Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kamilla na forum każdy moze napisac co myśli... jak mozesz pomyslec ze nie bedziemy chciały zebys z nami pisała....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wieczór tragiczny.....a dzisiaj 13 jest.....werna...wszyscy zawsze z bliskich leją z moich haseł...tylko ostatbio M zauważa że jest źle bo tak dookoła staram się trzymać klasę...no i u was się wyżalam.....Nina wracaj.....Nie wiesz przecam że kury to tak się czepiają :):):):):):)Kokotka buziak słońce:):):)..eeeee a co w końcu z Czekająca??????????????????? Niechże się kobieta odezwie/....ja jeszcze w pracy kibluje do 21.00 M ma do mnie przyjechać bo koleżanka z pracy ma już mnie dość:(i muszę napiecie gdzie indziej rozładować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny koniec klotni. szarlotko kochanie gdybym tylko mogla to pomogla bym ci od razu ale niestety nic nie moge zrobic oprocz napisania kilku slow pociechy..... nina slonce kazda z nas pisze tu o swoich bolaczkach wiec nie opuszczaj nas kobity musi byc w koncu dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, ani mi się waż stąd odchodzic!!!! Ja tu przylazłam, bo takie fajne z Was kobitki, a Wy co? Każdą czasem nerwy poniosą, napiszą co leży na duszy, dowalą jakiś głupi tekst, ale przecież czy warto od razu drzeć koty? Jeszcze wiele przed nami, więc szkoda czasu na spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka, to przybij piątkę, ja tez taki egzemplarz. Ogólnie klaun towarzystwa, a w środku totalna rozsypka. No ale cóż... sama się doprowadzam czasem do takich stanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina zadna z nas nie buja w chmurach uwierz mi ze problemy z ktorymi sie borykam teraz qrewsko mnie doluja nie chce pisac bo juz dosc sie naczytalyscie moich smutow i zali. Staram sie kazdej z Was dac iskierke szczescia ktora sama dostaje od mojego M bo gdyby on mi jej nie dawal to mogla bym skoczyc z Tego mostu i nikt by sie nie przejal. Jestem zdania ze lepiej powiedziec komuś prawde prosto w oczy niz cukrowac i udawac ze jest ok. Na pewno przezywasz to ze nie mozesz zajsc w ciaze kazda z nas przezywa Twoj problem i stara sie podniesc Cie na duchu i wcale nie musisz odchodzic z tego tematu, odejde ja. Taka niestety jestem i przez to ze mowie to co mysle zostaje sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca nie trzymaj nas tak długo w napięciu- pisz Słonko co Ci lekarka powiedziała. szarlotko spoczko rozumie Twoje rozżalenie i nerwy ale zobaczysz za 6 dzionków moze ginek Cię uspokoi troszkę- zaplanuj dłuższą pogadankę i myślę że coś zacznie sie zmieniać w Twojej postawie i wierze że się uda. dobra poczekam na Ciebie z rybcią do następnego miesiąca a w maju obie ogłosimy że nam sie udało- nie możemy dac pokonac się tej wredne @. dziewczyny zobaczycie wszystkie zarybimi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku fizycznie czuje sie ok, psychicznie juz tez dobrze choc niepokoj jest nadal.... no coz jakos musze to przetrwac. najgorsze jest to za przez tego wodniaka jajowodu beda wielkie problemy:( on powoduje ciaze pozamaciczne..... ale ciagle powtarzam sobie ze moze moj zdrowy jajnik wezmie sie do roboty i to z niego wkoncu wyjdzie dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca nie trzymaj nas tak długo w napięciu- pisz Słonko co Ci lekarka powiedziała. szarlotko spoczko rozumie Twoje rozżalenie i nerwy ale zobaczysz za 6 dzionków moze ginek Cię uspokoi troszkę- zaplanuj dłuższą pogadankę i myślę że coś zacznie sie zmieniać w Twojej postawie i wierze że się uda. dobra poczekam na Ciebie z rybcią do następnego miesiąca a w maju obie ogłosimy że nam sie udało- nie możemy dac pokonac się tej wredne @. dziewczyny zobaczycie wszystkie zarybimi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś, gorący przytulasek do Ciebie leci! Jestem z Tobą! Kamilla, no normalnie nie mam słów do Ciebie!!!!!! A do niny tym bardziej!!! Meldować mi się tu zaraz, bo tego nie wytrzymam! No to może ja też odejdę, wtedy nikt nie będzie Was nakłaniał do powrotu. Zapisze się do innego topiku, choc wcale mi się to nie widzi. Więc wracać mi tu zaraz i pisać. Najlepsza jest najgorsza prawda niz najpiękniejsze kłamstwo. Jak któraś ma coś do przekazania, to pisze, bo przecież forum do tego jest stworzone. A w ogóle to temat staraczek, a nie obrażalskich, czyż nie????????? :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla Ty sie nigdzie nie wybierasz, syszysz??? nie pozwalam !!! Nina Ty tez kurna wracaj do nas !!!!!! Justys na pewno drugi jajnik da rade, takze spokojnie Malenka :) jestem z Toba. Szarlotka nie doluj sie prosze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo myszy się Wam zalęgną w domciu jak bedziecie denerwować nerwuska :):):):) taki żarcik :) laseczki nie ma co się obrażać- niestety czasami prawda może zabolec ale ważne ze jesteśmy uczciwe wobec siebie i piszemy co myślimy- oczywiście nie musimy sie zgadzać z opinią innych. więc kobietki bez dąsów i nie zmniejszamy liczby członkiń naszego ekstra forumku :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nie chodzi o to nie napisalam tego Nince zeby ja zranic i wiem ze forum jest po to zeby sie wyzalic. Tylko czasem mimo wlasnych problemow i bolaczek trzeba usunac sie w cien jezeli ktos na kim Ci zalezy cierpi lub ma problem. Stałyście sie wszystkie dla mnie bardzo bliskie, nie znamy sie osobiscie ale problem kazdej z Was przezywam tak samo jak Wy. Jestem okropna baba i nikogo nie zmusze aby mnie lubil ale taka jestem i jezeli komus to nie pasuje to nie musi mnie lubic. Uwazam ze szczerosc jest cenniejsza od zlota. Ciezko jest slyszec krytyke od drugiej osoby, wiem o tym doskonale. NINKA POWTORZE PO RAZ OSTATNI.NIE NAPISALAM TEGO ZEBY CIE ZRANIC TYLKO ZEBYS W KONCU UWIERZYLA ZE WIARA, NADZIEJA CZY MARZENIA DZIALAJA CUDA. JESTES NA PEWNO FANTASTYCZNA OSOBA I NA PEWNO BEDZIESZ DOBRA MAMA DLA SWOJEJ RYBCI TYLKO ZMIEN NASTAWIENIE BO RANISZ NIM INNE OSOBY KTORYM NA TOBIE ZALEZY. Z TOBA ROWNIEZ SIE ZŻYŁAM I JEST MI SMUTNO KIEDY TY JESTES SMUTNA I PRZEZYWAM TWOJE PROBLEMY. PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nikogo sie nie obrazam ani tym bardziej sie nie kluce, mowie co mi lezy na serduchu i staram sie zaszczepic w nince odrobine pozytywnego myslenia. Zycie nie jest tylko czarno biale, mozna twardo stapac po ziemi i miec marzenia tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, żadna z nas nie napisała, a na pewno nie pomyślała, że chciałaś zranić Twoją wypowiedzią ninę. Przecież to oczywiste 👄 🌻 Tylko proszę, nie odchodź! 😭 Ninko, Ty też nie odchodź!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam tez Was dziewczynki i nie przejmujcie sie mna. Kocham w jakis szczegulny sposob jak prawdziwych przyjaciol i nie ma sensu abym wkurzala tutaj swoja osoba... wiec zycze szczescia kazdej z was buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla zgadzam sie z Toba :) nina na pewno poczula sie urazona.... oj dziewczynki dosc juz na dzis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam moje drogie ze napisze pózniej i jestem... A wiec wszystkie moje cechy PCOS wróciły :( Całe jajniki policystyczne znowu :-( Dlatego nie mam @ i nawet w brzuszku sie nic niezapowiada na @ :( Pustka i cisza :(:(:(:(:(:( Totalnie zablokowane jajniki....... Znowu....... :( Moja lekarka skierowała mnie do innej. Która ma wiecej wprawy w stymulowaniu cyklu i zna sie bardziej na problemie bezpłodności :( Ale moja lekarka powiedziała ze jest nadzieja, bo nawet jkak jajnik jest mega zdechły to mozna go jakims srodkiem pobudzic... To jedyna nadzieja moja teraz ze ta lekarka mi pozmoze.... A moge sie do niej zapisac dopiero w piatek bo na str. internetowej pisze ze do 15.04 nie zapisuje nowym pacjentek bo nie ma juz miejsc wolnych wiec w piatek dzwonie! Sama sprawdze jak pójde jaka jest lekrka prawda? Podobno sie długo czeka ale trudno...... A wogóle to moja siostra u niej była i mówiła ze nie jest fajna itd a tu widze ze ona ma mega kolejki u siebie, pracuje tez w klinice leczenia bezpłodnosci... Zobaczymym, byle by nie zdarłą z nas duzo kasiórki bo u nas z tym krucho... Sprawdzałam i wizyta z konsultacja usg i kosztuje 150 złotych. Tyle to jeszcze okay bo tyle bierze tez ta moja obecna , ale mam nadzieje ze do tego nie dojda jakies drogie leki.... Myslałam ze bedzie juz lepiej a tu znowu to samo :( I jakbym nie starała sie teraz o dzidzie to moja lekarka znwou by mi zapisała Diane -35 :( Ale powiedziała ze jak mam to pcos i nawraca to zeby sie tym zajac jak najszybciej, tzn dzidzia :P No i przeciesz sie staramy juz 4 miesaice prawie :( A tu lipa bo jajniki poblokowane!!!!!! :-( Mam nadzieje ze nie bede bardzo długo czekala na wiyte bo nie mam @ dalej a moja lekarka do tej pory nie kazała nic brac na wywołanie tlyko sie zapisac do tamtej i ona mi juz zastosuje leczenie, mam wziasc wszystkie wyniki, zdjecia itd.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Bedzie dobrze PRAWDA ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku prawda zazwyczaj boli ale trzeba sie z nia zmierzyc a nie obrażac sie. Bede pozniej tak kolo 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca na pewno bedzie dobrze :):):) musisz koniecznie umowic sie jak najszybciej do tej lekarki...... trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca bedzie dobrze skarbie!!!!!!!!! ja mam jeden jajnik tez zablokowany i do usuniecia wiec wiem jak to jest...... tez mialam podejrzenie pcos i lekarz powiedzial ze z czasem moge sie tego nabawic dlatego tak zalezy mi na dzidzi juz teraz... slonce ulozy sie nam zobaczysz. oj te nasze przeklete jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, no to teraz ja napiszę co myślę. Zachowałaś się właśnie tak, jak nina. Wygląda mi to na tchórzostwo. Odchodzisz, bo czujesz sie winna tego, co napisalaś. A czy przed chwilą nie napisałaś,ze najważniejsza jest wiara, nadzieja a marzenia są nam równie potrzebne jak powietrze? Czy sama właśnie się nie poddajesz?? Czy sama nie rezygnujesz z plotek, dzielenia się smutkami i radościami z nami, właśnie tutaj? Możliwe, że ninka poczuła się urażona. Nie wiem co czuje w tym momencie. Ale widzę co Ty czujesz. I wiesz co? Po tych wszystkichu wpisach, po tych 2 dniach jak tu jestem, zauważyłam że jesteś cudowną osobą. Masz wielkie serce i potrafisz każdej z nas podac rękę i służyć ciepłym słowem. A to ,że masz własne zdanie, czyni Cię jeszcze bardziej konkretną osobą. Nie chciałabym ,żeby ktoś tak wartościowy jak Ty, stąd odchodził. Skoro tak wszystkie dziewczyny kochasz i darzysz sympatią, to proszę, zostań. Przecież każdej z nas zależy na jednym, żeby się udało. Dlatego się tu jednoczymy, szukamy kontaktu i zawiązujemy przyjaźnie. Może i wirtualne, ale kto wie, czy nie zbliży nas to jeszcze bardziej? Kamillko, kochana, zostań z nami!! Acha, i nie ograniczaj się, jeśli Cię coś dręczy lub boli. Mozesz wszystko napisać. Po to jesteśmy. Ninko, Ty też sie od nas nie oddalaj, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca kochanie musi byc tylko nie mysl pesymistycznie. Slonko wszystko uda sie wyleczyc i zostaniesz mamusia.Jak chcesz to zapytam mojej ginki o twoj przypadek jak bede na wizycie moze cos doradzi a kobitka jest bardzo dobra jedna kobitka po przyjsciu do niej od innego gina zaszla w pierwszym miesiacu leczenia u niej a nie mogla zajsc przez 2 lata,wiec pisz jezeli chcesz kochanie zawsze to jakis dodatkowy punkt informacji. Trzymaj sie cieplutko i sie nie zalamuj bo NIE WOLNO!!!!! ;) 🌼 dla Ciebie slonko buziaki bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi?
kamilla czy ty jestes normalna??? jesli ktos chce byc w centrum uwagi to ty!!! ciagle cos jest nie tak,ciagle cos sie dzieje,a to z m sie poklocilas,a to rodzina cie nie wspiera...ciagle cos ci sie przytrafia!!! obrazasz sie jak ktos ci prawde w oczy powie i piszesz,ze odchodzisz z topiku,po czym nadal tu piszesz...zastanow sie troche nad soba...nina ma kiepskie dni,a ty jej na psyche wjezdzasz? ty jakas popier...dolona jestes!!!! nie wiem jak twoj m z toba wytrzymuje i nie dziwie sie,ze twoja rodzina ma cie dosyc!!! i nie obrazaj sie kochana kazdy ma prawo wyrazic opinie...po to jest topik!!!czyz nie tak? a to,ze nie jestem zaczerniona nie oznacza,ze nie jestem jedna z was,poprostu mam dosyc twojego pie..dolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w nosie co mysli Kamilla, bo to co ona pisze to jest smieszne. jestem tu od miesiąca a ona zegnala sie w tym czasie i odchodzila z forum conajmniej 3 razy. to jest smieszne. swoje wypowiedzi zakancza zazwyczaj " ale nie zwracajcie na mnie uwagi i nie przejmujcie sie mna" - to dopiero jest zalosne leczenie sie z kompleksów. tez jestem tu nowa i to moj pierwszy cykl który tak szczegolowo obserwuje dlatego z kazda watpiwoscia dzielilam sie z wami, bo myslalam ze tak to forum dziala ale teraz wiem ze sie mylilam nie obrazam sie ale to nie miejsce dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×