Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
firma euro tax to osusci uwazjacie ludzie ns nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym wypowiedzieć Państwu umowę poniewaz nie jestem zadowolona z usług. pracownicy opieszali niekompetentni. jak to wygląda krok po kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jak dlugo od otrzymania decyzji czeka sie na podatek z Irlandii Północnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys pytalam w biurze w którym zawsze załatwiam swoje rachunkowe sprawy www.biurogetek.pl i pytalam akurat o USA, ale powiedzieli, ze jakis miesiąc dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam... 15 miesiecy wydzwaniania do nich, tracenia nerwow i pieniedzy zeby uslyszec, ze ja juz danwo wyplacilam pieniadze i ich oczukalam. wystawili mi fakture. w koncu sama sie rozliczylam z podatku i wyslali mi kolejna fakture za ich uslugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darklan69
Proszę przeczytajcie uwaznie .Przed podpisaniem umowy z Euro Taks .pl bardzo prosze skontaktujecie z prawnikiem , umowa ta nie daje Wam zadnych praw , pozostaje tylko prawo do płacenia , firma nie informuje klienta na przykład o numerze Waszej sprawy w Familienkasse ,zakłada konto nawet bez zgody klienta , bo na umowie pisze ze MOZE, po wykonaniu zlecenia odmawia zwrotu dokumentów w tym vollmachtu podpisanego in blanco ,, skanów dowodów osobistych , swiadectw urodzenia , aktów slubu, naruszajac w ten sposób artykuł 740 kodeksu cywilnego , w umowie jesli nie zaznaczysz pól dotyczacych danych osobowych (odwrotnie niz w wielu innych tego typu umowach( pozwalasz firmie na dowolny obrót Swoimi danymi . ,najciekawsza jest definicja OKRESU WNIOSKOWANIA , firma rości sobie prawo do prawie 40% prowizji to jest 90 euro od kazdego wypłaconego zasiłku nawet przez kilkanascie lat , , konsultant na fb dopiero po tym jak zorientował sie ze wiem o co pytam udzielil mi konkretnej odpowiedzi , wczesniej unikał jej i odsyłał do konsultacji telefonicznej gdzie zasypuja lawina informacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzystałam z tej firmy, w zwrocie podatku pomaga mi Euro Punkt albo Europejskie Centrum Podatkowe, tutaj są strony obu tych firm www.euro-punkt.pl i www.ecpodatkowe.pl - można na nich sprawdzić, czy mają biuro w Twoim mieście. Ja byłam zawsze zadowolona z usługi, żadnych niemiłych niespodzianek. Tak że mogę polecić z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banda oszustów. firma przetrzymuje pieniądze klientów, pierwszy i ostatni raz skorzystałam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego firma Euro tax pobiera swiadczenie Kindergeld na swoje konto a nastepnie pobiera prowizje i przelewa je dopiero do mnie? W umowie nie ma podpunktu ktory jasno mowi ze ja się na to zgodziłem. Zaś jest sformulowanie ze firmie należy się wynagrodzenie za uzyskany zasilek za okresy o ktore wnioskowalem. Chodzi tutaj o zwrot za wczesniejsze lata firma.uzyskala zwrot i pobrala prowizje. Na tym umowa zlecenie się konczy. Chodzi mi o to, jak tą sprawę rozwiązać nie wchodząc na drogę sądową bo to sie rozwiaze ale trochę potrwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra 0512
Przestrzegam wszystkich przed tą " Firmą" Wszystkie negatywne komentarze powyżej to prawda. Potwierdzam brak zwrotu dokumentów, pełnomocnictw, przetwarzanie danych w nieskończoność oraz kosmiczne prowizje. Brak obiecywanych terminów załatwiania spraw, na preferencyjnych warunkach (tutaj firma chwali się numerem, który daje im rzekome pierwszeństwo w załatwianiu spraw co jest wierutną bzdurą). Na stronie obiecanki że każda następna umowa wiąże się z rabatem - podpisałam 3 umowy na banalne rozliczenia za co zapłaciłam ok 1,5 tys. w złotówkach, żeby tego było mało ostatnią ze spraw musiałam załatwić sama bo ciągnęła się przez 3 lata. Po szarpaninie, kilkunastu telefonach, reklamacjach i skargach Zarząd zdecydował że i tak mam za ten cyrk zapłacić. Żenada - skończyło się na osobistej wycieczce w Urzędzie w Holandii - decyzja w tym samym dniu i mam pewność że nigdy więcej żaden z tych pseudo - przedstawicieli nie dotknie moich spraw a raczej mówiąc nieładnie - ich nie spieprzy. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że w Zarządzie tego Bajzlu siedzą Prawnicy , co to ma wspólnego z Prawem chciałabym zapytać? Nie dowiem się już zapewne, dziękuję Bogu że sama nim się zajmuję i udało mi się zakończyć "współpracę" i ten cały cyrk. Polecam samemu załatwiać sprawy podatkowe, z numerem DiGid trwa to 5 minut, Doradca holenderski pomoże ZA DARMO. Podrawiam, pracowników Euro Taxu NAJSERDECZNIEJ. Obym już nigdy nie musiała mieć z Państwem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
na początku wszystko ok po ponad roku pismo ze zwrotem pieniędzy z odsetkami z holenderskiego urzędu,w kolejnym roku powtórka histori typowi oszuści wzięcie prowizji i odpowiedzi ze to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekrysiek1
Ja się rozliczałem i jestem mega zadowolony, dostałem o wiele więcej niż się spodziewałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×