sie będzie lał strumieniami trochę z radości że to koniec studiów a trochę z żalu że sie nie udalo.... nie powiem żebym sie jakoś mocno spodziewała że sie udało zwłaszcza po tych dziwnych plamieniach ale wiecie jak to jest.... Zawsze jest ta nadzieja że może jadnek sie udało. Tylko ja teraz sie dziwię że nam się udało tak głupio wpaść z Jaśkiem bo teraz to się wydaję jakaś abstrakcja jak sie chce prubuje wylicza dni owulacji i nic... Pójdę do ginki w przyszłym tygodniu i się wywiem co i jak. Bo te plamienia to na pewno nie jest norma tylko pewnie niedobór luteiny. izulek--> a co do cen działek w szczecinie to chyba nie jest tak źle i tak taniej niz gdziekolwiek w Polsce:) U nas w okolicy to w ogóle szaleją po 400 zl za metr działki nieuzbrojonej ale my za bezcen kupiliśmy działkę z domem ( potem sie okazało że dlatego że facet jest zadłużony i szukają go listem gończym w niemczech i poslce bo sie miga od płacenia jakis dlugów i wysprzedaje po cichu swoje nieruchomości:0 ale to już nie nasz problem bo my sytuację mamy uregulowaną:)) W Dobej teraz poszły ceny w dół. Można juz wyrwać działeczke po 80 zł za metr:) No nic nowy cykl nowa nadzieja... Miłego dzionka dziewczynki:) Jakos tak mało ostatnio piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jutka:) Słodkich snów;) DObrze że bierzesz folik, organizm musi być gotowy na przyjęcie dzidzi:) Ty chyba pisałaś coś o tym że u Ciebie słabo ze śluzem, możesz kupić sobie olej z wiesiolka w tabletkach, ja zażywam już drugi cykl i widzę sporą poprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka przykro mi:( Ale nie łam się;) Udanej imprezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś do pracy na 13 idę:( Wczoraj byłam u okulisty, pole widzenia mam dobre i wzrok ogólnie też a już się bałam że mi się coś popiep*szyło przez tą prolaktynę. No ale za to zatoki mnie bolą i po niedzieli chyba do laryngologa będę musiała iść:( Staranka przerwane bo B. jest chory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka ja już jestem:) Właśnie z grila wróciliśmy:) pogoda cuuuudowna więc warto skorzystać...mój M jeszcze został a my z Pauliśkiem do domku, bo muszę ją położyć...wykąpię ją tylko i możemy gadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba mi Paula usneła razem z córcią to ja tez uciekam..pa dobranoc..nikogo sie nie doczekałam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dopiero z pracy wróciłam:( Padam na ryj:( Piję piwko i idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Guci witaj:) Wreszcie ktos zywy :) Ja tez zaraz zmykam..i tez pije piwko:) zaraz ide na filmik jak tylko sie meczyk skonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jestem i podglądam:) Ale pranko musiałam zrobić, bo Paula czarna wróciła...poza tym szykuję się na wyjazd, bo jutro rano jedziemy do Poznania do rodzinki na cały dzień...Paulę spakować i trochę w domku ogarnąć, bo dziś cały dzień nas nie było (najpierw praca potem gril), a jutro znów nas cały dzień nie będzie...a dom syfem zarośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł;) Ja nie tracę czasu na sprzątanie jak mam wolne to odpoczywam:) No ja już drugie piwko piję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój B. schorowany więc ja na necie:P Dziś moja siostra przyznała mi się w końcu że jest w ciąży, mówi że myślała że Mama już mi powiedziała. Teraz to jest mi trochę przykro że ona nie jest szczęśliwa tak do końca. Powiedziała "No Mama będzie Babcią" i jak zaczęłam gratulować to tak nie za bardzo się cieszyła. Trochę mi jej szkoda bo to powinien być najpiękniejszy okres w życiu kobiety. Jutro z nią pogadam co i jak:) Może podniosę ją trochę na duchu bo pewnie się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci ja generalnie jak mam wolne to też odpoczywam...ale syf i malaria w chacie, bo cały tydz w robocie od rana do wieczora i nawet palcem nie kiwnęłam...więc cóż...samo się nie zrobi:) Pogadaj z siostrą i nie dziw się jej wcale...na pewno bardzo chętnie by się z Tobą zamieniła...przewrotne życie:( Bądź dla niej ciepła i nie osądzaj...musi się oswoić z sytuacją, zaskoczyła ją przcież bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogadam z nią, niedługo do niej pojedziemy i zrobię jej jakąś ciążową paczuszkę:) Kupiłam już jedną bluzkę, do tego jakieś kremiki na rozstępy itp. Chociaż ona jest jak patyk to nie będzie miała rozstępów. Ja jestem ciekawa kiedy ja zrobię się taka obowiązkowa:) Bo narazie różnie to bywa a jak jest dziecko to musi być obiad i coś w lodówce:) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkowa....hehe...to mnie rozbawiłaś:) Ja sprzątam i gotuję po 21....wtedy Paula zazwyczaj śpi. Szkoda mi jej zabierać tego czasu...zwłaszcza że ok 18.30 jestem w domku, więc cały czas poświęcamy Pauliśkowi:) A potem robimy resztę, tak się utarło i jakoś funkcjonujemy. Choć już nie raz nieumyte gary stały 3 dni, bo nie było kiedy...hehe...nie jestem kochana idealna ale idealnie sobie z tym radzę:P Najważniejsza jest Paula i dobre samopoczucie całej rodziny, moja mama zawsze bardziej skupiała się na prowadzeniu domu niż na zainteresowaniu mną...wracała z pracy i najważniejsze sprzątanie, gotowanie i w ogóle wszystko na tip top. A dopiero potem martwiła się o mnie....ja tego błedu nie popełnię i gdy Paula nie śpi to jest czas dla niej. Wiadomo że trzeba coś zrobić, ale Paula chętnie mi pomaga i choć trwa to 5x dłużej i jest 5x więcej bałaganu to mamy wielką frajdę że robimy coś razem, natomiast ja nie mam wyrzutów sumienia że przedkładam obowiązki domowe nad moją Córkę...M też mi bardzo pomaga....oboje pracujemy więc obowiązki domowe są wspólne, choć On się czasami wymiguje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z zaleceniem Basi wklepuję się w sławną tabelkę i licząc na uśmiech szczęścia skrycie i oficjalnie marzę, że szybko spadnę na sam dół tej drugiej:) NICK.....WIEK.....CYKL_STARAŃ.....TERMIN@.....WOJEWÓDZTWO satyna18.................21...........???..............11 .04 .2010.... wlkp. Paula_27.................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24..................24...........22..............31. 05. 2010....... pom. B.P.2300.................23...........10..............05. 05 .2010...warm.mazur) Różowa chmurka....25............4...............08.03.2010... lolitka......................25............4 .31.05.2010.....małopol. oriananana..............25.............9..............22. 05. 2010..... wlkp. monia2152..............28............4..............05.06 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5..............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............2.............21.05 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14.............05. 06. 2010 ...mazowieckie amnezja6................32.............1............10.04 . 2010 ......dolnośląskie Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie Loonah..........20.........2.........15-16/06/2010.........podkarpackie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* wszystkie piszecie że piękna pogoda a u mnie jest nieciekawie;/ wczoraj cały dzień przespałam:P wieczorem bylismy na grilu ale bylo zimno wiec zjedlismy grila i reszte "imprezki" siedzielismy w domu dzisiaj tez jest brzydko;/ Paula z Ciebie to jest dobra kobitka:) lubie czytac jak piszesz o córci jestes bardzo optymistyczna osobka bardzo ciepłą:) miłej niedzieli :) teraz ktos testuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Masz rację basiu ,Paula to taka poukładana i ciepła..bardzo jestem ciekawa jak wy wyglądacie dziewczyny:) No i fakt kto teraz testuje??? Ja pewnie nie bede musiała bo czuję że tym razem tez nic z tego:( za mało przytulanek było..musiałby jakiś cud sie zdarzyć zeby coś było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja tez jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie:), moze wyślem,y sobie swoje namiary na nk? co Wy na to, wiem ze kilka z was już widuje sie na nk, jak to zrobiłyście??:) ja jestem bardzo szczęśliwa ze już za tydzień okres, potem wczasy i w końcu mozemy rozpocząć staranka, wierzę ze w koncu się uda:) u nas pogoda nawet łądna, ale mokro wszędzie że ho ho, tutaj u nas choc jestem z południa to w miarę, ale niedaleko ludzie przeżywają trgedie, domy pozalewany po dachy, potracili wsyztsko, zwierzeta potopione;( masacra, koniec swiata chyba sie już zbliża;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×