Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

oj ale sie zrobiło pesymistycznie u niektórych. niestety żadna z nas nie zna przyszłości i nie potrafi przewidzieć co będzie za kilk dni. musimy byc poprostu cierpliwe i zrobić wszystko by nam się końcu idało spełnic nasze marzenia- kto nie walczy nic nie zyskuje a dzidzi samo z nieba nie spadnie więc laseczki nie dołowac się tylko pracowac nad rybcią- przegrywamy narazie bitwy ale nie wojnę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówi mi sie łatwo szarlotka... bo sama przez to przechodziłam!!! sama nie wiem jak to sie stało, bo naprawde ten oststni cykł spisałam na straty.... wychodzi na to ze nie mamy na to wpływu, wiec nie warto sie ciagle dołowac, trzeba sie cieszyc, usmiechac...... :) Jestem z Wami cały czas i bardzo mocno trzymam za Was kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siem bzykają że tak powiem:):):):):)he he...nie no ja dopiero wrocilam...w domu syf i nic mi się robić nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 10 minut smigam do domciu a potem ginek :) to się zapylacie laseczki spokojnie i rozkosznie. buzieki do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wlasnie :p W DODATKU SWĘDZĄ mnie piersi i to strasznie, kluje cos w boku i humorki mam takie ze chej czyli @ juz kupila bilet lotniczy na przyszly tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!!! co tam babeczki porabiają??????? Ja sałatkę na jutro pitraszę bo musiałąm się czymś zająć bo po wizycie u ginki moja energia opadła ale zaczynam już się zbierać do kupy!!!!! Powtórze jeszcze raz NIE CZEKAJCIE I DJAGNOZUJCIE SIĘ SZKODA CZASU I NERWÓW!!! Ginek skierowała mnie do endokrynologa bo 2 hormony mam kiepskie, babaka jest szczera wiec dała do zrozumienia puki hormony nie bedą ok to z dzidzi nici!!! I to tak........ ......................... a co u was??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki, mam dosc, ciągle cos mi jest..... teraz znowu ten stan zapalny mi dokucza, clortrimazolum tak srednio działa, szlag mnie zaraz trafi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa :(
straciłam nadzieje ze tym razem sie mogło udać, chociaż stosunek był w owulacje ( 8 dni temu) wiem ze za wczesnie na test itd, ale zadnych objawów nie mam ani nic.. wczoraj tylko mnie piersi swędziały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonca Pewnie juz spulkacie i odczytacie rano. Dziesiejszy dzien byl masakryczny. Czulam sie jakby ktos zawiazal mi petelke na jamnikach i macicy i raz na jakis czas zaciskal ja i ciągnąl do dolu najgorzej jak chodzilam bo jak zlapalo to tak ze zginalam sie w pol:( owulka na pewno to nie byla bo czulam ja z 2 dni temu i sama nie wiem co to moze byc... moze wiosenne przesilenie:P sluz jest juz bialy , nie ciagnacy i jest go calkiem sporo:P Czuje sie jakby cos mi lecialo caly czas ale na wkladce prawie wogole nic nie ma.... jakies inne obiawy tez sa ale zwalam na nadchodząca @:P Nastawienie do zycia wciaz pozytywne i z zalozeniem ze co bedzie to bedzie.... :P A Wy kochane widze ze nastroje i nastawienie raczej negatywne mialyscie dzisiaj;) Jestem tylko ciekawa ktora z Was słonka w tym miesiącu zmieni tabeleczke;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×