Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Justys wczoraj wieczorem to nie wiedzialam co zrobic, bo swedzialy ale jak chcialam sie podrapac to bolaly. Nawet M zauwazyl ze ciut dalam na wstrzymanie. No ale zobaczcie same co da nam to ze bedziemy sie napinac i wqrwiac jak @ przyjdzie? Kazdej z nas sie kiedys uda a kiedy to nastapi wie tylko Ten na gorze. Przyklad: Moja psiapsiula pzez prawie rok starala sie o rybcie,dokladnie dziewiec. Przy 10 cyklu powiedziala sobie ze odpuszcza dodatkowo M wyjechal sluzbowo i tulkali sie moze z 3 razy. Zadzwonila do mnie wczoraj jaj bylam u mamy i okazalo sie ze bedzie mama. Powiedziala mi ze gdyby wiedziala ze wystarczy wyluzowac psychicznie i nie kochac sie z nastawieniem starankowym to zrobila by to juz dawno. Ja mykam pozalatwiac sprawy. Wpadne kochaniutkie pozniej buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Spało mi sie dzisiaj tragicznie, nie mogłam zasnąc, ciagle sie budziłam a teraz rano mnie obudziła wiertarka :O:O:O:O No cóz... Pewnie podswiadomie sie denerwuje wizyta u ginekolog :O:O:O:O Justys a co takiego złego pisza o clo ??????? Berbelek dopukie nie zobaczysz @ jest nadzieja! Trzymaj sie! Werna sceptycyzm a sio :P Kamilla nadal masz tak nasilone objawy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla no fakt, czasem lepiej odpuscic :) My teraz tylko sie pytulamy dla przyjemnosci bo i tak nie mam owulacji teraz w moim cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekajaca tak do bolu doszlo pieczenie cycochow[ m mowi ze urosly mam ciemniejsze brodawki i nabrzmiale sutki] i czasem cos mnie tam zakuje w dole brzusia czy pociagnie w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca no pisza ze jesli ktos jest podatny na powstawanie torbieli i guzow w okolicach jajnikow to clo dodatkowo powoduje powstawanie i rosniecie tych torbieli a ja mam juz kilka torbieli na jednym jajniku a na drugim mam jedna na 4 cm wiec troche sie boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammillllaaaaaaaaa jak czytam Twoje objawy to kojarza mi sie z jednym tylko :P:P:P:P Wiec MOCNO TRZYMAM KCIUKI KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Justys acha... No ja tez mam pcos, czyli tworzyły mi sie pecherzyki na jajnikach, torbiele to tez sie nazywa....... Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle i po CLO wszystko pójdzie jak z płatka Justynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca moj M mowi to samo... Ja podchodze teraz na luzie nawet testu na zas nie kupilam zeby nie korcil... dzis 16dc u mnie. aaaaaa obetne zaraz te cycochy i pozniej przyszyje...... ;) Sluz taki mam nie wiadomo jaki ni to przezroczysty ni bialy za to w duuuuzych ilosciach. Dobra teraz naprawde lece Buziaki slonka i nie dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz jasne, autobus mam 12.45 :-) Tzn. trolejbus. Jejku zaczynam sie denerwowac bo sie boje ze mi sie cos z jajnikami porobiło :( I ostatnio mówiła ze jest malutka nadzereczka chyba :( Boje sie ze sie powiekszyła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ale jak pójdziesz to będziesz wiedziała czy to to czy nie i będziesz mogła zacząć leczenie w razie czego ale myślę że będzie dobrze :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie czekająca :) tak jak czytam objawy Kamilli to może mój ból piersi to też dobry znak?? i te lekko kujące jajniki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek kazde objawy sa dobre :-) Nalezy tylko pamietaz zeby sie za bardzo nie nastawiac.... Bo rozczarowanie potem jest duze... Dziekuje Berbelku, w sumie wiem po co ide! Skontrolowac sie! Pokazac wyniki! Zobaczyc co z jajnikami! I zastosowac leczenie! Pierwsze to musze cos wziasc na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBJAWY CIAZY ŚCIAGA :-) Objawy ciąży subiektywne Zazwyczaj pierwszym sygnałem sugerującym możliwość ciąży jest spóźniająca się miesiączka. Jest to niepokojący objaw szczególnie u kobiet z regularnymi dotąd cyklami. Do częstych objawów ciąży odczuwanych przez kobiety należą również: nudności, wymioty, ślinotok, zgaga. Występują głównie rano, choć czasami dokuczają przez cały dzień. Występują dopiero po 6 tygodniu. Jednak niektóre źródła podają, że mogą wystąpić również już w 2 tygodniu ciąży. Z innych objawów wymienia się również: Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach. Częste oddawanie moczu 6-8 tygodni po zapłodnieniu. Wzmożony apetyt lub odwrotnie utrata łaknienia, lub tzw. zachcianki. Zawroty głowy w pierwszym trymestrze. Zaparcia też w tym okresie. We wczesnej ciąży pojawiają się też bezbolesne, częste skurcze jelit. U kobiet palących może pojawić się niechęć do palenia. Zwiększona wrażliwość czuciowa - lekkie uderzenie, czy zadrapanie boli bardziej niż zwykle. Uczucie zmęczenia, zwiększenie potrzeby snu w czasie pierwszych tygodni ciąży. Przebarwienia skórne. Objawy ciąży prawdopodobne (obiektywne) Wśród objawów ciąży prawdopodobnych ale nie pewnych: można wymienić: podwyższona temperatura ciała powyżej 37 C zmiany w narządach płciowych, które stwierdza ginekolog w trakcie badań, pojawienie się nowych rozstępów skórnych: na brzuchu, na bocznych powierzchniach pośladków i zewnętrznych powierzchniach ud. Pewne objawy ciąży Pewnymi oznakami ciąży są: Możliwość oglądania embrionu lub pęcherzyka poprzez USG (4-6 tygodni po zapłodnieniu). Czynność serca płodu słyszalna w 10-20 tygodniu w zależności od aparatu. Ruchy płodu wyczuwalne poprzez powłoki brzuszne od ok. 20 tyg. (niektóre źródła mówią o 16 tyg., ale to raczej w kolejnej, a nie pierwszej ciąży). ITD ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje dorgie bede sie brała do mycia :-) Wymyje sie ładnie i po 12.30 wychodze na autobus. Trzymajcie kciuki za moje jajniczki i macice zeby im nic niedolegało :P:P:P:P:P Odezwe sie jak wróce! A to moze troszke potrwac bo jest dzien otwarty i u mojej ginekolog jest zawsze mega kolejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, jak ściskam z całych sił !!!!! :0 :0 :) :) :) :) :) :) :) :) daj znać, jak Ci poszło. Wiecie co, ja mam totalną znieczulicę dzisiaj... co 5 minut zerkam na zegar i maaaaaarzę już, żeby iść w końcu do domu. Tyle mam energii, a w pracy nie mogę jej niestety spożytkować.... Praca biurowa może wykończyć, oj może... siedzenie 8 godzin be ruchu to katorga.. i nikt mi nie powie, że praca za biurkiem to najlepsza praca na świecie. Za niedługo będę miała garba i bryle jak stępień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.....a ja was podczytuje oczywiście ale jakoś nie mam nastroju na wpisywanie się...co zaczynam to kasuje i tak już chyba z 15 podejść było.....od rana ryczę mojego M nie ma w domu...ja do pracy na 14.00 i dyżur do 21.00 ,ciekawe czy tam wytrzymam....zabrałam się za sprzątanie salonu....ale niewiele to dało,może 5 minut myślenia o kurzu tylko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki Moje :) Szarlotka co Ty taka bez humoru ??? Czekająca tzrymam mocno kciuki i napisz jak tylko wrócisz!!!!! :) Kamilla cos mi sie wydaje ze ..... :P ja gotuje obiadek , M na 14 do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba jakąś depresję załapałam.....tyle kurczę przeszłam i nic a teraz dosłownie objawy książkowe.....mam takie wykształcenie że sama się zdiagnozuję....ale sama sobie nie pomogę mimo że się staram....poprostu od euforii i uśmiechu do płaczu....najpierw się zbieram że będzie dobrze, za chwilę mam takiego doła ...że szok...:( Najchętniej wyjechalabym gdzies cholernie daleko do domiu w srodku puiszczy i posiedziala tam sobie tydzień....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko slonce, tak duzo sie dzieje ze chyba naprawde przydalby ci sie odpoczynek fizyczny i psychiczny. ja ten cykl dalam sobie na relaks i przyjemnosc, zero staran tylko mile pranko jak przyjdzie ochota:) moze tobie tez przydalby sie taki nwolny cykl bez zmartwien i bez tego napietego czekania na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana szarlotko, doskonale Cię rozumiem. Jesteśmy na tym samym etapie starań i wiem doskonale co czujesz. Mnie też czasami ogarnia totalna niemoc i nie chce mi się żyć.... Jednak myślę sobie, że przecież tym moim użalaniem się świata nie zmienię. No i wtedy próbuję się podnieść z tego padołu ciemnego i iść dalej. Każdemu jest pisane co innego. Jedni mają szczęście i mogą się cieszyć rybką od razu, inni znowu muszą poczekać. Ale czy wtedy to dziecko nie jest jeszcze bardziej kochane i chciane? Myślę szarlotko, że jeszcze ta nasza sytuacja nie jest najgorsza. Niektóre kochane dziewczynki starają się dłużej od nas a i tak się nie poddają.I chwała im za to!!!!(Nie gniewajcie się dziewczynki, to nie było zamierzone w żaden sposób) Każda z nas ma swój czas. Nie ma opcji, żeby wyluzować i o tym nie myśleć, bo ziarenko chęci posiadania dzidziusia jest już zasiane. Jednak można wypuścić powietrze i czerpać troszkę radości z bycia z małżem czy partnerem,a wtedy jest o wiele lepiej. Wierz mi, ja właśnie tego doświadczam i jest mi dobrze. Myślę o dziecku, ale już nie z taką obsesją, bo to do niczego nie prowadzi. Widzę to po tych 4 cyklach. Więc główka do góry, jeszcze troszkę kochana, jeszcze troszkę. Masz nas i zawsze możesz na nas liczyć. :) Kwiatuszek dla Ciebie 🌻 Wybaczcie kochane taki długi postulat :P KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i M juz poszedł do pracy :( znowu całe popołudnie sama .... :( i jeszcze dzisiaj tak pochmurno i ponuro :( jak tam justys Słoneczko, emocje juz opadły ...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×