Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

chce ufarbowac wlosy i czekam jak przyjdzie @ i sie okaze ze sie nie udalo to wtedy pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wloski zapuszczam do slubu zeby bylo z czego spiac. Mam juz za lopatki ;) farbowac jakos na razie mi sie nie chce bo nie dosc ze dwie farby musze kupic to jeszcze masakra z nakladaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek- u mnie w stopce se moje foty :P kamila- to smutne. U mnie mama wyjechala do USA 5 lat temu, posplacac kredyty i pozyczki. Ojciec zostal sam i dalej sobie hula. Jak bralismy slub to moja mama na wszystko mi dala, a ojciec do dzis mi mowi, ze gdyby NIE ON!!! :P tesciowa tez wszystko nam wyliczala jak dawala, ze ja bym juz nie brala, ale moj mial to gdzie i bral i wysluchiwal... dzis potrafi wypomniec. Natomiast moja mama jest wspaniala. Fakt ze czasem mnie wyprowadzi z rownowagi, ale staram sie ja zrozumiec tyle lat z alkoholikiem zniszczylo ja doszczetnie... Ale jak sie dowiedziala ze zosatanie babcia po raz drugi to bardzi sie ucieszyla... i juz by chciala wracac, ale jaj jej odradzam. My nei mamy gdzie jej wziac a z ojcem nie pozwolimy jej zamieszkac. Chociaz strasznie tesknie wole zeby siedziala tam i miala swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ja w w 2 miesiac malowalam. Akurat tego zabobonu nie uznaje. Balam sie jedynie ze rozjasniacz nie wezmie tak jak trzeba ale wyszlo ok. :) Ja tez chodowalam do slubu, a po slubie scielam tak jak na fotce w kapturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka w @ i przed normalnie mozna sie farbowac nie wychodzi tylko trwala i rozjasnianie (balejage itp). ja tez mialam fiola od trwalej po czerwone i rozowe pasemka:) Wychodze z pracusi i jak dotre do domciu to sie odezwe jak tylko mis dopusci mnie do kompa:P Zmolestuje go i nie bedzie protestowal;) Buziaczki slonka Ps. Naprawde jestem od was uzalezniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety wiem ze jestem nudna ale powieddcie mi jak sobie radzicie z kolejna nieudana proba. wiem ze za jakis tydzien przyjdzie @ juz ja czuje i wiem ze bedzie to samo co miesiac - 4 dni wyjete z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek bez nerwow :D Pod moimi postami sa 2 stopki jedna z dzieciatkiem, adroga ze zdaniem Kobieta zmienna jest i jest link z zapodaj klikni na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ja sobie nie dawalam rady. Plakalam klocilam sie z mezem, przes te dni nienawidzilam swiat i juz... i tak chyba trzeba. Nie ma co sobie wkrecac Bog jeden wie czego. @ sie konczyla przychodzila nadzieja i tak do nastepnej az stanie sie i @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa czytajac co piszesz to jak bym czytala o swojej rodzinie. Moj ojciec rowniez pije tylko ja nie wiem gdzie on jest. aaaaa musze juz mykac bo tramwaj zwieje mi Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez tak jest tyle tylko ze mam coraz mniej sily i wiary. w przyszlym cyklu ide do ginia po skierowanie na badania. ciezko bedzie przejsc najblizsza @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowicie jak moj mezus ze w czarnych jestem najladniejsza, a ja najlepiej sie czuje w blondzie albo jasnym balejazu :) Czarny jest fajny, ale zeby z niego zejsc... oj wlosy sobie popalilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki wróciłam z pracy:):)Czekam na M który miał być już daaaaawnoooooo...obiad stygnie....a żeby było śmiesznie o 19.30 mieliśmy być u gościa z podpisywaniem umowy....a patrzcie która godzina:)Ciekawe kiedy on obiad zje......kuźwa.... A u mnie brzuszek pobolewa....wszystkie objawy jak na @,piersi bolą....i te plamionka...:(wiecie na bieliźnie nie ma ale na papierze...bywa....kurde @ jak nic ale na złość nie chce przyjść dzisiaj:(....ale ja monotematyczna.....jejku jak ja bym chciała te dwie kreseczki.....chyba cały świat byłby dla mnie juz tylko kolorowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka to mamy to samo marzenie. ja juz wiecej nic nie chce od zycia, nie chce pieniedzy pieknego domu czy innych zbednych rzeczy chce uslyszec placz swojego dziecka i moc zmienic mu pieluche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... no chyba dzis już działa forum ,hura .............można poplotkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam i czytam ....ale dziś się rozgadałyście :) chyba każda po wczorajszej usterce kafe chciała sie wygadać , nie ukrywam że ja też wczoraj byłam wsciekła że nie mogłam z wami pogadulić!!!!!!! ja już ruszyłam z testami owulacyjnymi ale narazie bialusio a dizś 14dc ale w tym cyklu jestem wyjątkowo spokojna, nie stresuję się nie wyczekuję , jakoś nietypowo chyba człowiek z czasem się uodparnia by nie oszaleć do końca:) Z mężulkiem pierzemy kiedy mamy chetkę , nawet technike co 2 dni odrzuciłam, ten cykl totalnie na luzie..................:) Odebrałam juz wszystkie hormonki testosteron mam strasznie wysoki jutro ruszam do ginka to może z jakimiś lekami podziała, żeby zbić go, bo pewnie on mi w dużym stopniu utrudnia ciążę!!! Po za tym to wiosna sprawiła, ze mam tyle energi , ze musze trochę przesłać wam bo mnie rozsadza uwaga ... łapać.......leci>>>>>>>!!!! Przeszłam też na diętke narazie jest dobrze ale to początek i ruszam od przyszłego tyg na areobić zapasłam sie w zime!!!!!!!!!, musze wyładnieć żeby dzidzia miała ładną mamę:) :) :) jak już bedzie na świecie!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina łap energie odemnie na doła też pomaga !!! a tak na serio to wydarzyło się coś czy typowy babski gorszy dzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poludnia czulam tak jak by mi w macicy pekaly banki powietrza pierwszy raz tak mialam, a teraz takie uczucie w dole brzucha jak zawsze na tydzien przed @ nie umiem tego wytlumaczyc to mniej wiecej tak jakby jakies skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę żeby móc podejrzeć co u której bo ostatnia tabelka jest już kilka stron dalej i nie chce mi sie wertować starych rozmów! NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat u mnie ma byc za tydzien i kilka dni i wszystko by sie zgadzalo. niesprawiedliwe jest zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina takie objawy mogą znaczyć zarówno @ jak i to na co czekasz, dzidzi!!! Musisz uzbroic sie w cierpiliwość wiem że może zaczynać ci już jej brakować, ja jak głupia gapie się na wszystkie wózki i babki w ciąży, nigdy nie myślałam że coś takiego mnie spotka ale musimy dać radę, tak wogule to jesteśmy równolatkami i podobną iloś cykli sie staramy :) no może w tym już ci sie uda a jak nie to idz juz do ginka i rozpocznij diagnozowanie u mnie powoli sie wyjaśnia co moze być przeszkoda i jest to lepsze niż nie wiedza co sie dzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie czuje kiedy cos sie dzieje. ja wiem ze sie nie udalo. intuicja - ona jedna mnie nigdy nie zawiodla. co do kobiet z wozkami to na mojej ulicy byl ich prawdziwy wysyp dzis. mieszkam w cichej okolicy kolo lasu wiec niestety jestem zmuszona n ogladanie wszystkich wozkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×