Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No to sama sie slonce prosilas;) posylam kopniaka w sam kuperek;) mam nadzieje ze nie bolalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jeszcze słońce......dziewczyny nie straszcie deszczem bo ja chce pojeździć popołudniu:(:(:(:(:( jeszcze jak pogodę szlag trafi to już w ogóle się wnerwię.... Berbelek.....uśmiech:)bo kto mnie będzie pocieszał dzisiaj??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla :):)No Ty już tak:):)Ale na @ to ja potzrebuje zmasowanego pocieszenia:):):)He he.....ok dziewczynki zbieram się powoli do pracy.....na 11.00....odezwę się z pracy ale dopiero jak się uspokoi z robotą czyli koło 13.00.....:):)Buziaki i kochane brzuchatki zarażajcie nas wszystkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wróciłam z zakupów i wcale ciepło nie było. a teraz to juz nadchodzi chmura deszczowa wiec po wiośnie- patrzyłam na pogode to ocieplic ma sie po 15-tym dopiero;/;/;/;/ dzis do pracy mam na 15-ta i mega mi sie nie chce. buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w pracy...też mi się chce pracować jak szlag:):):):)Wiolkcia Ty do której w pracy????...i słonko u nas też zaszło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ja mam za to do 15 pracę :) więc już niedługo do domku a po południu do babci na urodzinki lece to może się trochę rozerwę będzie cała rodzinka i może ona poprawi mi humorek bo moja rodzina jest wspaniała :) ale jutro za to mam mega trudny egzam na studiach a nic nie umiem ale się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pochmurno..., popoludniu wybieram sie na zakupy do rossmana. trzeba kosmetyki jakies kupic dla brzuszka i inne pierdolki :P Wiolcia ja wogole nie czulam ze pecherzyki pekaly nic... a ze przy CLO mialam suchosci to i sluz mi nic nie mowil bo go nie bylo. Wszystko odbywalo sie na spontan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek ja też:(:(.....a u mnie brzuszek mocniej daje znać już o sobie...i jakaś brązowa nitka się pojawiła na wkładce....czyli się zacznie:(:(:(:( u nas już też pada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się wnerwiłam, rozpisałam sie pięknie i nie wysłało mi się :( wrrr a wiec jeszcze raz: Szarlotka głowa do góry, dopóki @ nie przylezie to zawsze jest nadzieja! martwią mnie tylko te Twoje plamienia ja nigdy tak nie mialam !!! Wierz mi Kochana , ze ja czułam ze @ przylezie, byłam pewna na 100%, a jednak.....odpuściła :P wiec jak nie chcesz jeszcze testowac to czekaj spokojnie... choc ja zatestowałabym :P Kamilla u Ciebie dobry czas wiec prosze starankowac dalej, nie przestawać.... ja zaciążyłam pod koniec cyklu, wiec nidgy nie wiadomo kiedy zaskoczy:P takze nie przestajemy tylko dalej starankujemy :):):) wiolkcia, berbelek i inne moje Skarby usmiech proszę i pozytywne myslenie :) Przesyłam Wam fluidki wiec prosze łapać :):):) u mnie ok, tylko katar mnie meczy, na noc wysmarowałam sie mascia i troszke mi lepiej, zobaczymy moze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy nam się uda :( znając moje szczęście to mi nie szybko bo @ pewnie nie da za wygraną i będzie przychodziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek to dobrze że już lepiej się czujesz :) katar zwyciężysz zobaczysz bo masz w sobie dużo energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko dzis do 21-ej a potem migusiem do domciu- myśku i ginek :)):) nerwuski dzięki za fluidki dotarły i oby były na szczęście :):):) nerebelku to życze udabnej imprezki i obyś wróciła z uśmiechem na buzi i pozytywnie nastawiona. NowaTu ja też uwazam że w czarnych włoskach wyglądasz bardzo pięknie. no i u mnie też pada- pogoda jest wnerwiająca dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa....a miało być słoneczko i ciepło jeszcze dzisiaj!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(............No to już w ogóle weekend pochrzaniony...dzisiaj pogody nie ma a mieliśmy pojeździć....jutro pogody nie ma i też w domu..wieczorem teatr ale co z tego jak mój M potem na "pępkowym" a żeby było śmiesznie córa miała być na imprezie i nie wiem czy będzie bo wirus zaatakował żołądkowy...i nie mamy co z nią zrobić w sobotę wieczorem......a niedziela też ma być brzydka i tyle z miłych wiadomości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już przyszły weekend ma być piękny więc głowa do góry bedzie dobrze- tylko niestety musimy byc cierpliwe :) szarlotko a możesz podac mi swoje wyniki badań bo ja własnie znalazłam swoje to by sie porównało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia już:) testosteron 0,40 ng/ml norma 0,1-0,9 progesteron 1,34 ng/ml norma fazy folik.0,12-0,54 norma pik owulacyjny 0,14-6,22 prolaktyna 9,0 ng/ml norma 5-35 LH 2,6 m UI/ml norma fazy folik. 1,5-8,0 FSH 6,11 mUI/ml norma fazy folik. 3,9-12,0 estradiol 34,57 pg/ml norma fazy folik.18-157 i tyle:) zaczynała mi się wtedy owulka nawet i stąd niby progesteron wyższy....ponoć...co do tych wynikow gienio nie mial zastrzeżen ale ja mam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszło tak: testosteron 2,50 (0,00-4,10) progesteron 7,64 w fazie luteinowej (1,70-27,00) i tu powiedział że powinien byś wyższy pomimo że mieści sie w normach androstendion 5,8 (0,4-3,4) tu za wysoki i na to biorę metformin no i prolaktyne miałam robioną ale w poządeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego właśnie nie wiem...zobaczymy ale wydaje mi się że jest za niski........ale pewnie zleci mi badanie dopiero....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem możliwe że zleci badania no a może starczą mu te co ma. mam nadzieję że coś zaradzi na to wszystko :):):):) trzymam kciukaski- oby mnie nie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Ja juz po małych zakupach, po myciu poddłogi, gotowaniu obiadku :) A teraz to gotuje juz zupcie na jutro :) Bo moge miec jutro gosci wiec nie bede miała czasu gotowac a jeszcze rano do sklepu i jakbym piekła jakies ciacho to musze miec czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca kurcze mam smaka na szarlotkę:):)Cholera komuś kiedyś przepisa mialam dać i zapomnialam:(:(... Wiolkcia......z pewnością zleci inne badania albo wszystko od początku.....a skoro mi go polecałaś i faktycznie ciężko z terminami u niego to myślę że jest tego wart:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie staranka były w nocy ale nie licze na zaciazenie bo nie mam owulacji wiec czekam na wizyte u lekakri mojej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×