Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Hello:) witam nowe dziewczęta na naszym topiku:) BARBINKA nikomu nawet przez głowę nie przeszło, że się nie obronisz;-) Kurcze nie wiem w końcu co z tym welonem. Nie jestem stylistka napisała,że długi welon i tren jest Ok bo nie skraca sylwetki i podkreśla urok trenu. Jakoś mam zaufanie do jej rad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)))) jaka ja już zmęczona jestem tym tygodniem..dobrze, że to już piątek:)) Co do alkoholi...hmmm..nie zawsze w hurtowniach jest taniej niż w marketach..my zjeździliśmy kilkanaście hurtowni..i może w 3 było taniej... a wczoraj przyszła nam gazetka z Makro..i okazało się, że wino które chcemy na nasze wesele(reńskie) jest w promocji za 17 zł:))normalnie koło 25..więc kupiliśmy ile trzeba...no i dodatkowo fajne promocje na inne alkohole były.. Bo my chcemy zrobić taki osobny stolik z takimi lepszymi alkoholami..u siostry M świetnie się to sprawdziło..no i wczoraj tez już część kupiliśmy...a do tego w makro jest teraz promocja - za każde 50 zł wydane na wino - butelka wina gratis:)oczywiście nie można sobie wybrać marki wina..ale dają bardzo dobre mołdawskie:) Ogólnie to stawiamy raczej na wino...kilka osób w mojej rodzinie..nie potrafi pić wódki...a wstydu nie pozwolę sobie zrobić!!Tym bardziej, że w domu M wódki nie pija się w ogóle...więc powiem Wam, że tak troszkę niezręcznie...ale cóż rodziny się nie wybiera:))) ale się rozpisałam..miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbinka - gratuluje!!! to teraz czas na mgr Kate - kamera precz!! bedziemy miec tylko fotografa, duzo nam policzyl, ale wiem, ze zdjecia beda piekne. plener bedziemy miec w innym dniu, wszystko zaleznie od pogody, w listopadzie roznie juz bywa, ale licze na szczescie i ladna pogode. jablo mieta - no to masz rzeczywiscie bojowe zadanie, 2 sluby w rodzinie z tego twoj drugi- bedziesz musiala stanac na wysokosci zadania i pokazac siostrze co potrafisz :) wczesniej dabatowalyscie o maikijazu...kosmetyczka pytala mnie jaki bede miala bukiet, bo zeby efekt byl calosciowy, przynajmniej troszke makijaz powinien nawiazywac do kwiatow. generalnie mowi ze uzywa kolorow rozowych, fioletow, stalowo szarego, w zaleznosci od karnacji, i oczu; czasem uzywa zieleni, sporadycznie mocnych makijazy, ale tylko na wyrazne zyczenie klientek. nie bierzcie bialego, niebieskiego makijazu - bardzo zle wyglada na zdjeciach. co do probnego makijazu, zaproponowala mi ze jedno oko pomaluje w jeden sposob, a drigie inaczej, zebym miala porownanie. fryzura probna 2 misiace przed, dobrze jest miec juz pojecie jaki welon i jak ma byc wpiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate1988
Pati ceny w urzefach sa dokladnie takie jak piszesz za akt 22 zl i 84 za slub wiem bo sama jakis czas temu wybieralam:) aneta 83 \u nas tez bedzie taki stolik z alkoholem ;) kupujecie same wina czy tez likiery?nalewki? piwko? aha i ile tego kupujecei tzn jak przeliczacie w stosunku an osobe bo sie zastanawiam a pewnei za niedlugo pojedziemy wszytsako kupic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Aneta a wódki też mają w jakiejś fajnej promocji? Wina i inne whisky będziemy kupować w Hiszpanii z racji tego, że dużo taniej, a mamy taką możliwość, mój ojciec jest tam co najmniej raz w miesiącu. Co do makijażu ja nie wiem jaki chcę, zdam się na makijażystkę, wiązankę będę miała jesienną, raczej makijażu w pomarańczu bym nie chciała... ale w brazie już tak :), ciekawy pomysł z tym dopasowanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do makijażu...to ja sie już do kosmetyczki zapisałam...ale na razie nie mam zielonego pojęcia jak chce wyglądać...myślę, że zdam się na nią...kobieta ma 20 lat doświadczenia w branży i nie jedną Pannę Młodą na swoim koncie:) Co do wódki w Makro...jest promocja na Soplice...a w Delimie na smirnoffa - za 0,5 niecałe 20 zł:) Soistra M w zeszłym roku wychodziła za mąż...a gości mieli troszkę więcej niż u nas (my mamy 65 osób) - i tak...poszło im 37 butelek wina...więcej białego półsłodkiego niż czerwonego półwytrawnego...więc my kupujemy 25 butelek półsłodkiego białego w tym 15 reńskiego 10 hiszpańskiego...i 15 półwytrawnego...francuskie jakieś:) Na tym stole chcemy mieć jakies kolorowe wódki, whisky, likiery, kremy, rumy...vermouth..no i skrzynkę piwa chcemy kupić...Pilsnera... Ja osobiście tylko u siebie w rodzinie liczyłam po pół litra na parę...wódki kupujemy 25 butelek...do tego jakiś szampan..gdyby konkurs jakiś miał być...i nagroda była potrzebna - nie chcę wódki dawać... Możecie się śmiać..ale na słowo wódka - dostaję drgawek...włącza m i sie agresor!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
hej dziewczęta barbinka moje gratulacje :) dokumenty dokładnie tyle kosztują 22 zł akt urodzenia, 84 zł to zaświadczenie o braku przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa + akt chrztu i bierzmowania (mój R. z innej parafii więc dodatkowo "co łaska" ) no i zapowiedzi jeśli chodzi o alkohol, to u nas towarzystwo raczej imprezowe, więc wódeczki sporo musi być ;) kupiliśmy 150 butelek 0,5l ( jak miało być około 80 osób), ale zastanawiamy się czy nie braknie bo gości przybywa no i poprawiny... ale zobaczymy jeszcze :) Na poprawiny pewnie będą pić piwo, więc na pewno kupimy piwko. Winka też zakupimy , co do reszty alkoholi to ma być barman i robić drinki. Jakie winka polecacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy mieli taki stolik, na ktorym bedą wina i owoce. Wódke liczyliśmy po pół litra na osobę. Wole, żeby troche zostało niż ma zabraknąć. A na pulter ile wódki kupujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
a co to jest pulter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki dziewczynki!!! A teraz do rzeczy: my mamy fotografa za 650 złotych (fajny, młody i przystępny :) ) a kamerzystę za 1600 zł. Oczywiście ze wszystkim, czyli od ubierania do sesji w inny dzień (o ile pogoda pozwoli ) Wódeczkę patrzyliśmy ale mój S się trochę nie może zdecydować bo lubi Finlandię, ale jest cholernie droga. Więc myślimy i myślimy... Może coś wymyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy u was to sie robi. u nas na tydzień lub dzień przed weselem przychodzą ludzie ze wsi z życzeniami i tłuką butelki pod oknami dopóki się ich nie zaprosi na jedzenie i picie. Każdemu kto przyjdzie trzeba dać pół litra. To jest tak zwany "pulter". Niewiem po co się to robi. Moim zdaniem jest to strata pieniędzy. Ale jak nie da się ludziom pić to będą całą noc tymi butelkami tłuc. i na wesele przyjdą później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak30
aaaaa to juz wiem, u kolezanki bylo cos takiego tzn ten pulter u nas nie ma takiej tradycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
U nas tez nie ma takiego zwyczaju jak pulter, ale mpoze to i dobrze:) dzis bylsismy zapraszac troche i kupilsismy alkohol tzn wodke musismy jutro odebrac bo nei mieli tyle na stanie ale kupilsismy tez troche winek, nalewek i likierow, chociaz jakos lapie dola slubnego sama nie wiem czemu..boje sie chyab troche jak sobei bedziemy dawac rade finansowo po slubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
U nas tez nie ma takiego zwyczaju jak pulter, ale mpoze to i dobrze:) dzis bylsismy zapraszac troche i kupilsismy alkohol tzn wodke musismy jutro odebrac bo nei mieli tyle na stanie ale kupilsismy tez troche winek, nalewek i likierow, chociaz jakos lapie dola slubnego sama nie wiem czemu..boje sie chyab troche jak sobei bedziemy dawac rade finansowo po slubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam takie obawy, szczególnie ze wyprowadzam się po ślubie do mojego przyszlego męża i będe musiała pracę zmienic. A boję sie ze ciężko bedzie ją znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam takie obawy, szczególnie ze wyprowadzam się po ślubie do mojego przyszlego męża i będe musiała pracę zmienic. A boję sie ze ciężko bedzie ją znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Chcialam sie jescze z Wami podzic to moj ulubiony filmik na yutube z sesji w sumei wszytsko mis ei w nim podoba panna mloda taak radosna jej wyglad oprawa muzyka styl nakrecenia:) jesli macie ajkies zdjecia albo filmiki czegos co lubicie co wam sie podoba to wklejajcie:) http://www.youtube.com/watch?v=lc-XyaPqYL0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja podrzucę jakieś filmiki :) www.youtube.com/watch?v=iXBWnZZP03I&feature=player_embedded www.youtube.com/watch?v=rOYFg6kbTCA www.youtube.com/watch?v=NwHRezXwq8U&feature=related miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
keira83 pierwszy taniec maja super ale widac ze maja tez fajnych zgranych swiadko:) u mnie to odpada...pozatym na pocztaku piekny taniec moj D nei ma pojecia o czym takim :P a ta jesienna sesja jetsboska-zadna pora roku nie da nam tylu kolorow:) Barbinka tych filmikow co dalas nie widzialam wczesniej nie moge sie napatrzecd:) jakie pieken suknnie sa na tych filmikach prawie jak nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Barbinka masz przeboska sukienek!! wyglada milion razy ladneij na tym filmiku niz an zdjeciu ale pewnei na zywo jescze bardziej powala:) 100% w moim stylu i guscie bedziesz pieknie wygladac napewno!! a obraczek nie moge znalezc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie mi. Co mogę ubrać po oczepinach? U nas jest taki zwyczaj, że PM musi sie przebrać zaraz po oczepinach.A ja wogóle nie mam pomysłu. Myslalam o takiej sukience ale nie ma mojego rozmiaru, a po za tym jest czarna. Więc chyba nie wypada http://allegro.pl/item1089747656_roz_38_sliczna_suknia_apart_nowa_kolekcja_840a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×