Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Dziś jadę do mojej Mamusi i wracam dopiero w piątek, razem z moim B. oczywiście bo on ma zaległy urlop.No wiec jedziemy na mazury:) BP zachaczę o rynek w czwartek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja oczywiscie nie spi i jestem na kawcwe:) gucci jak humorek??:) ja wstałam o 5 potem dalej poszłam spac sniło mi sie że okres dostałam bardzoooo mocny jak sie nie dawno obudziłam to szybko fo łazienki poleciałam czy mam podpaski w szafie nie swiadomie:P psycha juz odbija dzisiaj spadek temperaturt z 37 na 36.6 wiec okes chyba mnie syzbciej odwiedzi niz sobota-niedziela a Co tam u Was dziewczynki?? BP jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci super:) ja jeszcze na mazurach nie byłam kawał drogi ale mam nadzieje że wyjazd bedzie udany i sobie odpoczniesz psychicznie:) z mama sobie pogadasz:) Hej Marika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, a ja zazdroszczę wolnego... Ostatni miesiąc pracuję, muszę dokończyć i uporządkować kilka spraw a potem spadam na L4 i mam wszystko w nosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiula! Humorek? Cieszę się że jadę do mamy:) A tak pozatym to taka otępiała jestem, znów mało spałam. Wczoraj weszłam na topik "wpadki przy porodach" i do 1 w nocy czytałam i ryczałam ze śmiechu:D polecam, poczytajcie sobie, dobre na polepszenie nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiulka :) Miłego dzinoka dziewczyny :) Mazuy mmmm rozmarzyłam się, ja uwielbiam morze, ale w tym roku sie nie opalę ;/ Ale wolę chodzić blada... a za to wielkim brzuchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już nie pada ale wczoraj spadło trochę i jest biało, a już cieszyłam się że wiosna idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mam pytanie dla tych, które są już mamusiami. Czy mierzyłyście sobie temperaturę w pochwie o cyklu kiedy udało się wam zajść w ciąże, czy faktycznie w tym cyklu temperatura jest bardzo wysoka, kiedy wzrasta, u mnie dziś 26 dc, temp 36,6 o 5 rano, zastanawiam się czy to zwiastun zbliżającego się @ czy być może jest jeszcze szansa na dzidziusia? @ powinnam mieć chyba w sobotę, bardzo proszę dajcie mi znać jak to u was było, z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę znaleźć tych "wpadek", może wkeicie adres przy okazji?? U nas nie pada, ale wczoraj cały wieczór padało, więc znowu jest biało wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura zawsze spada przed okresem chociaz w zeszłym ceyklu mi nie spadła rano mierzyłam 37,4 a poznym wieczorem miałam okres. Dzis mam 25-26dc rano temperatura 36,6 a wczoraj rano 37 wiec u mnie spadek jest bardzo szybki i wyrazny w ciązy na bank nie jestem temperatura powinna byc podwyższona ale 36,6 to chyba mało nie jestem ekspertem ale u mnie spada a jesteśmy prawie w tym samym dniu cyklu brzuch mnie napieprza wiec lada chwila okres przyjdzie raczej w sobote albo nawet i wczesniej Moje temperatury sa raczej mało wiarygodne a w szczególnosci w 1 cyklu jak odstawiłam tabletki a teraz w drugim chyba jest w jak najlepszym porządku temperatura spada jak powinna przed okresem. Teraz po okresie bede mierzyła jak tylko mi się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki Izka nic sie nie przejmuj ja jestem, juz w 9 tygodniu i dopiero na usg ide!!!!!!!!!!!!! wiec u Ciebie zapewne bylo za wczesnie ja dziewczyny chodze na kase, ufam tej babce, pytam odpowiada, jest ok piszecvie o Bogu duzo moje podejscie jest podobne do Elix ale ja nie jestem protestantka ja tez uwazam ze Bog kieruje naszym zyciem i daje nam to co nam p[otrzebne w danej chwili.. czasem ciezxko zrozumiec jego plany...ale staram sie o ksiezach nie powiem nic zlego, sa tacy i tacy, jak w kazdej grupie... znam wielu ze szkoly, rozmawiamy o zyciu..dzuo mi tlumaczy... trzymam kciuki za Was Kotka a Ty kiedy na usg? caluje musze leciec do pracy ale zawsze zagladam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko a Ty kiedy na chorobowe zmykasz? Jaką masz pracę ? - pytam o charakter, bo ja "siedzącą" biurową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja też już dawno na nogach-byłam w pracy zawieść L4, prezes nie był zbyt zadowolony z tego, wydawał się wręcz obrażony :P Buc. Mówię Wam, ale miałam szczęście! Jechałam samochodem, który błagał o wymianę paska klinowego. Myślę,ryzykuję, bo to raptem 7km,jak się zerwie, to dojadę, bo mamy dobry akumulator. Tak zrobiłam, jak jechałam do pracy, to pasek piszczał wniebogłosy całą drogę, myślę-dobry znak-jeszcze jest :D wracam i autko cichutko chodzi, hmmm...już po pasku i taka obawa czy dojadę. Cud się stał taki,że dojechałam pod blok, ładnie zaparkowałam, wycofałam i nagle mi samochód zgasł. Próbuję go odpalić, ale nie ma szans! :D To się nazywa wyczucie! :D:D:D Co do temp, to nigdy nie mierzyłam. U mnie też zauważyłam taki delikatny śnieżek, tak co jakiś czas coś spadnie, ale jest faktycznie tak dość zimno.A miała być już wiosna! Gucci, ale Ci dobrze! To spacer nad morzem, a teraz Mazury! :) Jabłko, zgadzam się co do księży-nie można wszystkich oceniać tak samo po błędach innych :) a co do kościoła, to nie ma znaczenia do jakiego się należy-Bóg patrzy na serce :) Czytam te wpadki przy porodach :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko jest nauczycielka Jablko trzymam mocno dzis kciuki i pieknych wrażeń na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie :) Miłego oglądania dzidzi na usg Jabłko :) To już 9 tydzień, a Ty dopiero masz usg - naczekałaś się biedna.... Ja już widziałam dwa razy mojego maluszka :) w 6 i w 8 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nauczycielka to chyba zbyt długo nie popracuje... Bo to jednak przewaga stojącej pracy, a trzeba się oszczędzać w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam dziś test strumieniowy bobo i wyszły mi dwie kreski:):):) ponad dwa lata na to czekałam :):):) co prawdz jedna kreska jest bledsza ale widoczna golym okiem bez żadnych problemów na piątekmam termin @ mam nadzieje że fasolka się utrzyma i @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika>etat nauczycielski to cale 18h tygodniowo,wiec na pewno jablko sie nie przemecza ;) jabluszko>Ty sie zorientuj kochana jak to jest byc w ciazy i miec umowe na zastepstwo,bo z tego co ja sie kiedys dowiadywalam to nie moga Cie mimo to zwolnic,ale Polska to dziki kraj,w ktorym mieszkam dopiero 9 miesiac,wiec nie wiem na 100%,tu wszystko jest mozliwe ;) gucci>wypatruj mnie na Mazurach,tez jade na weekend:) elixx>wielkie dzieki za piosenke!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burku ja jadę w tą gorszą część, na wiochę:) Z tego co wiem to jak się ma umowę na zastęsptwo to nie przedłużają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martazz gratuluje:))))))))))) ten test co robiłaś jest najlepszy na rynku tak mi babka w aptece powiedziala Hej superburek:):) jak tam ??:) ostatnio nic nie piszesz;/ nawet na kawke rano nie przyjdziesz:P jak tam samopoczucie przed sobotaa/?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×