Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek-20006
ale plamienie nie wyklucza ciazy? ja mierze sobie codzien temperature i mialam 37.1 dzis rano....a iesiaczke powinnam dostac 19....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula>jestem z Toba:) ja po ostatnich wydarzeniach i rozmowie z lekarzem,nie spodziewam sie cudow,choc obiecalam tez mezowi,ze przestane narzekac i sie dolowac i zaczne myslec pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też właśnie ja się nie dołuję...i nadzieji też sobie nie robię, bo przerabiałam już takie plamienie wielokrotnie i dokładnie wiem co ono oznacza...ŻADNYCH SZANS ...w tym cyklu bynajmniej... Dziękuję dziewczynki za wsparcie!!! Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy....:):):) Buziolki izulek ty wariatko!!!! Ciesz sie ciesz ale do gin na razie nie idź i tak nic nie zobaczysz...zrób test za parę dni...kreecha będzie grubaśna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
dobra na razie nie zapeszam jutro uaktualnie tabelke...pozdrawiam was dziewczyny...i uwierzcie to forum ma MOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja też mam takie wrażenie że to forum jest naprawdę szczęśliwe!!!! Dlatego tak się go trzymam, może i do mnie niebawem zawita Szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
wiecie czego sie boje...19 powinna byc miesiaczka....mnie zawsze dwa dni przed miesiaczka mega piersi bola bo mam jakas tam mastoskopie i dzis wlasnie tak jest...bola mnie sa takie jak bym miala dostac miesiaczke...a wy ciezarne/? tez was bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolące piersi to też objaw ciąży:) mnie tak strasznie bolały że dotknąć się nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum faktycznie wyjątkowo szczęśliwe:) wszystkie po kolei zaskakują;) ja udzielam się jeszcze na innym forum i tam nie ma tylu dobrych wieści a tu proszę 1,5 miesiąca i tyle zaciążonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
jakie inne forum? moze wpadniemy je uszczesliwic....albo zapros kolezanki na nasze forum ...dzis o 17 dowiem sie ide na wizyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
nie wytrzymam...02 lutego moglam zajsc...moze juz cos jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek moze poczekaj troche z wizytą na potwierdzenie ciąży Jablko pisała że ginekolog mowił że za wcześnie przyszła a usg dopiero w 8 tyg bedzie miała.Topik jest naprawde szczęśliwy podtrzymuje mnie bardzo na duchu my kobietki sie najlepiej rozumiemy moze faktycznie poznamy sie na naszej klasie bedziemy sie juz widziały heheh co wy na to?? ja zisiaj w koncu zrobiłam porzadek na nk bo miałam bałagan hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! kurcze tak sie rozpisałyscie. ja wróciłam dzis z badań, wyniki za pare dni odbiore heh, i tak jak przeczuwałam znów padłam heh, pobierali mi krew na lezaca a ja juz strzelilam mine heh i odplynelam, krew nie chciala leciec chyba ze stresu, i jak mnie ocucili to musialam jeszcze raz dac krew z palca heh. ja to sie mam . Izulek 2006 hratulacje, to napewno ciaza, bedzie dobrze. Nasze forum faktycznie takie szczesliwe kazdy miesiac niesie ciaze. To ja zycze ciazy teraz wam dziewczynki a sama sie rezerwuje na kwiecien heh zeby co miesiac ciaze były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP do kwietnia to my już wszystkie będziemy w ciąży razem z toba oczywiscie:))) bo przecież w 2010 mamy rodzić nie??:))) więc do marca mamy czas :)) luty marzec i koniec staranek:P prawda laski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
moj meil izulek_2006@wp.pl chetnie poznam was na nk...najlepiej imie i nazwisko na meila wyslac po co pisac na forum ogolnym tu zagladaja nie tylko takie fajne laski mjak my?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek juz Ci wysłałam moj mejl to basiunia3@tlen.pl piszcie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dalej sie zastanawiam czy czekac jeszcze ten miesiac czy juz zaczac sie starac ? i chyba wariowac od tych wszystkiich mysli juz zaczynam ;/ przeczytalam was wszystkie i wszystkim szczesliwym GRATULUJE !! a za starajace sie trzymam kciuki i wierze ze sie uda ;) tylr pracy przedemna a nic mi sie niechce najchetniej poszla bym spac.. i jeszcze ta pogoda nic tylko pada i pada ...;/ ehhh zima ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
juz jestem u Ciebie Basia na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
ach dziewczyny ta nasza Basia to super laska !!! kto nastepny chce sie z nami poznac? piszcie na meile do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek mi również bardzo miło:) zaprosiłam Cie do znajomych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
wiecie co.....chcialam wycofac moje myslenie na temat zdjec na naszej klasie w sprawie usg....moje myslenie w chwili zajscia w ciaze wyglada niestety zupelnie inaczej...pewnie gdy sie okarze ze jestem sama wkleje to zdjecie i to niestety normalna reakcja najszczesliwszej kobiety na swiecie!!!! to boli inne nie mogace zajsc w ciaze kobiety,..bo i mnie to wczoraj wyprowadzilo z rownowagi...jak jeszcze nie bylo 2 kresek.... no ale jak wiele musialo sie zmienic bym to zrozumiala.....przepraszam jesli kogos uraziłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-20006
trzese sie ,nie moge sobie miejsca znalesc...ide po dziecko do przedszkola...czas mi zleci pojde pieszo....ledwo mowie a mi sie krzyczec chce... a do 16 jeszcze poltorej godziny...dziewczyny milo mi was poznac na nk....fajnie widziec z kim sie gada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ja zrobiłam tak.. będzie co będzie czas pokaże teraz jestem bez pracy i powinnam przestać się starac ale ja nie przestałam daj szanse losowi jak ta zrobiłam i wierzę że będzie dobrze musi byc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kochane:) dlugo nie pisalam, ale regularnie czytam:) i na wstepie gratuluje Kotce i Tobie Izulek dwoch kreseczek:* ja juz zaczelam nastepne opakowanie tabletek i nastepny cykl - z kazdym dniem coraz blizej upragnionego cyklu staran:) Buziaki dla Was wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula>ja tez nie mam pracy,nasza sytuacja materialna wyglada fatalnie w tym momencie,ale nie przeloze staran tylko dla jakis piep...zasilkow i takich tam! isulek>koniecznie daj znac po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ja nie przekładam starań ze względu na zasiłki tylko chciałam mieć prace potem macierzyński jakoś bezpieczniej bym się czuła wiedząc że mam dochody co miesiąc a tak to zostaje z niczym mój mąż dobrze zarabia ale jak pojawia sie dziecko to jest więcej wydatków itd...ale postanowiłam że działamy dalej i damy rade ale jak by u mnie sytuacja finansowa była fatalna nie zachodziła bym w ciążę ale to jest moje zdanie każdy robi jak uważa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ten macierzynski mi chodzilo,ale grzeje mnie,przez te dwa lata staran mielismy i upadki i wzloty i wiem,ze jak zaszlabym w ciaze to w ciagu tych 9miesiecy tez wiele moze sie zdarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×