Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nerwusek ale ty mi opinie wyrabiasz :P i teraz dziewczyny nie beda mnie lubily i nie beda sie do mnie odzywaly ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczmy jej to nerwusku :) obawiam się, że ja też sie tak będę zachowywać parę dni przed spodziewaną @, więc nie pyszczę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie wyrabiam zadnej opinii tylko pisze jak jest !!!! a ze ty uparta jestes to co ja moge na to poradzic...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek cwaniakuje bo jest w tabelce nizej. :P juz nie pamieta jak sie strasowala miesiac temu. tez miala dostac @ 19 tyle tylko ze marca, a ja kwietnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka przepraszam Cie bardzo ale mam pytanie czy ty widzisz cos po za czubkiem swojego noska?? Mozesz sie na mnie obrazic ale jestem osoba typu co na sercu to na jezyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz nina nawet podobna data... wiec przestan sobie wmawiac ze sie nie udało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze. zazwyczaj widze. ze wzrokiem u mnie calkiem niezle, choc wizyta u okulisty tez by sie przydala. nie jestem samolubem i ciesza mnie wasze rady i podtrzymywanie na duchu. jednak jestem osoba ktora nie buja w chmurach i jezeli czegos nie widze to tego nie ma. zycie nauczylo mnie nie marzyc bo marzenia czasem bola. jezeli odbieracie moje wpisy jako to ze najdalej widze czubek nosa to chyba pomylilam fora. dzieki za uswiadomienie mi tego. trzymam kciuki za wszystkie staraczki, brzuchatka zycze powodzenia i zdrowych rybci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, dajcie spokój. Szkoda czasu na kłotnie. Ninka, nigdzie nie uciekaj, masz tu z nami być, słyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie złościc ... ! No dziewczynki piszcie co tam u Was :P u mnie niestety ponuro i deszczowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek...co się może dziać??? nic się nie dzieje właśnie tylko wykańczasm się psychicznie i mojego M też.....chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina wracaj! kazdy ma prawo sie dolowac i wyplakiwac na tym forum! tymbardziej, ze masz takie dolegliwosci :-) jak kazdej z nas, mniej lub bardziej pomaga pisanie tutaj o kazdym skurczu, swedzeniu itp. Kamila wyrazila swoje zdanie a Ty swoje i gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko, strasznie fajna jesteś, wiesz? śmieszki mi gonią jak Cię czytam,Twoje hasła są jedyne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka124
cżęść dziewczyny jak tylko powstał ten topik dołączyłam do Was a potem mnie już nie było. ale piszę żeby powiedzieć, że wczoraj się dowiedziałam, że jestm w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Cie osobiscie ale wydaje mi sie ze lubisz slonce byc w centrum zainteresowania. Od kilku dni caly czas piszesz ze boli Cie tutaj czy tan ze sie nie udalo itd. Caly czas starasz sie byc w centrum zainteresowania i jak nasza uwaga przejdzie na ktoras z dziewczyn bo ma problem to automatycznie Ty slonce piszesz cos aby znow byc w centrum. Czekajaca napisala ze nie jest za rozowo u niej ze zdrowkiem i po poscie widac ze jest jej ciezko a ty od razu ze cos Ciebie boli, ze sie nie udalo. Kazda z nas cos dreczy boli i kazda z nas tak jak Ty wywala swoje problemy. Potrzebujemy pocieszenia, czasem kubła zimnej wody. Nie obrazaj sie i nie odchodz z naszego tematu nie pisze tego zeby Cie zranic lub cos ale pisze bo po prostu taka jestem i wole mowic wszystko co mi lerzy na serduchu. Jezeli to co napisalam w jakis sposob Cie urazilo to przepraszam ale moze bedzie to wlasnie taki kubel zimnej wody i zrozumiesz ze z takim nastawienie w ciaze nie zajdziesz bo sama blokujesz sobie psychike takim podejsciem. Jezeli bedziecie chcialy abym juz z Wami slonka nie pisala to zrozumiem, przez moja prawdomówność bardzo duzo osob sie ode mnie odwrocilo ale ja juz taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka, nie znamy się ale serdecznie gratuluję!!!! :D w końcu coś optymistycznego w ten tragiczny wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×