Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

berbelek ja tez nie wiem, bo o tym akurat nawet nie myslalam. Ale slyszalam, ze przy ciazy pozamiacicznej wystepuja straszne bole, plamienia, krwotoki... a ty tego nie masz :P Zreszta co to za bzdury!!! Wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze rozmawiałam z koelżanką która chodzi do tego samego lekarza co ja i była w ciązy i mówiła mi że na pierwszej wizycie nie badał ja ginekologicznie tylko zrobil usg dowcipne czy to możliwe żeby nei badał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możę cię zbadać aby sprawdzić czy masz spuchniętą macice potocznie mówiąc - jeśli jest bardzo wcześnie, to zalezy od tygodnia ja miałam tak przy pierwszej ciązy dop. póżniej robił mi usg dopochwowe, ale to zależy od lekarza i od tego czy w gabineci ma usg. Ale pierwsze usg jest dopochwoew bo przez brzuch by nic nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat usg wiem ale chodzi mi o badanie ginekologiczne czy może go nie robić na pierwszej wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiłam się jak mi to powiedziała :( dziwne jakieś ale nigdy nie narzekałam na tego lekarza więc hcyba wie co robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze to mieć zaufanie do swojego ginekologa, bo to on będzie prowadził cała ciążę, wiec jeśli cię nie zawiół do tej pory to na pewnodobrze wie co ma robić. Więcej optymizmu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek nie wyszukuj sobie problemów... lekarz bedzie wiedział co ma robic..... jesli jest jeszcze wczesnie to moze nie bedzie Cie badał "zeby nic nie naruszyc"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie to na pewno Cie slonce zbada jezeli na Usg nic nie zobaczy po za tym to tez zalezy od terminu ostatniej @ bo na tej podstawie bedzie mogl okreslic tydzien ciazy i czy na usg bedzie cos widac:) Widze Berbelku ze masz takie same schizy jak Nerwusek na poczatku:) Ona tez sie denerwowala czy nie jest pozamaciczna;) Bedzie dobrze zwlaszcza ze po testach widac ze hcg rosnie bo kreseczka ciemnieje:) Dla wlasnego spokoju zrob bete za dwa dni powtorz i bedziesz wiedziala czy przyrost jest prawidlowy slonko:) Buzialek dla Wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tu dzisiaj słaby ruch... ale to zrozumiałe, piękna pogoda, to kto by siedział prze kompem. Ja niestety mam kozę w robocie do 18.00.... buuuuu 😭 a na zewnątrz tak pięknie... dobra, to idę se poczytać jaką książkę ,żeby tu nie zasnąć.. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam. dzisiaj zaczely mi sie jakies delikatne bole podbrzusza ale nie takie ciagle tylko co jakis czas. chyba jednak @ idzie bo mam takie napiete podbrzusze i te bole w dodatku.... a piersi nie bola jak przy poprzednich ciazach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja wrocilam sali gdzie mamy miec przyjecie i szkoda gadac bo nie chce psoc sobie nerwow na wieczor... Justys mowie Ci slonko ze brak objawow to tez moze byc dobry objaw:) Super ze sunia sie znalazla, a jak sie dzisiaj czuje?? A co tam u reszty?? KOBITKI meldowac sie i raporcik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ...super że psiak w domu...ale nakopałabym do dupy tym gościom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Justys a co do bóli...u mnie 19 dc i też bóle bywają jak na @:(pewnie znów będzie szybciej bo i szybciej owulacja według mnie była...... Kamilla zrób tą bete!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja nie zdążyłam odebrać wyników z bety:(ale nie spieszno mi bo i nic nie ma....tylko jakoś tak nie chce mi się tam isć....pojutrze następne badania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko no ja juz sama nie wiem, w sumie mam 4 dni do @ a tu takie pobolewanie brzucha nie wiem czemu. i jest lekkie. kamilla sunia caly czas spi bo pewnie nie spala cala noc tak jak ja. dziewczyny ale czemu piersi nie bola skoro zawsze mnie bolaly bez wzgledu na to czy przy ciazy czy tez przy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kama, Hej Nerwusek, czesc wszystkim, ja mialam zajęte popoludnie, małe przeróbki krawieckie sobie robiłam.Robilam łoma, takie ciasto bez pieczenia, teraz dopiero chwile wytchnienia. Zakupilam test, ale cholera nie bylo w tej aptece takiego od 10mlU, do innej nie moglam isc, bo mialam szwagierke ze soba, na chwile sie jej pozbylam, co tylko zdazyłam kupic. Kupiłam wiec Quic view, ten z bobaskiem z rożowym recznikiem. Cos mnie brzuch pobolewa, innych objawów brak, acha i kłujący żylak, kurde czuje ze znów wyjdzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moze kochanie rybcia bedzie ze zdrowego jajniczka;) Bede pozniej Sciskam Wszystkie Kobitki Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? mój gin powiedzial ze test moge zrobic 35 dc, czyli wypada w piatek, ja juz jutro bym chciala, przeciez powinien wyjsc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sądny dzień, zatesuje rano, chyba ze tempka spadnie. 3majcie kciuki. Słodkich snów. PAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki wlasnie wrocilam z pracy jestem padnieta!jak to dobrze ze jutro juz czwartek troszke znow podbrzusze pobolewalo z jednej i drugiej strony.juz nie moge sie doczekac testowanie ale jakies mam glupie przeczucie ze chyba bedzie kiepsko :-((( nie wiem moze to ta kobieca intuicja oby nie a co u was dziewuszki jak nastroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
przed chwilą wróciłam z pracy padnięta jestem...byłam w aptece i wykupywałam duphaston i clo no i płaciłam 15o zł no i dostałam 2 testy ciążowe gratis jakies SURE CHECK strumieniowe:)pierwszy raz o takich słysze no ale zobaczymy może okazą sie szczesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×