Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

agnieszka 12 dni po stosunku to mi tez testy negatywne wychodzily a dopiero po okolo 20 dniach czyli po terminie @ test pokazal dwie kreski i ta jedna nadal blada byla wiec nie poddawaj sie. strasznie latwo rezygnujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest 1 próba, to już 6 cyl .. chcemy tego dziecko, ale ciągle starania powoduja negatywne nastawienie przez niepowodzenie, a jak sie od tego odpocznie to bedzie sie miało na nowo nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku to trzymam kciuki by wszystkie badanka dobrze wyszły :-) Nina bedzie dobrze :-) Pamietaj ze zdrowe pary staraja sie niekiedy po 12 miesiecy i to jest norma :-) A mnie wkurza ten mój biały, mleczny sluz..... brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca wspolczuje ci tych twoich cykli. nawet nic obliczyc nie mozna nic zaplanowac. chyba bym juz dawno zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluje mnie z lewej strony owulke tez mialam zlewego jajnika. myslicie ze ma to jakis zwiazek ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, a ja sie niepoddaje :-) Jutro ide na wiyte bo jednak bez regulacji sztucznej sie nic nie da zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno tak.... Tarczyca ma wpływ na płodnosc, na przebieg metabolizmu..... A ja jej mam mniej niz 20 % :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam o kluciu ale wszedzie do chirurga mnie odsylaja wiec to raczej objaw ciazy nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja mialam sie meldowac wiec jestem:) Nerwusku idz z tym zapaleniem bo moze to byc grzybica ktora moze byc zagrozeniem dla rybci. Twoj M kochanie tez musi sie zbadac bo grzybica u facetow zazwyczaj nie ma widocznych objawow. Kochanie tylko sie nie denerwuj bo to nie musi byc grzybica ale lepiej zapobiegac niz leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam słychać?? u mnie 27 dc i wszytsko wskazuje na to że @ przyjdzie :( zaczynają pobolewać mnie piersi i brzuch :( mówiłam że znowu się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki ja zaś w robocie.... :( Berbelek, mam nadzieję, że Twoje przypuszczenia są niesłuszne i będzie jednak mała fasolinka. 3mam kciuki z całych sił!!!!! Ja też sceptycznie podchodzę do tego cyklu, ale się nie załamuję. Nie zawsze jest tak, jak byśmy chciały. Jednak nie można się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca 🌼 co tam u was? ja pol nocy nie spalam i wygladam jak zombie...... ale to chyba z nadmiaru emocji z wczorajszego dnia:) w tym cyklu sie nie staram ale musze M zaciagnac na male co nie co:) w tym cyklu to chyba nawet nie mam owulki bo to juz 15 dc a ani nic mnie nie boli ani sluzu nie mam, no tylko taka biala wode..... no coz wiec moge bezpiecznie szalec w tym cyklu a w nastepnym do roboty:) buzka.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys dokładnie teraz małe co nie co a na przyszły cykl pełna gotowość :) hej Kamilla co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to wklejam tabelkę, żeby się nie zapodziała :) NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos idzie slonko czuje sie podobnie tylko cycochy procz bolu dodatkowa tj pieka w srodku. dzieki kochanie za troske a u Ciebie widac ze humorek ciut gorszy ale poki @ nie ma musisz miec nadzieje. po za tym jak nie teraz to nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna słonce u nas nie staramy sie o fasolinke tylko o rybcie[brzmi lepiej o nazwy warzywa straczkowego]. Wczoraj pytałas czemu nie ma mnie w tabelce? Odp jest prosta po prostu ten cykl odpuscilam jako starankowy tj nie chcialam sie nastawiac ze kochamy sie tylko pod katem staranek i rybci. do 22 juz blisko wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny damy rade. ja sie tyle naczytalam o clo ze az sie boje go brac:( kamilla moze ten bol piersi to dobry znak. mnie w obu ciazach piersi niemilosiernie bolaly i swedzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś już straciłam nadzieje :( szkoda bo kolejny cykl pewnie stracony :( a te piersi to pewnie na @ mnie zaczynają boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku to dopiero twoj 2 cykl wiec glowa do gory:) pamietaj ze do trzech razy sztuka. kurcze a ja nawet nie wiem kiedy @ przyjdzie bo mam rozlegulowane cykle po tych poronieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×