Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no moj M poszedl wlasnie do pracy na nocke i siedze sama:( wiesz boje sie tylko jednego bo mam niby niedrozny jeden jajnik i zaplodniona komorka nie moze sie wydostac do macicy i zostaje w jajowodzie i boje sie ze teraz znow owulka bedzie z tego jajowodu i ze znow bedzie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYS ciesze sie przeogromnie ze to nic powaznego! Powodzenia z CLO Ci zycze i szybkiego i pomyslnego zajscia :-) Bede mocnooooooooo trzymała kciuki za CIEBIE i za przyszła fasoleczke :P:P:P:P:P Ja jutro do ginekolog, juz mam wyniki naszykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz juz co i jak. to nawet jak teraz bedzie z tego chorego to za miesiac bedzie juz ze zdrowego :P nie znam sie na tym ale chyba tak to dziala ze raz jeden raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka Justys super ze wszystko ok kochanie:) Wiedzialam ze bedzie dobrze 🌼 Lece do matuli obgadac troche sprawy zwiazane ze slubem i wpadne popisac. Buzialki Ps. Nerwusku stosuj rumianek i postaraj sie jak najszybciej pojsc do ginka bo moze to jest grzybica[nie musi ] i M tez moze miec jezeli to ona u facetow przechodzi prawie bezobjawowo. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina no tam prawdiłowo ma btc, ze raz owulacja z tego jajnika, raz z tego. Ja np czuje cały czas tylko lewy jajnik a prawey bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przy owulce kul lewy jajnik i teraz tez czuje klucie z lewej strony. myslicie ze to ma cos wspolnego jedno z drugim. glupia juz jestem albo poprostu przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z ta owulka to nie jest tak ze raz z jednego a raz z drugiego jajnika. gin mi powiedzial ze na to nie ma reguly, moze byc tak ze owulka przez kilka miesiecy bedzie z jednego jajnika a potem znow z drugiego kilka razy, wiec ciezko utrafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrozimy palcem temu jajnikowi twojemu i zobaczysz jak zacznie dzialac. jeszcze blizniaki urodzisz :P kurcze mysle pozytywnie dziewczyny po dwoch dniach deprechy to jest sukces jupi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide dopiero po @ na wizyte. i tez sie boje co mi powie. pewnie zleci podstawowe badania zeby bylo od czego zaczac leczenie kurde znow mnie lewa strona boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musi nam sie udac:) ja w tym miesiacu zaopatrze sie w testy owulacyjne i ciazowe zeby w maju zajac sie tylko starankami a tesciki miec juz pod reka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zjesc moje ulubione pikantne chipsy i po 4 czy 5 zaczelo mnie mocniej bolec w dole brzucha i nie dobrze mi tak tak wiem to juz paranoja :P justys musi sie udac jak nie nam to komu? kto bardziej chce rybci niz my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba Justynko zastosuje inna taktyke. Kupie dopiero test jakby co, bo jak mam w domu to potem robie wtedy kiedy nie trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metoda czekajacej jest chyba lepsza, przynajmniej jak dla mnie. jak bym miala pod reka to bym zaraz robila :P a tak nie mam w domu nie robie a ze mieszkam na koncu miasta do apteki daleko to mi sie nie chce isc :P zaoszczedzam nerwy czas i pieniadze ;) ale ze mnie materialistka nie??? 15 zl mi szkoda zartuje oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina no ja tez nie moge miec w domu bo jak cos mnie lekko kłuje itd to robie :( A ja mieszkam w centrum i mam wszedzie blisko wiec yjsc i kupic to nie problem dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze mialam tescik pod reka i chociaz mnie korcilo zeby zrobic to uparcie czekalam:) nina chcialabym ci odpowiedziec ale nie moge bo nie mam pojecia czy to dobrze czy zle, moje cykle i objawy byly takie pokrecone ze szkoda slow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wlasnie przebiegaly zawsze tak samo az do teraz do soboty po poludniu. dlatego wariuje bo nie wiem co sie dzieje. Justys ale zobaczysz jeszcze bedziemy sie same z siebie smialy. ja zaczynam w to wierzyc. przeciez o nas los sobie kiedys przypomni i do nas tez sie szczescie usmiechnie. hyba o nas calkiem nie zapomnieli tam na gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za bledy ale troche spac mi sie chce a tu jeszcze godzine musze czekac bo po M jade do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 12 dniu po stosunku test pokazał 1 kreske, jestem już pewna, że dzidzi nie będzie, szkoda :( ale postanowiliśmy z moim M, że się wstrzymamy teraz, damy sobie jakiś dłuższy czas, więc pewnie znów wróce do antykoncepcji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka zastanow sie czego chcesz. skoro po jednej nieudanej probie sie poddajesz to przemysl czy chcecie tego dizecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja walasnie wrocilam, bylam po M w pracy :P Nina ciesze sie ze zmienilas nastawienie :) tak trzymaj :P dziewczynki ja w srode na badanka z rana jade, bo we wtorek wizyta i mam sie stawic z wynikami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×