Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja tez mam podwyzszona tempke:) waha sie miedzi 37,1 a 37,25 i piersi tez tylko przy dotyku bola. wiec nadzieja jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika serdecznie witam w naszym gronie:) justyś skoro tempka podwyższona no to może dobry znak 3mam kochana bardzo mocno kciuki żeby się udało - głowa do góry :) ja już jutro mam wizytę nie mogę się doczekać ale też się obawiam czy będzie wszytsko dobrze no i nei wiem czy iść na to zwolnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku to zalezy od ciebie, jezeli nie czujesz sie na silach zeby pracowac to idz na l4. to sprawa indywidualna, niektore kobiety moga i chca pracowac do konca ciazy a inne wola unikac stresu i w obawie o malenstwo ida od razu na l4. a na wizycie bedzie wszystko dobrze, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
zastanawiam sie dlaczego teraz skoczyła mi temp, zawsze utrzymywała mi sie na równym poziomie po owulacji a teraz taki skok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZęść ja również chetnie do was dołącze chociaż starania zaczniemy dopiero od lipca. MAM nadzieje że nie macie nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
hihi jak nie wytrzymie do soboty to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
berbelku jestes w ciąży??dobrze rozumim?? ile dni po owulacji wyszedł Ci test pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
mysia dzis mój 23 dc ale owulacje miałam 17 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - za wszesnie moim zdaniem, w sumie to u kazdej jest inaczej, ale ja robilam w poniedzialek, czyli 30 dc i wyszedl negatywny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
mysia a jakie długie masz cykle?? w sobote bedzie 14 dni po owulacji to myslisz że jeszcze za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie to u mnie bywa z cyklami, 29-30 trwaja. Ale teraz ze wspomagaczami to juz sama nie wiem kiedy moge sie spodziewac. 14 dni od owulki to juz mozna testowac, widocznie ty masz wczesniej niz ja owulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie lachony :) co tam słychać??? Kama, robiłaś test? No pisz tu zaraz :) Mysia, a Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
dzie dziewczyny:)pocieszyłyscie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Witam nowe kolezanki :) berbelek ja poszłam na L4 w 5-6 tygodniu, lekarz nie robił problemów. i bardzo sie ciesze, bo sie dze w domu, nie stresuje sie, a z tymi mdłosciami nie dałabym rady. wiec zapytasz mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat czy przed @ sama mozna zajsc miec pozniej @ i mimo tego byc dalej w ciazy... Co slonca sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla przed sama @ można zajsc w ciąże bo ja jestem tego przykładem :P a co do @ poźniej, ty miałas jakis dziwny teraz wiec nie wiem czy to była normalna @... a testowałas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
dziewczyny jak mozna zajsc przed @?? owulacja musiałaby byc pod koniec cyklu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowalam i wlasnie sama nie wiem co myslec jest jasniutka ale widoczna wyszla po dwoch min. Bety teraz nie moge zrobic, nie mam jak... A nadziei tez nie chce sobie zludnej robic... @ byla bezbolesna... sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja nie moze byc po dkoniec cyklu, faza poowulacyjna trwa zawsze 12-14 dni, moze sie przedluzyc faza przed owulacja. mam ksiazeczke do NPR, tam wsyztsko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja bylam dzisiaj pokazac wyniki meza swojemu lekarzowi. Oczywiscie powiedzial, ze tragedii nie ma ale źle to jest na pewno... teraz M ma robic hormony, juz dzisiaj jedziemy i jak bede miec wyniki to wtedy moj mąż ma brac CLO non stop przez 5 tygodni, ciekawe, co nie? A ja mam juz nie brac CLO. Mamy na razie spokoj z testami LH, stresem itp. Cale leczenie ma trwac 3 miesiace i pod koniec czerwca znowu do androloga badac nasienie. Marzy mi sie, ze jak pojedziemy na wakacje to sie uda z dzieciątkiem :-) Mowie Wam dziewczyny wyslijcie swoich facetow na badania! Nina a co sie stalo u Ciebie?Jezeli mozna spytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×