Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Ja też dziś bylam w szkole ale juz tylko po wpisy:) A wiecie co pomyślałam o księdze gości? Idea KG bardzi mi się podoba, ale nie znalazłam jeszcze takiej, która by mi się w środku podobała, więc pomyślałam żeby zamiast gotowej KG kupić piękny album ślubny, do którego zdjęcia się wkleja, a nie wkłada. Na kazdej stronie zrobić pole na zdjęcie i pole na życzenia od gości i potem, jak już wywolamy wszystkie zdjęcia, które uda nam się zdobyć, to w tym polu na zdjęcie umieścić fotkę gości, którzy pod spodem napisali życzenia:) Dzisiaj kupiłam wstążeczki i kwiatki na kotyliony, więc w przyszłym tygodniu zaczynam szycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burumburum...
Och a ja dzisiaj jestem szczęśliwa bo udało mi sie kupić byty takie jakie chciałam. Po prostu idealne i do tego dobrałam identyczny kolor materiału. Czyli przygotowania idę do przodu :-) Martwię się tylko co mój narzeczony powie jak mu powiem o cenie tych butów... heh...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
witam Was :), moje butki już doszły kilka dni temu są śliczniutkie :))), Ganesh ja mieszkam niedaleko granicy województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, także do Gdańska mam jakaś niecałą stówkę, dla mnie to jak rzut beretem :)). Wiecie co ja w ogóle nie zastanawiałam się nad taką poduszką, konieczne to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
burumburum masz zdjęcie tych bucików??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
cześć dziewczyny maibe to ja pytałam skąd jesteś :) ja mieszkam na pomorzu zachodnim. Do Gdańska mam jakieś 300 km, ale mamy z narzeczonym w planach wybrać się do Gdańska. Bardzo ładne miasto :) Co do poduszeczki, to wydaje mi się, że ona się sprawdza jak jakieś dziecko ma nieść obrączki, jeśli nie to kładzie się je chyba na jakiejś tacce. loonah fajny pomysł z tymi zdjęciami :) Nasza księga to takie 2in1 bo można pisać i wklejać zdjęcia. Też chcemy powklejać zdjęcia pod wpisami gości. barbinka13 cieszę się, że pomysł z księgą się podoba :) zawsze to jakaś pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
ojj przepraszam Cię :)) pomyliło mi się :P, polecam fajne miasto ;), aha no u nas raczej żadne dziecko nie będzie podawało, ewentualnie chrześnica mojego P będzie sypała płatki przed nami ale to zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, a masz gdzieś link do tej księgi? czy kupowałaś w normalnym sklepie? Bo ja poki co widzę tylko takie na wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Loonah księgę dostałam od przyjaciółek na urodziny. Z tego co wiem, zamawiały ją przez net, niestety nie znam strony. Z przodu są nasze imiona i data ślubu. W środku jest tekst do gości o wpisy i chyba podziękowanie za nie. Dalej wygląda jak album do wklejania i pisania. Jest nawet długopis na tasiemce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
maibe nic się nie stało :) a polecisz może jakiś fajny nocleg w Gdańsku i co warto zobaczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Angela, no to superancka:) to chyba muszę dokładniej poszukać:) narazie jeszcze takiej nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Loonah tam nie ma takich nacięć na włożenie zdjęcia, ale te kartki są takie, że bez problemu się zdjęcie przyklei. Księga była ręcznie robiona z tego co koleżanki mówiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
szczerze mówiąc, ja rzadko nocuje w Gdańsku a jeśli tak to u znajomych :)), także nie bardzo się znam:)), a zwiedzić no na pewno stare miasto, a tak poza tym... Sopot molo, skwer w Gdyni, hmmm sama nie wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamowilam wczoraj tort i ciasto;] torcik bedzie mial 4pietra i smaki od najwiekszego-czekoladowy,smietankowy,truskawkowy i gruszkowy;]kolejna rzecz z glowy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganesh w wlkp.upal minal,dobrze bo tez bylam dzis w szkole i mialam egzamin;]pewnie sie nameczylas,ja sie wyjatkowo ucieszylam z braku upalu.;p wybieracie sie w jakas podroz poslubna? my tak,ale dopiero w lutym,marze o egipcie,mojemu panu jest oboojetne gdzie;p ach faceci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
maibe w sumie jak będziemy się wybierać, to poszperam w necie :) spytała, bo zawsze lepiej z polecenia się gdzieś zatrzymać, ale spoko :) alfabetagama nasz tort też 4 piętrowy będzie. Z tym, że nasz cały będzie śmietankowy z malinami. Cukiernik powiedział, że każde piętro w innym smaku się nie sprawdza. Nie wiem czy to prawda, bo i tak chcieliśmy 1 smak. Co do podróży poślubnej, to pomimo, że prowadzę pensjonat, morze mam jakieś 50m od domu, to marzy mi się poleniuchować gdzieś na jakiejś ciepłej plaży :) Też myślałam o Egipcie. Nic jednak jeszcze nie zamawialiśmy gdyż możliwe, że mój R. będzie zmieniał pracę w sierpniu i nie wiadomo jaka będzie możliwość wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
My raczej nie damy rady się gdzieś wybrać, gdyż mój P wlaśnie zaczął nową pracę i nie będzie miał urlopu ani na wakacje te, ani dłuższego na ślub, jeśli weźmie z tydzień będzie ok, jeśli już to przyszły rok, okaże się... na razie mieszkanie jest dla nas number 1, więc najpierw musimy je mieć, później o wycieczce pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki my również nie wybierzemy się przynajmniej w tym roku na wakacje, ponieważ ja zaczynam od 1 lipca pracę, co wiąże się się z brakiem urlopu :( ale może za rok..... Dla mojego S numerem jeden jest nowe auto (bo nasz stary gruchot już zaczyna rzęzić :D) więc chyba na razie sobie odpuścimy podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
ehhh dla mojego też, tym bradziej, że nasz obecny już jest w co raz gorszym stanie ;), choć bardzo o niego dba, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze, w samochodzie nie zamieszka, więc musi poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my również nie wyjedziemy na jakąś wycieczkę zagraniczną:( ale może na tydzień do Zakopanego to sobie wyjedziemy, choćby po to żeby od rana do wieczora leżeć w łóżku;) planuję wziąć trzy tygodnie urlopu, tydzień przed ślubem i dwa po (jeśli wyjedziemy, bo jak nie to wezmę w sumie tylko dwa tygodnie). trochę się zaczynam martwic o swój makijaż ślubny... moja koleżanka miał przyjechać do mnie do domu i tam zrobić mi makijaż no i oczywiście mojej siostrze-świadkowej i mamie też.dowiedziałam się, że jest w ciąży, do tego musi leżeć. powiedziała mi, że to są początki i dlatego musi leżeć, ale potem myśli, że nie będzie źle i przyjedzie mnie malować. Choć straszni mi to nie na rękę to powiedziałam, że nie mogę tego od niej wymagać, żeby przyjeżdżała do mnie do domu (pokonując 70 km!) no i że sobie kogoś znajdę. ale ona powiedziała, żebym tego nie robiła, bo ona mi to obiecała i się z tego wywiążę. a poza tym przecież może się dobrze czuć... tylko że ja nie chcę czekać na nią, siedzieć w niepewności czy będzie się czuła na tyle dobrze, że przyjedzie. wolałabym wiedzieć na czym stoję już teraz i nie myśleć o tym. znów tez nie chcę żeby poczuła się jakaś trędowata czy urażona, że ja już eliminuję. sama nie wiem czy umówić się na jeden-dwa próbne makijaże ślubne, wybrać salon, wstępnie się umówić i jej nic nie mówić, żeby się nie denerwowała...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci Magda, że rzeczywiście może powinnaś się umówić w jakimś salonie. Ciąża to nie przelewki i nie wiadomo jak twoja znajoma będzie się czuła. Dziś może być dobrze, jutro już nie. A ty potem zostaniesz bez makijażu i będziesz się tym denerwowała, zaś ona będzie się denerwowała, że nie może do ciebie przyjechać z powodu ciąży. A po co to? Czasami lepiej się zabezpieczyć... I porozmawiać z nią tak otwarcie, że nie chcesz jej narażać na niespodziewane komplikacje, a poza tym 70 km to jest bardzo dużo i taka droga może się okazać bardzo męcząca dla kobiety w ciąży. Nie musisz sugerować się moją wypowiedzią. Ja po prostu bym tak postąpiła. Ty możesz zrobić inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Magda ja bym zrobiła tak samo jak Barbinka na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
ja bym zarezerwowała sobie w salonie, do wesela może dużo się wydarzyć, w razie co odmówisz w salonie, nawet dzień przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) jestem wykończona po zjeździe:-( no ale nic dzisiaj się wyspie za cały weekend porządnie:) mój Poprosił kolegę żeby był naszym drużba a ten, że mu się nie chce;-) ;-) cały wieczór się z tego śmiałam. No nic. Jakoś sobie poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Jak dobrze, że ja już mam studia z głowy...ufff :) Ganesh dobry ten kumpel ;) To coś na styl mojego przyszłego szwagra. Powiedział mojemu R., że byłby świadkiem, ale jak by był ślub cywilny. Bardzo był rozczarowany, że kościelny bierzemy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
szok hehe co to teraz z tymi ludzmi sie dzieje, odmawiają jak leci heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ciekawe przypadki nam się trafiły;-) mam nadzieję, że skoro teraz idzie tak po grudach to wesele będzie super udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za rady, macie rację, muszę jej to jakoś wyjaśnić, mam nadzieję, że się nie obrazi, bo się strasznie nastawiła na ten make up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah gdzie będziecie kupować obrączki? My w stalowej naprędzej. Może znasz tam jakiś dobrych jubilerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po łekiendziku witam nówki sztuki na forum :) Skazana - nie widze problemu, zeby orkiestra poinformowala gosci... ja tez tak zrobie, i pa weselu dokleje zdjecia tych gosci ktorzy beda wpisani, zebym wiedziala kto jak wygladal :) Loonah - moze pomysl o albumie z jasnymi stronicami? ja kupilam albumy 3 sztuki, na zdjecia duze, na wkladane i 3ci z kremowymi stronicami na ksiege gosci, wszystko z ta sama okladka tylko inne formaty, nie chce miec potem 3 roznych albumow burumburum - czy narzeczonek o wszystkim musi wiedziec... poza tym... raz w zyciu mozna zaszalec :) droga angelo, gdzie dokladnie masz pensjonat? moze jakis link? mala reklama?:) chcemy na tydzien w sierpniu skoczyn nad morze odstresowac sie, moze skorzystamy :) Kochane - pierwsza nauka i dzien skupienia dla Narzeczonych zaliczone... a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×