Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ach jeszcze wam powiem dziewczyny ze ogolnie mam dola bo M wyjechal na tydzien wiec jakos smutno i pusto w domciu....ogolnie bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nerwusek dzisiaj właśnie byłam u ginia i mam clo i duphaston mam nadzieję ze mi to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jest ok zaczynam brać clo od 7 dc jutro zaczynam 5dc wiec zobaczymy jak to będzie mam brac 2 razy dziennie i wiem że co nie ktore zle sie po nim czuja a co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi dzis powiedzial ze za bardzo panikuje i powinnam troche sie odblokowac psychicznie przestac o tym myslec i bedzie wtedy latwiej ale jak tu nie myślec jak tak bardzo sie tego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze dobrze nerwusku ;) no pozno juz a kobitki w ciazy powinny duzo odpoczywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo tego ze nie znamy sie w realnym swiecie to np ja nie wiem jak inne kobitki przezywam problemy kazdej z dziewczyn. czasem walne jakis tekst zanim pomysle( jak z Ninka za co juz ja przepraszalam no ale chyba nie przyjela przeprosin) a mimo tego zawsze uslysze jakas rade lub slowa otuchy. Sama tez staram sie pomoc lub jezeli nie wiem czegos chociaz pocieszyc:) Nie wiem co prawda z jakim skutkiem ale nie mi to oceniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczynki, mimo tego że test wyszedł mi dzisiaj negatywny, ani bladej krechy nie było, to mam wciąz nadzieje, bo tempka dalej 37,1 :D jutro wyjezdzam na szkolenie do Bukowiny Tatrzanskiej wroce w niedziele, mam nadzieje, ze nadal bede miec dobre wwiesci - ze @ nie przyjdzie a tempka sie utrzyma. Dzis 34 dc. Jak nie dostane okresu to w przyszlym tygodniu ide zrobic bete. Miłego dzionka, mnie czeka pracwoity! Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca! mysia jak tempka dalej jest to moze faktycznie nic straconego. ja nadal trzymam kciuki mocno:) a u mnie temka rano znow 37,2 tylko ze dzis od rana brzuszek boli jak na @:( piersi nie bola, dziwi mnie tylko jedno, bo zawsze kilka dni przed @ i w jej trakcie mialam wysyp pryszczy a teraz jest jakos inaczej.... dwa dni temu mnie wysypalo a dzis juz nic nie ma:) buzia gladka tak jak zawsze po okresie. sama nie wiem, jeszcze 3 dni i tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia dobre nastawieni eto podstawa nadal trzymam kciuki żeby się udało :) a u mnie dziś wizyta i bardzo dobrze że dziś bo zaczynają się u mnie jakieś dziwne plamienia boję się że to najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Plamiena isę zdarzaja na początku i w cale nie muszą oznacząć niczgo niedobrego, ale dobrze że masz dziś tą wizyte to lekarz Cię uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO szarlotki. Podobnie jak ja starasz sie o drugą dzidzie. Mam pytanko czy przy pierwszej tez tak długo sie staraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×