Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Jak tylko zrobie tescik bedziecie kochane wiedzialy, podejzewam ze zrobie w niedziele rano a jak nie wytrzymam to pewnie jutro. Ale myslicie ze moglo sie udac?? W zeszla srode wynik bety byl ponizej 1. Mowilam ze spac nie bede mogla. Moze chociaz jeden promyczek rozswietli te czarne chmury. Buziak kofaniutkie do pozniej :D ;) Ps na razie sie nie ciesze aby nie zapeszyc trzymajcie kciuki slonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u mnie dale nic. myslicie ze jest sens zatestowac - zazwyczaj mam @ co 23 dni ( dzis 25 ) mam podobnie jak Kamila, chce mi sie spac, mdli mnie caly dzien, jestem bardzo rozkojarzona. i pobolewa mnie tez w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!!!!!!!!!!!! Kamilla to ja już Ci gratuluje:):):) A co do mnie oczywiście @ skończona dzisiaj 8dc, ale co z tego skoro wróciły krwawienia po pranku:(:(:(Dokładnie tak jak w zeszłym cyklu...:(:( i za cholerę nie wiem co to jest...mój lekarz też nie wie bo i szyjka i macica i wszystko wqedług niego ok////ale jak ja mam zaciążyć jak wiecznie się ze mnie leje!!!!!!!!!!!kurde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) ja powoli szykuje sie na szkolenie, wiec zajrzałam do Was na chwilke... Kamilla czemu nie testujesz?????? nina a TY robiłas test...? u mnie tez nadal bez zmian , @ jeszcze nie ma, piersi mieciutkie nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie robilam, bo nie wiem czy jest sens sie spieszyc czy poczekac jeszcze kilka dni. tyle tylko ze zawsze przed okresem boli mnie brzuch przez jakis 3 dni sakramencko, a tu tylko takie lekkie i ustajace bole. nie wiem co robic a nie chce sie napalac, zeby pozniej nie cierpiec podwojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja postanowiłam czekac do poniedziałku wtorku... jak nie dostane @ to zatestuje !!! ale wiecie co, od wczoraj mam uczucie takiego jakby swedzenia czasem i jakbym miała tam podrażnioną skóre... boje sie ze to jakis stan zapalny, a to w przypadku ciąży baaaardzo niebezpoeczne... posmarowałam sie na noc maścią clotrimazolum.... myslicie ze nie zaszkodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ale sie tu wczoraj rozpisalyscie. dopiero teraz nadrobilam lekturke:) dziewczyny cos mi sie wydaje ze przybedzie nam brzuchatek:) bardzo mocno trzymam kciuki za wasze testowanie. u mnie sluz zmienil sie na gesty bialy wiec juz sie pewnie uspokoilo wszystko bo nie ma zadnych plam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22-25. 03....Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 nina1985............24............7...................24. 03......Radomskol czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010...............21.11.2010... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sadze,ze chopak czarodziejka wklejam tabelke bo cos mi sie wydaje ze niedlugo sie pare osob przeniesie do drugiej czesci tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka ja wlasnie wstalam:) Zaczynam sie powoooli ogarniac zeby wyjsc po tescik:) A baaaaardzo mi sie nie chce. Prawie całą noc męczyła mnie zgaga :{ a od rana mdli ale podniosłyscie mnie kofaniutkie na duchu:D jak zrobie teścik to od razu dam znac :D Buziaki Mam nadzieje ze nie znudzilo Was czytanie o moich problemach Nerwusek a Ty kochanie zatestowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety i zarażajcie:):):)he he...ja dogorewam w pracy i męczę się po drodze przez telefon z moim M który chce sprawę z policji wycofać za to moje wczorajsze....bo chłopak biedny!! A chuj mnie to obchodzi!!!!!!!!! Ja teraz 4500 zł musze wywalić na naprawę!!!!!!!!!!! Te chłopy miękkie jakieś czy co?????????????? Trafi mnie coś zaraz...:(I do tego w pracy jestem, i do tego zła , i krwawienia mam...i wszystko mnie wnerwia.......chyba sobie jakieś relanium strzele.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko faktycznie tyle ci sie teraz zwalilo na glowe:( trzymaj sie jakos kochana. ja tez sie wczoraj poklocilam z M i przez to juz o 7 poszlam spac bo nawet nie chcialo mi sie na niego patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dam znac.:) Spalam dzisiaj u moich podopiecznych bo wczoraj zostalam z nimi jak ich rodzice wyszli i uznalam ze nie ma sensu wracac do domu i dzis znow rano do nich jechac. Wiec jestem juz 24h po za domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys he he he:):)Ja jeszcze nie mam tego objawu co nie znaczy że jak zarybkuje i będę rodzić to mu wszystko wygarnę...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) ja mam takie nastroje ze szkoda slow a on jeszcze chodzi i mnie wkurza lagodnie mowiac:) ja chyba kiedys w wariatkowie przez niego wyladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez mojego też:)....no ale cóż zrobić miłość nie wybiera i taki świr mi się trafił:):):)Ale przynajmniej w domu wesoło...:):):)....poza pewnymi okresami kiedy @ nadchodzi....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie dziewczynki spelni sie moja przepowiednia i maxymalnie do wakacji wszystkim nam sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtedy to zawsze jest nieciekawie. no nic jakos musimy wytzrymac z tymi naszymi wariatami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla ja cie popieram. z tym ze mysle ze juz po koniec tej wiosny wszystkie znajda sie w tabelce brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22-25. 03....Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 nina1985............24............7...................24. 03......Radomskol czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010...............21.11.2010... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak czarodziejka Wkleiłam tabelkę jeszcze raz, bo wkradł sie mały błąd w dacie mojego @. U nas staranka idą pełną parą, testy owulacyjne pokazują owulację. Trzymam kciuki za nas wszystkie. Idzie wiosna więc czas na zmiany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrobimy jakis zjazd? Mam działeczke koło serocka wokol piekne lasy swierze powietrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz tu mowilysmy o takim zjezdzie. problem z tym ze jestesmy porozrzucane po calej polsce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja na zjazd jestem chętna!!!!!!!!!!!!!:):)Mogę dojechać i zabrać trzy kobity po drodze ze śląska:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×