Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

sluchaj ja osobiscie mialam bole takie jak na okres a ciaza byla wiec moze jednak sie udalo:) skoro nie masz lamien ani @ to dobry znak. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie od soboty a termin @ mam na poniedzialek. nigdy tak nie mialam. tylko ze ja czuje jak by juz sie zaczela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko, ja w ciąży nie byłam, ale z tego co wiem, to podobno wszystko przebiega tak, jak na @,tylko że jest dużo śluzu. Więc jeszcze jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt sucho nie jest ale obfitoscia tez nie moge tego nazwac. boje sie ze znow sie nie udalo, ale niz zalamuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko, do poniedzialku daleko, więc spokojnie :) poza tym wiecie, wiosna jest, więc może być wysyp ciężarówek (oby tak się stało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos do mnie nie dociera ze na ciaze boli tak jak na @ i dlatego nie wierze ze sie udalo. bo mnie caly czas boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a bo to wszystko takie dupowate jest powinno się wiedzieć i już. Nie zgadzam się na takie katusze!@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie buntuje. musimy to zmienic. do tez pory klulo mnie z lewej strony teraz czuje jajnik z prawej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) justys ekstra że badania pokazały co i jak i zaczynasz leczenie i stranka już od następnego cyklu. czemu boisz się clo??? ja biorę 2 miesiąc i na mnie bardzo dobrze działa- pęcherzyk rośnie i pęka. w tym cyklu miałam jakiegoś kolosa bo aż ok 30-32mm ale pęknął w niedzielę i endometrium 18mm więc ładnie podusia przyszykowana dla jajeczka- o ile dojdzie do zapłodnienia. szalrlotko skarbeczku czasami mamy te słabsze dni ale miną zobaczysz ii będziesz sie na nowo cieszyć życiem. ściskam Cię mocniutko. pozdrowionka dla wszystkich :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jednak jestem glupia i naiwna. tak wierzylam za sie udalo a tu brzuch boli coraz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam napisac, nie chce nikogo urazic.... wiem mamy sie tu wspierac, pomagac sobie... no i robimy to.... martwie sie o jedna nasz kolezanke, ktora ma bardzo negatywne nastawienie...a tak nie mozna !!!! trzeba miec pozytywne nastawienie, wierzyc ze bedzie dobrze, jak sa jakies objawy to trzeba miec nadzieje, a nie wmawiac sobie ze i tak sie nie udało.... dopoki @ nie ma to zawsze jest nadzieja, natura płata nam figle.... mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłam... wiem, ze sa ciezkie chciwle, chwile załamania ze odechciewa sie zyc, ale wierzcie mi ze to nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ciebie cholero bo sie strasuje !!! a ja sie denerwowac nie moge :P TY sie na mnie nie gniewaj tylko troszke uwierz w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie wierzyc ale jak mnie bardzo boli to nie wrozy nic dobrego dlatego sie troche podlamuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka, zaraz Ci chyba pacnę :P Może nie powinnam się tu tak wymądrzać, bo jestem nowa, a Wy jesteście ze sobą bardziej zżyte, jednak zgadzam się w 100% z nerwuskiem. mnie też ciągle coś kłuje, pobolewa jak przed @ a do niej mam jeszcze 1,5 tygodnia, ale wciaż mam nadzieję, że ona nie przylezie. I Ty też się musisz jakoś utwierdzić w tym przekonaniu. Póki dziadowiny nie ma, to jest szansa. Mam nadzieję, że nie przylezie już do żadnej z nas, pieronica jedna!!!! Nerw mnie bierze, jak o niej myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczne te wózeczki :D i nawet nie drogi z całym wyposażeniem. Baaaardzo mi się podoba ninka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla masz gg? szybciej napisz ci cos na gg niz na forum a i tak chyba nikogo wiecej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×