Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

moja kuzynka jak byla w ciazy to przytyla 30 kg i kiedys powiedziala ze zajmoje pol drogi ja traktor i od tej pory jak ktos w mojej rodzinie jest w ciazy to sie pytamy czy ma uprawnienia do prowadzenia ciezkiego sprzetu glupie nie ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka, dobre :P eeee tam szarlotka, daj spokój. Dołączaj się, bo widzisz że dzisiaj kulejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, ja to jeszcze się powstrzymuje, żeby nie oglądać aukcji z dzieciecymi artykułami, bo mogłoby się to dla mnie źle skończyć :P Ale jak nina pokazała ten wózek, to tak mnie korci....NIE, NIE MOGĘ I JUŻ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek zamawiam ja. najwyzej psa bede w nim wozic. ale jest cudny i sie zakochalam !!!!!!!!! "moj ci on"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, nie, tylko nie to.... Buuuuuu 😭 następna..... Jestem ciekawa co zrobicie, jak ja zacznę swoje wywody na temat końca świata u mnie.Biedaczki, już wam współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina ja mam taki sam wozek tylko niebieski:) kupilismy z M zaraz po slubie wlasnie na allegro. to nasze pociechy beda wozic sie takimi samymi brykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko i córko......czekająca, aż mnie ciarki przeleciały, dosłownie... mam nadzieję, że to nie jest nic strasznego???????? Kurde no......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a jak ja mojemu powiedzialam ze od czegos trzeba zaczac i zeby kupic jak jest tani i ladny to mnie wysmial i wyzwal. to ci dopiero egzemplarz z tego mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca slonko pisz ulży Ci i bedziemy wiedzialy co jest caly dzien czekam kochanie zeby dowiedziec sie o Twoje zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czekająca daj znać co u ciebie????? Wiolkcia to sa duże szanse że jesteś na dobrej drodze no pęcherszyki superaśne :) szarlotko i pozostałe łapiące depreche poprostu słonka nam brak mam nadzieję że pogoda sie poprawi ruszymy na rowerki i nową energię złapiemy, trzeba się czymś zająć żeby ciągle nie myśleć o problemach, oj........ u mnie dziewczyny też nie wesoło........... jak się usłyszy od ginka, że na" chwile obecną brak szans na dziecko" to wiele myśli w głowie krąży! No nic koniec smęcenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nie piszcie tak szybko bo ja tu jeszcze do pracy sprawozdanie pisze i sie glubie caly czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjj no, ja się już tu gubię, nie wiem co mam komu napisac na pocieszenie.... Kamilko, czekająca, napiszcie słonka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×