Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2000006
hej dziewczyny...tyle piszecie ze szok....fajnie...a wiecie co slyszalam albo czytalam...ze kobieta ktora poroniła wczesna ciaze....odrazu zaszla 2 raz bez czekania...wkoncu jej organizm jest przygotowany na przyjecie dziecka... nie zdazyl sie w pelni rozwinac wiecie takie paro miesiaczne zmiany w organizmie po poronieniu...ale...wola Boza....ja bym nie wiem co zrobila...strachliwa jestem...dla mnie to co moj lekarz mowi jest wazne...bo boje sie o wlasne zdrowie...ale jak same dobrze wiemy nie jest łatwo zajsc wiec moze akurart jak teraz zaaczniesz sie starac to moze za pol roku ci sie uda zajsc... znam pewna kobiete....ktora pare razy poroniła...raz rodziła martwe dziecko..i nie poddała sie !!! wiecie co...potem urodziła 3 zdrowych pieknych i wybitnie zdolnych dzieci pod rzad.... nie tracie nadzieji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2000006
juz wiem co to za program nagrywam jego serie" leksykon ciazy" ........wypowiadala sie w nich polozna bardzo doswiadczona....i ona mowila ze czesto kobiety ktore bardzo wczesnie poroniły...ze ich organizm jest przygotowany to poczecia kolejnej ciazy....a wiec do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wszystkie śpicie albo w pracy jesteście...ja już kończę kawkę...Miśka ogląda poranna bajeczkę...zaraz za śniadanko się bierzemy...z brzuszkiem u niej już lepiej troszkę ( przynajmniej nie skręca ją jak wczoraj) i nawet dobrze spała... superburek Wasz pomysł z M :) fajny :) dobrze że On tak fajnie do tego podchodzi:) satyna18 trzymam kciuki za brak @...może jak 2 testy mi wyszły we śnie pozytywnie to dwie na forum zajdą? jeśli tak będzie to zostanę forumową Waszą osobistą wróżką:) hehe kurcze dziewczyny mi tez jest smutno ze wszyscy naokoło zachodzą w ciąże a ja wciąż nie...wszyscy sie pytaja kiedy drugie..mam ochotę krzyknąć : "no przecież robię!!!" ,ale dyplomatycznie odpowiadam że mam jeszcze czas...niekt wokół mnie nie wie że działam, że się staramy już tak długo, dzięki temu łatwiej jest mi znosić kolejną porażkę...nikt nie patrzy isę na mnie jak na towar wybrakowany, który z jakichś powodów nie może zajść w ciążę...tak mi lepiej... wstawać kobity!!! całuję mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek w pełni się z Tobą zgadzam...nie ma na co czekać...strach zawsze będzie bo psychiki nie wyłączysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj!! ale napisalyscie!! Paula i co juz lepiej u Ciebie? bo taka smutna bylas? martwie sie... mala ja nie wiem co powinnas zrobic, jak widzisz co ginekolog to opinia....nie ma zasady pewnie... ja bym tam dzialala od razu! Paula!!! trzymam kciuki za Twoja mala, musi duzo pic faktycznie teraz! nasza wrozka forumowa!!! Superburek! bedzie dobrze! zobaczysz! musze poczytac dokladnie co to inseminacja! co to monitoring owulacji?? fajnego masz meza.. Satyna zobzcaysz @ nie przyjdzie!!! Lolitka ja tez slyszalam ze trezba co 2, 3 dni wspolzyc! pozdrawiam calusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_200006
wiesz co...moj synek jak nie chcial pic to kupowalam strzykawke w aptece i on sam sobie nabieral picie i wciskal do buzi....mial zabawe przy tym..a do jedzenia wkladam mu czasem takie male cukierki lentylki czekoladowe...potrafi nawet ogorkowa z nimi zjesc...ale kazde dziecko jest inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo dziewczynki!!! Przez dzisiejszą noc wcisnęłam jej 0,5 litra wody...więc chyba będzie ok...chociaż do tej pory nic nie wypiła innego...kombinuje na wszystkie sposoby...kupiłam tekie saszetki w aptece do rozpuszczenia w wodzie - silnie nawadniające i lekarka powiedziała że jak wypije chociaż jedną saszetkę dziennie ( a rozpuszcza się ją w 200ml wody) to już nie bedzie tak źle...izulek dziękuję za radę-na pewno wypróbuję...jak to mówią każdy sposób dobry...:) jabluszko nie jestem smutna bardzo wiec nie martw się kochana:) będzie dobrze!!! Przepowiadam kolejne dwie zaciążone już niebawem !!! hihihi!!! BUźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:))) lolitka mam bardzo regularne cykle co 28-dni nie stosuje żadnych testów owulacyjnych bo zawsze czuje kiedy ją mam kasiążkowe objawy ból jajnika itd... nigdy nie miałam problemów z cyklami nawet po odstawieniu tabletek anty wszystko zawsze jak w szwjcarskim zegarku ale.. mam tak bolesne miesiączki że chodze po ścianach na czworakach:P gryze poduszke i zadne ketonale czy inne podobne mi nie pomagaja może na jedna godzine mam mniejszy ból i znowu to samo. Lekarz powiedział że to od tyłozgięcia i po ciązy powinno troche przejsc. Paula całe szczęscie że juz lepiej z córeczką biedna napewno się strasznie męczyła dorosły człowiek cierpi z tego powodu a co dopiero dziecko no ale najważniejsze ze już jest lepiej i cały tydzień pobędziesz z mała. Laski jak u was staranka??zaciążone jak sie czujecie?? nie mam za bardzo czasu być na bieżąco bo szukam pracy;/ no i sie zarejestrowałam jako bezrobotna poł dnia siedziałam w pup dobrze ze chociaż z zasiłkiem dla bezrobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam przed chwila posty co pisałyście o zdjęciach na nk.W walentynki weszłam na nk i zobacyzłam zdjecie znajomej która nie dorosła do dziecka nie ma stałego faceta i wystawia zdjęcie swojej macicy z usg i w opisie moje malenstwo 12 tydz. nawet nie wiem kiedy ale sie tak poryczałam że mój mąż nie mógł mnie uspokoic sama byłam zdziwiona moim zachowaniem ale tak reaguje te co nie powinny miec narazie dzieci maja wystawiaja swoje macice na nk i mnie to wkurza albo gołe brzuchy a na nim narysowane oczka buzka usta z napisem imienia dziecka albo zdjecia jak lekarz robi usg zenada!!! brak słow ręce opadaja u mnie wsród znajomych jest wielkie boom na ciążę mnie serce ściska i w środku krzyczę czemu to nie ja?? też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! kushion>tak zakrecona bylam przez weekend tym moim pecherzykiem,ze dopiero wczoraj zobaczylam cydzyslow w Twoim poscie i ze to nie bylo do mnie! basiula>ja tez szukam pracy,bo pracowalam do konca semestru na zastepstwo w szkole,a teraz zaczal sie nowy semestr,a ja nadal nic nie mam...zwariuje w domu;) Ty przynajmniej masz zasilek,ja nie,bo przepracowalam tylko pol roku! Paula>na pewno bedzie dobrze z mala,najwazniejsze,ze jestes z nia i masz wszystko pod kontrola:) jablko>monitoring to nic innego jak podglad owulacji przez USG,idziesz do lekarza,on robi Ci USG i mowi jakiej wielkosci jest pecherzyk,po ktorej stronie,jakie jest endo itp itd. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziewczyny zrobilam wlasnie test.....sa dwie kreski!!!!!!!!!!!!11 tylko !!!!!!!!!!! ta 2 taka bladziutka ze ledwo ja widaac...co to oznacza????????????????placze ledwo pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
moj synek w kwietniu skonczy latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ja tez wariuje jakas depresja mnie dopada najlepiej bym siedziała w domu i nie rozmawiała z nikim moj zasiłek to 500 cos zł bo nie mam 5 lat przepracowane ide za tydzień sie podbic może będą mieć prace dla mnie:P bo na własną rękę pozanosiłam cv wszedzie gdzie sie dało ale narazie odzewu zero!!! idzie sie załamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek to ciąża na 10000000000% serdeczne gratulacje!!!!! :)))) na tescie jest napisane ze odcien drugiej kreski może byc mocny i słaby ale to własnie oznacza ciążę nie ważne czy blada czy mocna kreska gratuluje !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziewczyny mialyscie tak ze ta 2 kreseczka byla bardzo bladziutka czy to bledny wynik? nie wiem czy mam sie juz cieszyc czy to tylko wadliwy test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek ciąża jak nic!!!! Ja tez tak miałam!!!! Zrób test za pare dni krecha powinna być już gruuuuba!!!!!!!!! Ale się cieszę!!!!! Ile latek ma twój synek? bo zjadło cyferkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek>nie znam sie na tych dwoch kreskach,wiec sie nie wypowiadam! ale wierze,ze to ciaza:)powtorz test jutro?!nie wiem basiula>mam to samo,znajomi mnie wyciagaja wieczorami,ale ja sie wykrecam,ze zle sie czuje! mam psa,wiec przynajmniej on zmusza mnie do wyjscia z domu,bo inaczej to bym pewnie pod tym kompem zgnila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek wychodzi na to że ciąża:) a za 2 dni kreseczka będzie mocniejsza Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek to nie jest błędny test jest jak najbardziej prawidłowy jesteś w ciąży!!!!!super!! ja jak robiłam test była tylko niebieska kreska nawet cienia drugiej i nie byłam w ciąży a ty masz drugą i jesteś w ciąży uwierz w to:)))wyobrazam sobie co teraz czujesz:)))cieszę się razem z toba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to Cześć Dziewczyny!:) U mnie owulka była w walentynki, tak pokazały testy owu. , przytulanki były po 2 dniach przerwy więc dobrze sie złożyło bo plemniki silniejsze:) a wczoraj powtórka była.... a teraz najgorsze przedemną - 2 tyg. czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
moj synek ma 4 latka w kwietniu...dziewczyny macie konta na naszej klasie? moze ktoras chcialaby sie poznac lepiej? jesli tak to chetnie ....to raczej wyglada jak jej cien!ta kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jutro zrobie 2 test rano...bo ten robilam z 3-4 moczu....poprostu jestem chora straciłam glos i mialam wziac bardzo silny antybiotyk wiec dla pewnosci kupilam test w aptece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek no właśnie taki cień miałam a pare dni później piękna gruba krecha:) GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek to nasze dzieciaczki z kwietnia:) Fajnie!!!! Szkoda że kolejne już nie będą z tego samego miesiąca:( Ale suuuuper!!!! Z całego serca gratuluję!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ja nie mam psa ale mam męża robie mu obiadki i usługuje;/ jak przyjezdza z pracy kura domowa sie ze mnie zrobiła buehehehehehehehhe do nas znajomi najczesciej przyjezdzaja w weekend bo mieszkamy teraz od siebie 20km i do nas wpadaja na imprezke z noclegiem hhehe i wtedy nie mysle o niczym i jest super ale jak tylko przychodzi poniedziałek to juz jest tragednia jeszcze troche i tez zgnije pod kompem;/ raz wyłączyli nam prąd to wielka obraza pff co sie ze mna porobiło brak słow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh...to tylko ja nie czekam na dwie kreski? skoro plamię to nic z tego...niech @ szybko przychodzi i działamy dalej:)hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
szkoda ze tu nie mozna wklejac zdjec..zobaczylibyscie wariatke-mnie...placze sie smieje skacze....a wiecie co jest najsmieszniejsze...moj lekarz ginekolog jest moim sasiadem..dzis go odwiedze ...nie wytrzymam do jutra... a moze [powinnam ..zanim strace kolejne 100 zł...czy usg cos wykarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezulek jest na tyle tolerancyjny,ze sam mowi,jak Ci sie nie chce to nie gotuj,ja jesc nie musze;) trudno mi uwierzyc,ze kiedys bylam dusza towarzystwa,wszedzie mnie bylo pelno,zawsze usmiechnieta i radosna,a od pewnego czasu mysle tylko o jednym...wiem wiem to zle,ale staram sie! pies to niezly obowiazek,ale przyjmniej mam do obscickiwania 50kg zywej,kudlatej masy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×