Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość maibe
aha i dodam, że tą sukienkę chcę uszyć, bo nie widzi mi się bieganie po sklepach i szukanie jej, a krawcowa zawsze podpsuje ją konkretnie pode mnie, więc będzie lepiej leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maibe - sukienka ładna, jesli jestes szczupla i nie masz szerokich ramion t jest ok, ale moze inny kolor? temat mojej sukienki na drugi dzień... kupiłam jakieś 2 miesiące temu i owszem, ciemno różowa, z zdobionym biustem... w sklepie jakos mi sie podobała - ten kolor!!!, mama mówiła, że ładnie. po powrocie do domu powiesiłam do szafy... i wisiała tak aż do miesiąca wstecz... zrobiłam źle że ją kuoiłam :( ja tak kocham dekolty a ta jest bez i jeszcze mi mój brzuszek w niej odstaje... mysłałam ze sie popłacze jak ja przymierzyłam drugi raz w domu... przez kolejny tydzień myslalam ze sie z nia przeprosze, ale bezskutecznie. w koncu zaniosłam ja do krawcowej... bede ja przerabiac. zobaczymy co z tego wyjdzie. reszta przygoowan stanela w miejscu, teraz walcze z remontami, projektami szaf wnekowych... od poniedzialk bede robic kotyliony, podziekowania dla rodziców itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
jak na razie nie mam z wagą problemów waże 54 kg, brzuch też mam płaski, choć sporo wyżeczeń to kosztuje :) nie martw sie na szczescie to nie suknia ślubna :)) i zawsze możesz kupić inną a tą ubrać gdzie indziej, kolor chciałabym kremowy bądź cappucino jakiś taki :)) fajnie masz, ze urządzacie mieszkanko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć dziewczyny czytam na bieżąco ten nasz temat, ale nie piszę, bo u nas nic się nie dzieje praca , praca i jeszcze raz praca ... jedyne co, to zaczęłam szukać wycieczki na podróż poślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 1988
No wlasnie jakie polecacie miejsca an podroz poslubna( nie wiem czy nie bylo juz tu takiego tematu) wiec jaki kraj miast jakie biuro podrozy i termin?:) i co najwazniejsze koszt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba pojedziemy do Karpacza. Dostałam gratis do suknie ślubnej tygodniowy pobyt w Karpaczu za darmo. Musimy tylko zapłacić za jedzienie i mieć pieniądze dla siebie. A ja jeszcze w górach nie bylam wiec chciałabym pojechac. Albo pojedziemy do Włoch, mama mojego M. mówiła, że nam załatwi taniej. ale jeszcze niewiem bo niewiadomo jak z kasa. zaraz po ślubie chcemy remontować mieszkanie dla nas a na wszystko nam nie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) my jedziemy na podróż przedślubną, na tydzień do Zakopanego. nie myślimy o podróży poślubnej za granice, choć marzymy o tym... przeprowadzamy się po ślubie do T, musimy wyremontować kuchnię i pokój, urządzić się jakoś, obawiamy się że kasy nie starczy. choć może byśmy coś uskrobali, ale już widzę te "zachwycone" miny rodziców T i moich. planujemy budowę domu, czyli zaciskanie pasa na maksa, do tego kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
My chcemy polecieć do Egiptu. Przerażają mnie te ceny, ale stwierdziliśmy, że jak będzie dziecko, budowa domku itp to pewnie nigdzie nie pojedziemy, więc trzeba skorzystać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina523
czesc dziewczyny! ja biore slub 18 wrzesnia:) oczywiscie pelna strachu:| robimy wesele na 60 osob a wy? ile tak mniej wiecej wam kasy wychodzi? suknie juz mam wybrana. I w sumie zostalo nam tylko kupienie garnituru a to bedzie koszmar no i dla mnie buciku. A co sadzicie o srebrzanych butach? bo takie mi sie podobaja albo cos takiego http://fleq.pl/fleq/_gAllery//8123/medium2/9568.jpg albo http://najlepszegalerie.pl/files/g/2_1156340646_DEO_1_241_397.jpg takie bardziej sandalkowate co sadzicie? suknie mam skromna troche marszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - to zalezy jaka masz sukienke, nie powiemy ci jakie buty pasuja skoro nie wiemy jak wyglada kiecka Angela - egipt piekna sprawa, ja tez mam nadzieje ze wyskoczymy gdzies w cieple kraje po slubie w listopadzie- hehe wszyscy beda juz po urlopie a my dopiero pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Keira my planujemy październik ja już się przyzwyczaiłam, że urlop mam zawsze we wrześniu lub październiku :) Już mi się marzy błogie lenistwo na ciepłej plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:))) Widzę, że ucichł troszkę nasz topik:( My ustaliliśmy już menu...wyszło nas 196 zł za osobę...to jest razem z ciastami...do tego trzeba liczyć tort..wódka i piwo..bo resztę mamy swoją..ale zaproponowali nam świetną cenę wódki...bo 17 złoty za Gorzką Żołądkową de Lux..i nie musimy zamawiać iluś tam butelek..tylko płacimy za tyle ile wypijemy...czyli..nic nam nie zostanie i stratni nie będziemy:) Zamówiliśmy też już opakowania takie śliczne ozdobne na ciasto w ramach podziękowań...A no i w sobotę kupiłam resztę bielizny:)czyli mam już wszystko:)Brakuje podwiązki...ale panieński jeszcze przede mną:) Co jeszcze..jak sobie przypomnę to napiszę:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
Biorę ślub w maju 2011 i chętnie odkupię w październiku/ listopadzie/grudniu używaną suknię ślubną moje wymiary: biust 84, talia 73, biodra 96 mijescowość: Gliwice, Ruda Śląska, Mikołów, Katowice, Zabrze, Bielsko-Biała - woj. śląskie przykładowe fasony: http://www.fasson.pl/suknie-slubne,299.html http://www.annaisbridal.pl/pl/kolekcja-2010-mirabel http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=10.lorna http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=450 http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=32.paraguay kolor: najchętniej ecru albo ivory, kremowy, może być biała model sukienki rybka, cała z koronki, najchętniej taka która nie jest typową rybką a rozszerza się juz w połowie uda, z trenem Odkupie razem z welonem, bolerkiem - z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
w pierwszym linku po kliknieciu nalezy usunąć spacje przed ,299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
jeszcze mail alinkaryp@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
sorki nie wiem czemu ale cały czas hostuje mi tę samą fotkę model sukni sonar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Witam, witam koleżanki Mnie wczoraj dopadł strach i napad płaczu czy to normalne???? :( Niby każdy mi mówi że już mamy tak dużo pozałatwiane ale dla mnie to nie wyglada tak wesoło. Nie mamy: garnituru, alkoholu, zamówionego ciasta i tortu. słodkości zamówimy dopiero po odpowiedziach od gości czy będą czy nie. protokół idziemy spisać 28.07 i potem szybciutko porozwozimy zaproszenia. Ślubujemy 23.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wczoraj byliśmy pozałatwiać formalności, udało się załatwić zaświadczenie stwierdzające stan wolny z USC, metrykę chrztu i świadectwo bierzmowania T załatwimy w czwartek. Spotkanie rodziców też mamy za sobą, w końcu, miło było;) zdecydowaliśmy się jednak na własnoręczne zrobienie zaproszeń i zawieszek na wódkę, mamy już zrobione projekty, kupiliśmy papier, koperty i wstążeczki:) dobrze by było się z tym uporać do sierpnia, bo potem wyjeżdżamy. właściwie w sierpniu mamy tylko dwa wolne weekendy na rozwiezienie zaproszeń ponieważ w jeden weekend mamy nauki dla narzeczonych i poradnię rodzinną, będziemy musieli się ostro streszczać.... poza tym w tą sobotę jedziemy kupić garnitur, koszulę, krawat i buty dla T. chyba to wszystko jak na razie u mnie. a co u Was?? nie milczcie tak babeczki kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. ja wczoraj byłam w USC i jakoś cieżko mi było jak sobie uświadomiłam ze zmienię nazwisko... smutno jakoś. Ciągle mam problemy z mama.. my chcieliśmy kupic wyborowa.. mama mówi ze absolut ma byc.. itp ciągle.. Zamówiłam sobie już biżuterię przez net, trochę modyfikując wzór jaki wykonywała ta dziewczyna wcześniej, ciekawe czy fajnie wyjdzie :) Na całe szczęście zaproszeń zostało tylko 5 :D:D 62 rozdane :D:D w dwa tygodnie :D Zastanawiam się nad winem na wesele - jakie i ile? Jakie kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah.. no i nasi rodzice za bardzo nie chca sie spotkać.. proponowaliśmy kilka razy ale jakoś im nie podrodze... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
cześć dziwczyny My jak na razie stoimy w miejscu, kupiliśmy jedynie zawieszki, ustaliliśmy kolory sali, ja odebrałam obrączek poprawioną, ponieważ była mi za mała i kupiłam bieliznę. Powoli rozdajemy zaproszenia jak jest okazja. Mamy już chyba rozdanych z 20 szt. jeszcze jakieś ok. 40 ;)). W sierpniu będziemy kupować garnitur itd. i załatwimy formalności w USC i parafii. Jak na razie to wszytko. Miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Evita podaj stronkę z której zamówiłaś biżuterię :)) i nie martw się na pewno się spotkają, nam naszym tzn. teściom też na począktu się nie chciało, kto płaci u Was za wódkę, wy czy mama? Absolut jest chyba droższą wodką niz wyborowa, chyba, że mylę się, bo za bardzo się nie znam na wódkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:))) Co do wina...mamy półsłodkie, słodkie i półwytrawne:))) Nam została do kupienia woda mineralna. kilka butelek tonika/toniku:(zawsze mam problem z końcówką:) i soku ananasowego..to będzie na ten stół z różnym alkoholami..jak sobie będzie chciał ktoś drinka zrobić:) Dzisiaj chcemy winietki zamówić...a no i jutro uzgodnić dekoracje kościoła idziemy:))) także powoli..powoli..do przodu:) Evita...to nie zazdroszczę sytuacji z rodzicami..ale spokojnie jeszcze jest troszkę czasu:)) Nic ja uciekam dalej do pracy...miłego dzionka...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
hej dziewczyny u nas wszystko stoi w miejscu, jedyne co załatwiłam, to zarezerwowałam wycieczkę do Egiptu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz chcialabym byc na etapie zamawiania wycieczki... jeszzce 3 msc czekania... potem 2 dni wielkiego zamieszania i bedzie po wszystkim... szkoda ze slub to tylko 1 dzien :p u nas kotyliony sie robia wlasnorecznie, od sierpnia zaczynamy z zaproszeniami, na razie wybieramy sie poogladac garniaki, za tydzien odbior obraczek... a tak poza tym siedze w projektach szaf, kuchni, szukaniu cykliniarza.... eee chwilami mi sie juz nie chce ale w końcu robie to dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita - w koncu to Pan Mlody wybira wodke... a roznica w cenie miedzy tymi 2ma jest duza... na butelce zdarza sie i 6-8 zł...przy duzej ilości kwota niemała sie z tego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, biżuterie zamówiłam tutaj, modyfikując troche jeden projekt. http://silverkas.blox.pl/html . Strasznie cięzko znaleść gdziekolwiek biżuterie kryształową z zółtym złotem ( srebro pozłacane), a tutaj właścicielka bloga taka dla mnie wykona :D A ja strasznie nie lubie srebra i bialego złota :( robi z jablonexu jak i ze swarovskiego, z jablonexu bardzo tanio.. a ze swarovskiego wiadomo, same kamyczki piekielnie drogie sa. Ja wybralam na tej stronie http://silverkas.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?3 pod nazwa komplet slubny pani marty tyle ze z okrągłymi kamykami i skromniejsze ciut. Co do wódki to różnica jest ogromna, wyborowa w macro 21zł za 0,5 a absolut 36zł ;/ i moj Pan młody za nią płaci.. w sumie nie chcielismy oszczedzać na wodce wybierajac wyborowa - poprostu ja lubimy, no nic będzie absolut i tyle, przy 0,7 troche mniejsza różnica w cenie wychodzi.. (28zł/40zl). Z początku i tak był zamysł ze sami placimy za całe wesele wieć tragedii nie ma, bo rodzice placa za sale itp jednak denerwuje mnie to ciągłe zmienianie planów :( Dziewczyny a jak lecicie w podróż poslubna to jeszcze ze starym nazwiskiem? Bo na paszport chyba sie czeka dość dlugo? Chyba ze nie zmieniacie nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×