Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nie slonce, a teraz to chyba nie ma sensu zaczynac bo i tak sie nie dowiem. Kurcz nawet M nie wie co ma myslec i mowi ze cycochy sa nadal inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zmierz sobie tak orientacyjnie, jak jest powyzej 37,0 to znaczy ze cos jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko z kasa stoje a matula ma urlop i w szpitalu bedzie za 2 tygodnie dopiero i w tedy bedzie mogla mi za darmo zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
ja na twoim miejscu zrobiłabym bete bo może trzeba brac duphaston... jak ja wyjądzam z piątku na sobote i bede na miejscu rano to moze lepiej zrobic test w piątek lub w niedziele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kamilko, zmierz sobie rano tempkę zaraz po przebudzeniu. Ja myślę, że kreska bez powodu nie wychodzi, więc coś musi być na rzeczy. Jeśli nie stać Cie na bete, to najlepiej bedzie jak wybierzesz się do ginka i wszystko stanie się jasne. Stwierdzi, czy jest pęcherzyk czy nie i może przepisze odpowiednie leki, bo szkoda ryzykować. A 2 tyg czekania nie jest chyba dobrym rozwiązaniem. Ja bym tak zrobiła, ale sama zdecydujesz słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek bo rano tempka jest najnizsza, a w godzinach popoludniowych rośnie, powinno sie mierzyc rano zaraz po przebudzeniu, w ustach przez min. 8 minut> Ja tak mierze, a po południu, wieczorkiem tez sobie kiedys zmierzyłam i mialam wyzsza o dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bede u matuli to pogadam zeby wczesniej zrobic. Mierzylam teraz tempke : 37,1. Dzisiaj tez dzwonie po wyniki cytologii. Dzisiaj mam delikatne plamienia koloru kawy z duzailoscia mleka. a co do tempki to w zeszlym cyklu zaraz po @ i przed owu mioalam 36,5-36,7 niezaleznie od pory dnia... Beta nie jest droga ok.25zl tyle ze ja mam 60 zl w portfelu i poniedzialek wtorek mam miec przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie wiem co sadzic wiec nic nie sadze i nic nie pisze. Mysia- mam nadzieje ze pojawia sie 2 kreski. ja tez zawsze dostawalam @ po 4dniach od odstawienia duphastonu. Jesli 1 cykl byl ok, to mam nadzieje ze 2 to znak :D Co do tem nie znam sie wiec tez nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ok, ale lepiej bysmy sie czuli jakbyscie wszystkie byly w dwupaku :)... ale to juz nie dlugo... czuje to :) Jutro wizyta u gienia. Znow pol nocy nie przespie. Pisze do was zebycie sie nie zamartwialy, a sama przed wizyta chodze jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Justyś suuuppper że psiak się znalazł:) Kamilla mi się zdaje, że Ci się udało:) ale nie zapeszam. Moja koleżanka przez 6 miesięcy nie wiedziała, że jest w ciąży, gdyż miała cały czas @. Dopiero na kontrolnej wizycie przez przypadek się dowiedziała. Czuła już ruchy dziecka, ale myślała, że to zwykłe wzdęcia:) Tak więc wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u ciebie juz 4 miesiace jak Niuńka jest to na wizycie chyba juz plec bedziecie mogli zobaczyc;) A czujesz ruchy?? Zawsze zastanawialam sie jakie to jest uczucie jak mala istotka jest w brzusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi dziekuje za mile slowa a jak nie teraz to moze pozniej sie uda;) No i z M jest lepiej po rozmowie widac ze stara sie zmienic i mowic o swoich uczuciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, tak juz koncze 19 tydz... czas napierdziela... :D Co do ruchow czuje, delikatne. Ciezko opisac. Jakby ktos sie piorkiem od srodka smyral. A raz na jakis czas takie porzadne uderzenie :D No mam nadzieje, ze Niunka ladnie sie pokaze jutro na USG :) i bedziemy mogli zobaczyc czy BABA czy CHLOP :P A jak nie to bedzie trzeba czekac do nasteonej wizyty USG3/4D w polowie maja... Justys cudownie ze piesek sie znalazl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak moja matula byla z mlodym w ciazy i jak fajnie reagowal na muzyke:) Najbardziej szlal w brzuszku przy muzyce Kazika:D widac ze mu sie podobalo a jak sie urodzil i tez slyszlal jego piosenki to widac ze pamietal bo sie smial a jak juz siedzial to kiwal sie tak smiesznie w takt muzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak... doczekasz sie :) Zobaczysz, wszystkie zobaczycie. Ja tez nie wierzylam ze nam sie uda... tyle miesiecy, tyle lez, ale warto bylo... warto bylo walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu ja też mam jutro wizytę u gina mam nadzieję że coś zobaczy :) też się denerwuję okropnie a najgorsze jest to że chodzi mi po głowie ta ciąża pozamaciczna nie wiem czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×