Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Agnieszka slonko moze byc objawem zarowno ciazy jak i nadchodzacej @, nie napisalas ilu dniowy masz cykl i czy masz regularne, kiedy zaczela sie ostatnia @... bez tego ciezko cokolwiek doradzic. Zadna z nas slonce niestety nie jest jasnowidzem[ a uwierz nie jedna by z Nas chciala ;) ]. Objawy wczesnej ciazy sa bardzo podobne do tych przed @ wiec ciezko bez tesciku z II kreseczkami i potwierdzenia od ginka stwierdzic czy takie objawy moga swiadczyc o ciazy. Aga mam nadzieje ze nie jestes zla po przeczytaniu mojego posta bo nie byl on pisany aby Cie urazic. Poczekaj do terminu @ 5 jezeli ni przyczlapie do Ciebie slonce to zatestuj. Zycze Ci slonko z calego serducha i trzymam mocno kciuki aby wszystko poszlo po Twojej mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres miałam ostatnio 19 marca, a cykl mam 29 dni, stosunek z kolei był 1 kwietnia.. hm tylko ja nigdy przed okresem objawów nie mam żadnych dziękuje bardzo za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz jeszcze slonko 8 dni do @ :) Przytulaski przypadly wg mnie w dni plodne wiec jest prawdopodobienstwo ciazy. Kwestia tego czy planowalas taki obrot sprawy i miala powstac dzidzia. nerwusku szukam dla Ciebie cos co moze pomoc na to zapalenie. A piecze i swedzi Cie kochanie przez caly czas? A i jezeli mozesz to napisz czy sluz ma nieprzyjemny zapach. dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowałam pomimo młodego wieku :) na swędzenie i stan zapalny polecam tantum rosa, zaszetka do rozpuszczenia w 1,5 wody i podmywania się, zabija bakterie, wyrównuje ph :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla czasem zaswedzi no i szczypie i piecze :( a sluzu nie wachałam.....nie mam takiego nawyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mowie o wachaniu slonce ja tez nie mam takiego nawyku:P chodzilo mi nerwusku raczej czy czujesz z niej nieprzyjemny zapach jak np siusiasz:P Aga a moge spytac ile latek? Jezeli planowana dzidzia to wazne zebys nie myslala o ciazy i nie czytala kochanie o ew. objawach jakie moga we wczesnej wystepowac bo podswiadomie bedziesz sie slonce nakrecala i zaczniesz je odczuwac. Wiem ze latwo sie mowi ale naprawde postaraj sie czyms zajac, kobieca psychika potrafi zdzialac cuda jezeli pragnie sie dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 20, nie jedna osóba po przeczytaniu pomyśli, że jakaś głupia gówniara (przepraszam za określenie) ;) ale myśle, że wiek a dojrzałość to dwie odmienne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla raczej nie czuje zapachu.... ale nie zapominaj ze ja prawe nie oddycham wiec nie ma mozliwosc zebym cos czuła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam 23:D przez 5 lat bralam tabsy i tez jak mialam 20 lat to nosilismy sie z zamiarem dzidzi i tak dopiero 3 miesiace temu odstawilam tabletki. Moze zaczeli bysmy cos starac sie jak mialam 20 lat ale moj M nie byl gotowy na dziecko i nie potrafil podjac ze mna decyzji o odstawieniu tabl. chcialam zeby ta decyzja byla wspolna i musialam poczekac 3 lata zeby M zaczal chciec dzidziusia ;) Nie zwracaj uwagi na teksty ludzi ktorzy pisza lub mowia ze jestes gowniara bo jezeli decyzja jest przemyslana przez Ciebie slonce i Twojego partnera, oboje tego chcecie to miej wyjeba.e na to co mowia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mnie piersi zaczely bolec...2 dni przed planowana@,a zawsze bolalt tydzien przed..wiec zdziwil mnie brak bolu...podbrzusze bolalo caly czas,a zawsze zaczynalo bolec w pierwszy dzien @...podsumowujac wszystko bolalo odwrotnie :PPP ale pamietaj,ze kazda z nas przechodzi przez to inaczej...a pierwszy pozytywny tes pojawil sie w 26dc,ale druga krecha byla bardzo delikatna...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Cos spac nie moge, obudzilam sie pare min po 6 i od kad wstalam jest mi strasznie niedobrze :P nerwusku to dla ciebie zeby slonko Cie juz katarek nie meczyl :) Najlepsze na katar są czosnek i cebula, bo zawierają naturalne substancje działające podobnie jak antybiotyk (fitoncydy). W pierwszej fazie infekcji ich stosowanie daje świetne rezultaty. Przy silnym katarze pomaga regularne wąchanie chrzanu, mającego działanie bakteriobójcze. Dobre efekty daje również zjadanie dwóch-trzech łyżeczek tartego chrzanu do każdego posiłku. Sięgnij po witaminę C, ale w naturalnej postaci. Pij soki cytrusowe i herbatę z cytryną. Do nosa możesz zakraplać roztwór soli morskiej albo sól fizjologiczną. Nie stosuj kropli do nosa, mogą zaszkodzić dziecku. Ulgę przyniosą ci inhalacje z wody z solą lub olejku miętowego, albo parówka z ziół: rumianku i lawendy z dodatkiem olejku eukaliptusowego. Skórę pod nosem posmaruj maścią majerankową, dostępną w aptece. Bezpieczne leki: tylko woda morska (Sterimar, Marimar) i sól fizjologiczna (Tetrisal), krople homeopatyczne (Euphorbium) ewentualnie Rutinoscorbin w dawce ustalonej z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobiety za wsparcie ale to raczej nie pozytywny objaw. nerwusku owulke mialam i odczuwalam ja zupelnie inaczej a teraz to taki bol silny byl jak normalnie na @. nie mam nadzieji ze przylezie tylko dziwne ze az tyle przed czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcale nie o to mi chodzilo:P Zmien slonko ciut nastawienie bo jak Tobie smutno to mi tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie nie da, jeszcze M powiedzial ze on nie pojdzie na badania i zebym go nie namawiala bo zdania nie zmieni. Kamilla gdyby byla iskierka nadzieji - ale nawet tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko wiesz ze moze to nie jest zdrowie Twoje i Twojego M tylko przez Twoje nastawienie. moglas sie psychicznie zablokowac, bo mimo tego ze bardzo chcesz rybcie to z gory zakladasz ze Wam sie nie uda i dostaniesz kochanie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zawsze nastawiam ze sie uda:) kiedys sie nie staralismy za bardzo i tez nic nie bylo widocznie tak jest nam pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylacz skarbie myslenie o ciazy calkowicie, zrobcie jakis spontaniczny wypadzik i zobaczsz ze sie uda, a procz tego moze juz sie udalo i nie pisz mi ze ty juz nie masz nadzieji bo dostaniesz kopniaka w kuperek.Nadzieja jest zawsze do puki @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dzis wrocilam ze szpitala, wszystkie badanka zrobione, oczywiscie ten cykl stracony bo mam jeszcze odczekac bo pecherzyk ciazowy sie jeszcze nie usunal. ale hormonki mam w porzadku tylko cos z jajnikiem nie tak ale jutro zdam wam lepsze sprawozdanie bo ide na konsultacje do gina zeby dowiedziec sie co i jak leczyc:) czyli mozna powiedziec ze dopiero w maju lub czerwcu nastapia starania ale jakos wytrzymam:) szarlotko przykro mi ze sie nie udalo. nerwusku, nowaTu,sat pozdrowienia dla was i dla rybek:) wiolkcia,nina,kamilla,agnieszka trzymam kciukasy za was i sorki jesli kogos pominelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze kochanie ze humorek 100 razy lepsiejszy niz ostatnio;) Dziewczynki od dwoch dni mam tak zajebi.ta ochote na przytulanki ze nawet jak pomysle to mam mokro juz nie mowiac jak M mnie dotknie czy da buziaka po prostu kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys Kochanie :) jak dobrze ze juz wrociłas taka pełna optymizmu, z nadzieja ze bedzie dobrze, bo będzie :) nina ty jestes niemozliwa :( połowa cylku u Ciebie a TY juz masz doła.... poczakaj Kochana az @ przyjdzie i nie myśl ciagle o niej !!!!! Kamilla brzydko mówiąc masz chcice ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam , zrobiłam test 10 dni po stosunku czyli w 23 dc i jedna kreseczka :( jajniki juz mnie nie kłują, mam tylko suchość straszną w ustach i ból piersi ale tylko przy dotyku więć sie nie udało :( ale dziękluje wam za ciepłe słowa:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×