Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej S28 nie którzy już nie śpią bo muszą pracować ;-) sprzątaj kochaniutka a później wyszykuj się na imprezkę i miłej zabawy.... szarlotko no właśnie może S28 ma rację z tymi plamieniami...może za ostro opanuj swoje libido ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki...właśnie za ostro z pewnością nie...:(...wczoraj akurat chrzciliśmy nowe łóżko:):) ...kurczę ja już mam schozy powoli....gdyby coś tam pękło to raczej czerwona krew by była delikatnie a to taki jasny róż....trzeba się przyjrzeć ale jest...testy owulacyjne wyszły mi pozytywne wczoraj i dzisiaj czy jest możliwe żeby to były jakieś okołoowulacyjne????kurde znowu lekarz się kłania/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja sądze że to mogą być plamienia okołoowulacyjne. więc powinny niebawem ustąpić. malva grzeszniczku mały- nunu. :):):) za karę 20 przysiadów z wyskokiem :) ja dziś pierwszy dzień z clo- zobaczymy jak na nie zareaguje s28 jak tam już brałaś clo- jakies objawy negatywne się pojawiły?? miłego dzionka kochane- ja dziś niestety nie będe miałą miłego bo na 15-tą do 21-ej w pracy będę i niestety same nudy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia...ja bym wolała nudy...a u mnie nieraz nogi mi do d..... wchodzą, tak się nabiegam....a potem jeszcze w domu i kurs tańca....eh.....życie na pełnych obrotach....wolałabym odpocząć w ciąży:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja juz obiadek zrobilam i posprzatalam. ale mam dola:( pisalam wam ze od 2 dni mam plamienia i wyobrazcie sobie ze wczoraj wieczorem dostalam @.... i jest normalny obfity i ze skrzepami jak zawsze. ja nie wiem co jest grane przeciez niedawno skonczyl mi sie poprzedni okres i to jest 13dc. juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys faktycznie to dziwne- ale moze tak musi być- oże dryndnij do ginka i cie może jakoś uspokoi. mam nadzieję że to nic powaznego- pewnie tak jest ale lepiej sie upewnić. wogóle jakaś plaga z tymi naszymi cyklami- większość z nas miała w tym miesiącu same niespodziewane sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje wiolkcia, ten miesiac jakis taki pechowy byl. poczekam do poniedzialku i jak to nie minie to pojde do gina bo ju sama nie wiem czemu sie takie cuda dzieja. buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki :) jak weekend mija...?? no u mnie juz wreszcie staranka rozpoczęte... choc nie wiem tak to jest w tym moim cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nerwusku. u mnie starania byly juz przed wczoraj ale niestety @ wrocila.... mam nadzieje ze to tylko takie resztki i sie wkoncu skonczy i znow sie postaramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje. juz bym chciala byc juz po staraniach i czekac na wynik:) ja teraz tez mam metode co dwa dni staranka bez zadnych testow owulacyjnych bo moj cykl mi takie figle plata ze nie wiadomo kiedy mi owulka wypadnie:) wiec bedziemy sie starac bardzo dlugo zeby nie przegapic tych waznych dni plodnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też nie wiem jak to bedzie z owulka u mnie...dlatego dla pewnosci co dwa dni....moze w koncu zaskoczy :P jesli uznac to za okres co było to u mnie dzisiaj 9dc... dziwne to wszystko ! a jak u reszty Koleżanek...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta cos sie nie odzywa... wiem tylko ze czarodziejka jest w ciazy bo dzisiaj albo wczoraj nawet robila test i wyszly dwie kreseczki:) jej sie udalo wiec i nam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys nie widziałam zeby czarodziejka cos pisała.... no to super że jej sie udało :) teraz nasza kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pisala na innym forum:) ale jej zazdroszcze. moze dla nas ten cykl tez bedzie taki szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo juz myslałam, ze padło mi na oczy :P wiesz od wczoraj mnie kłuje w jajniku, kurde czyby owulka była...? bo i śluzu jakby więcej.... Dlatego dzisiaj staranka były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie staranka beda od jutra :):))) wkońcu- bedzie to mój 6ty dc więc narazie nie myślę o fasolce lecz o zapokojeniu :):):) a co z przyjemności trzeba korzystac :):):) ja to raczej bede wiedzieć w owulke czy coś ze staranek bedzie bo jesli pecherzyki dalej nie będa rosły albo nie popękaja to już wiem ze kolejny cykl starań mnie czeka więc z niecierpliwością będe czekac na @. no justys ciekawe co to z tymi twoimi plamieniami- oby to była chwilówka i dokończenie w wydalaniu tych resztek. no nerwusku metoda co 2 dni jest jak najbardziej skuteczna :):):) bo i siłków nabiora żołnierzyki i wieksz mozliwość trafienia. :):):) ja jeszcze godzinka w pracy i do domciu. ale jutro niestety całe 10h w pracy- masakra-oby tylko szybko zleciało :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys....sluchaj leć do gina bo z tymi sprawami to nie ma żartow....obstawiam na rozregulowanie cyklu....przez to poronienie i oczyszczanie macicy...ale dziwi mnie ze nie chieli zrobić czyszczenia mechanicznego....???????? bo wedlug mnie to teraz moze się wlasnie macica zbuntowala....????? Co do reszty kobiety ...staramy się staramy:) a co??? tylko nie zawsze jest czas...ale u nas jest codziennie nie co dwa dni:):):)truuuudno......ale inaczej nie potrafie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylam u gina w poniedzialek i wszystkie badania zrobil i mowil ze jest ok. a poza tym to krwawieni ustaje i mam tylko lekkie plamki czerwone wiec chyba sie juz uspokaja. a mysle ze przyczyna moglo byc to ze wzielam wczoraj bardzo goracy prysznic a to ponoc zle wplywa zaraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę te nasze organizmy to naprawdę....szlag by to trafił......!!!!!!!!!!!!!!!! Nieraz jestem tak wściekła!!!!!!!!! Poprostu na siebie że coś źle....robie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka ja mialam dola wczoraj i dzis ale jak zobaczylam ze ustaje to krwawienie to odzyskalam dobry nastroj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny uszy do góry, mnie się udało i po 5 cyklu starań zobaczyłam dzisiaj 2 kreseczki :) i wierzę, że wam wszystkim się uda!! U mnie poskutkował chyba 10 dniowy urlop związany z wykończeniem naszej budowy, nie wiem nawet dokładnie, w które dni się kochaliśmy (dodam, że zawsze liczyłam, owulację i kochaliśmy się pod jej dyktando) brałam też castagnus i wiesiołek 3x2. Jedyne co mnie dręczy to brak objawów typowych dla ciąży no i strach przed kolejnym poronieniem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejkka serdeczne gratulacje!!! bardzo sie ciesze i trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :):):) a my dziewczynki dziłamy bo musimy dołaczyc do grona zafasolkowanych :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj........................:) GRATULACJE czrodziejka w końcu zawiało optymistyczną informacją!!!!!!!!!!!!! Justyś koniecznie z konsultuj to z lekarzem a jak dziś masz nadal normalne krwawienie? Wiolkcia ja nie odczuwałam żadnych dolegliwości związanych z clo no może poza sennościa ale niewiem czy to nie pogoda!!! W czwartek idę do ginka na kontrolę , zobaczymy!! Cmokasy dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) A u mnie dziewczyny fatalnie:(:(Nie wiem co jest grane......wczoraj 12 dc ,dzisiaj 13 .....testy owulacyjne wychodzily wczoraj pozytywne, poza tym czulam to jajeczkowanie....wczoraj wieczorem staranka....i w nocy jak wyszlam do lazienki...cała bylam we krwi....:(:(nie wiem co jest grane?????????????....tzn.nie bylo straaaasznie duzo...ale aż uda mialam czerwone....za to z wewnątrz nie ma dalej krwawienia....nic więcej nie polecialo...wygladalo to jak na skutek stosunku...:(:(ale dlaczego???????? teraz jest już ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejka gratuluję :):) teraz poczaruj i dla nas troszeczke :):):) a my sie staramy staramy ohhhh :):):):) s28 ja jak narazie też bez skutków- więc nei jest tak źle jak piszą :):):) ja w piątek mam wizyte :):):) jedziemy prawie równiusko :):):) miłej niedzielki Wszyskim życzę :):):) i jeszcze raz gratki Czarodziejko :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotko może cos tam pękło podczas stosunku i krewka wyszła- też kiedys tak miłam ale tylko chwileczkę poleciało i tyle- więc uświadomiłam sobie ze coś tam pekło- a jak nie bolało więc myslę że to nic powaznego. no te nasze cykleeee- ciagle swirują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×