Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej pospalam w dzien troszke i teraz jakos mi sie nie chce:P Slonko ok dwoch dni temu mialam owulke i czulam wyraznie w lewym jajniku takie pobolewanie a ten bul dzisiejszy byl podobny do tego w czasie @ ewidetnie sciskalo mi macice i ciagnelo do dolu szczerze powiedziawszy pierwszy raz tak mialam od kad pamietam dodatkowo przez 1 wieczor mialam katar zaczal sie pod wieczor a rano ani sladu po nim. :( Z moja gin jestem umowiona po ewentualnej @ sama nie wiem co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety.......U mnie niestety @ przylazła w nocy....tak więc nici z testowania...:(a dziwne bo piersi nadal mnie bolą przy dotyku...:(a nie powinny.....eh te hormony...ważne że 19 mam już lekarza i nie mogę się doczekać...:(....smutno mi...dzień do dupy cały...żal mi mjego M.....ryczeć mi się chce a jeszcze w pracy muszę siedzieć do 14.00............niech mnie ktoś przytuli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko przykro mi bardzo że się nie powiodło. ale zobaczysz już niebawem obie zaciążymy. ściskam cię mocniutko. u mnie też nie za wesoło- pecherzyk nie pękł i dziś też nie a ginek powiedział że powinien peknąć już 2 dni temu- teraz jest już bardzo duży- mam kupić zastrzyk i w poniedziałek ponownie do ginka- mam nadzieje ze ten dziadyga pęknie najpóźniej jutro. ostatnio też pękł w 17 dc ale ginek mówił że był mniejszy a ten to kolos. więc z tego cyklu nici- nie chce pęknąc to pewnie sie wchłonie;/;/;/ albo jakiś guzek sie zrobi czy coś. Dziewczyny mam nadzieję że dziś macie lepszy humorek pomimo tak paskudnej pogody. na pocieszenie Wam powiem - cieszcie sie z weekendu :):):) bo ja dziś z nów na 15-21 do pracy więc nie za ciekawie:( buźka laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia ...dziękuję Ci za pocieszenie...ja zaraz zajmę się uaktualnieniem tabelki.....siedzę w pracy i mam wszystkiego i wszystkich dość:(:(:( mój pęcherzyk na monitoringu miał 25 mm i pękł...a Twój jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj miał 25mm ale dziś nadal jest i rośnie pewnie gadzina. myszko zobaczysz zaświecie jeszcze słoneczko i będziesz szczęśliwa- nestety narazie musimy znosić ne nasze porazki ale zostanie to nam wynagrodzone napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam teraz na zakupki w poszukiwaniu pregnylu- mam nadzieje że jakaś apteka będzie to miała. odezwę sie jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slyszalyscie dziewczynki o katastrofie?? Prezyden i Jego zona nie zyja. Podaja ze ok 130 osob nie zyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ze względu na ta ogromną katastrofę odwołali mi dziś zajęcia więz i egzamu nie miałam Szarlotko bardzo przykro mi że @ przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka nowy cykl nowa nadzieja :) Wiolcia tjeszcze berdziej zaciskam kciuki :) Co do tragedi, zal, smutek, ale trzeba zyc dalej... Ja juz czuje delikatne pukniecia Niunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu ale ma ekstra że maleństwo już daje o sobie znać. szalotko obeszłam całe miasto i dzwoniłam do aptek i tez lipa- mają jedynie w Bytomiu- własnie tam rodzice pojechali w celu nabycia. A on dalej nie pękł :(:(:(:( wredziol. no ale u nas lipna pogoda- śnieg z deszczem padał i wiało nieziemsko -zmarzłam strasznie. niech już ta wiosna na dobre zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka W koncu moge troszke posiedziec;) pozyczylam na weekend lapka od mamuni i nie musze sie prosic M;) Straszne jest to co sie dzisiaj wydazylo.... Caly czas nie moge w to uwierzyc.... ale uwazam ze takie jest niestety zycie i Pan Bóg widocznie mial taki plan, czasem ktos musi umrzec aby ktos inny mogl sie narodzic....Zobaczcie link ktory wrzucilam we wczesniejszym posciku i co jest w nim napisane, az ciarki przechodza... A co u Was slonka?? szarlotko przykro mi ze @ przyszla, jak sie wogole czujesz kochanie? wiolkcia nie peka brzydal bo moze czeka na odpowiedni klimacik z M ;) Mam nadzieje ze Berbelek i Ninka maja mimo tego co sie dzis wydarzylo nastroj ciut lepsiejszy niz wczoraj?:) nowa slonce ale Ci kochanie zazdroszcze... sluchaj napisalas ze Niunia przeczuwasz czy juz ginek powiedzial? :) Nerwusku jak sie czujecie z Rybcia? :) buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin @ mam na 19 kwietnia o brzuch to mnie dzis tak boli jaby jutro miala sie zaczac. nigdy tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny zeby nie dolowac innych i siebie to ide spac. kamilka kiepski humor - nawet bym powiedziala ze jest gorzej niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kamilla :) no dzisiaj pusciutko na forum... :( Ja czuje sie dobrze, tylko ten stan zapalny, czy uczulenie, masakra;..... własnie zapodałam sobie lactovaginal a przed spaniem jeszcze wysmaruje sie clotrimazolum.... mam nadzieje, ze mi szybko przejdzie !!! Nina a mpze to dobry znak? ja tak miałam przy owulce.... Szarlotka Skarbie przykro mi ze @ jednak przylazła, powiedz jej ze to juz ostatni raz !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku a jakie masz odczucia i sluz?? ninus widze ze dzisiaj Ty potrzebujesz kopniaka w kuperek na zmiane nastawienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluzu prawie nie mam tak szczerez mówiac, tylko mnie piecze, wszystko mam tak jakby "obszczypane", moze to nie za ładne słowo, ale tak czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×