Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Justys a moze jednak ten cykl nie jest stracony i milo Cie kochanie zaskoczy;) Dziewczynki mam pytanko bo podobno kobieta moze miec podwojna owu to wiem ale nigdzie nie moge znalezc nic wiecej na ten temat np czas miedzy jedna a druga itp. Moze Wy slonka wiecie cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owlacja moze byc jedna z tym ze moga sie uwolnic dwa jajeczka ale nastepuje to tylko w odstepie 24 godz. od poprzedniego jajeczkowania. gin mi mowil ze bardzo rzadko sie to zdarza. wiec tylko do 24 godz po pierwszym jajeczku moze wydostac sie tez drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a jeszcze jedno czy jezeli wystapi to te drugie jajeczko jest zawsze z tego samego jajnika czy moze byc z drugiego? I moze mowil Ci gin od czego jesst zalezne wystapienie podwujnej owulki? Dziekuje bardzo slonce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc z jednego lub z drugiego. a wystepuje przewaznie u kobiet ktore maja stymulowane cykle tak jak ja np. clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś bardzo mocno życzę Ci żeby się udało może jest za szybko na test albo faktycznie zobacz te testy z apteki może są lepsze u mnie dziś bez zmian trochę mnie mdli ale da się wytrzymać no i zaczyna się długi weekend a mój M idzie w niedziele do pracy a też chciałam gdzieś jechać :( asz tam szkoda :( ale może jakiś grill ze znajomymi bo podobno pogoda w piątek i sobote ma być świetna a najważniejsza jest świetna zabawa no i zapomnę a chwilkę o mojej wizycie u ginka w poniedziałek bo o niczym innym nie myślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, na poczatek raporcik: temp 37,0, 33dc, lekkie pobolewanie brzucha, ogolne osłabienie. Zmieniam jednak lekarza!!! Zapisuje sie do kilniki leczenia nieplodnosci Macierzynstwo w Krakowie. Z moim Męzusiem uzgodnilismy ze skoro itak trzeba chodzic prywanie i wydawac kase to lepeij od razu do specjalisty. dzwonilam dzis zeby sie zapisac, ale juz chyba maja wekend i do 14 pracowali. Czuje ze to pomoze. Bede pod fachowa opieka przynajmniej, w koncuktos mi zleci badania. Napawa mnie to optymizmem.:):):):) Justys, ja juz nie wierze w clo i dupka. Nie chce cie dolowac, ale ja tez tak mialam testy negatywne a @ brak, W koncu przyszla 36dc,. A jaka masz tempke/? Bo jak nie spada to jest jeszcze nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia no ja nie mierze tempki bo termometr mi padl:) a u mnie najdluzszy cykl jaki kiedykolwiek mialam trwal 34-35 dni wiec czekam do piatku. ja dupka nie biore tylko samo clo. dziwne tylko to ze piersi bola i sutki tez mocno, no i jak sprawdzalam szyjke to jest mieciutka i taka rozpulchniona ze ciezko bylo badac. no i w srodku mam bialy sluz. a ty czemu juz ten cykl przekreslilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jstys przepraszam ze Ci glowke zawracam ale jestem w tym zielona :* Dobrze rozumiem ze jak jest podwojna owulka to najpierw z jednego jajnika uwalnia sie jajeczko i do 24h moze uwolnic sie drugie, i to drugie moze byc z tego samego jajnika co pierwsze lub moze byc z drugiego jajnika? Zastanawialam sie jeszcze bo jezeli jest poronienie samoistne to czesto nie musi byc zabiegu i macica sama sie oczyszcza. Prawie wszędzie piszą ze po poronieniu samoistnym szybciej mozna zajsc w ciaze i podbno moze byc podwujna owu. Ale ile w tym prawdy? Dzieki kochanie za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam poronienie samoistne ale podwojnego jajeczkowania nie mialam pozniej. a reszte dobrze zrozumialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odebrałam wyniki krwi na toksoplazmoze i wyszły pozytywne :(:( zawsze coś nie tak zawsze pod górkę :(:( na wyniku jest toksoplazmoza IgG 30,5 wynik pozytywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek nie załamuj się! Jeśli kobieta zaraziła się pasożytem już w czasie ciąży, możliwe jest skuteczne leczenie. Leczenie jest przeprowadzane spiramycyną. Antybiotyk musi być przyjmowany regularnie aż do końca ciąży codziennie. Także głowa do góry-musisz jak najszybciej udac się do lekarza. Ja własnie zrobiłam przed ciążą to badanie i cytomegalie,bo mialam bardzo wiele do czynienia z kotami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka clo to sa tabletki na jajeczkowanie, u mnie raz było a raz nie i dlatego brałam:) dziękuje wszyskim za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja przekresliłam cykl, bo nie ma żadnych objawów na ciaze, raczej na okres takie pobolewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem nowa dopiero dziś odważyłam się cokolwiek napisać choć czytam wszystkie fora od 2-3 lat... chcę za niecały m-c zrobić inv i bardzo się boję... co powinnam wiedzieć bo mimo że czytam teraz mam pustkę w głowie.... czy można tak jak ja z dnia na dzien podjać decyzję i się uda? czy to byłoby za piekne? udaje się za pierwszym razem???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie :) monika gratuluje justys bedzie dobrze werna ja to nawet bym chciala zeby mnie mdlilo byle tylko rybcia byla kamilla jak stres przed weselem? nerwusku co u ciebie? nie da sie tak do wszystkich napisac bo jest was tak duzo :) w takim razie .... co u was? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....i jednak jedziemy:)wyruszamy jutro koło 5.00 rano, spakowana już jestem,nawet sklepy zaliczyliśmy, jeszcze zostało zrobienie kanapek... Dziewczynki trzymajcie kciuki żeby nas gdzie po drodze nie zalało....:) I dla wszystkich buziaki ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!:)wracamy w niedzielę to się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nina:) no ja jeszcze zyje nadzieja dopoki @ nie ma. dzis juz pewnie nie przyjdzie, wiec zobaczymy jutro:) czytalam dzisiaj troszke o adopcji i o in vitro..... adopcja niosiagalna w moim przypadku bo trzeba miec minimum 5 lat stazu w malzenstwie:( a in vitro koszt 12 tys, wiec kwota troszke nie osiagalna bo juz tyle kredytow mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na invitro mnie nie stac. niestety. co do adopcji to dziwne bo ja czytalam wymogi w osrodku adopcynjym w czestochowie i o stazu malzenskim nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nina u mnie w miare dobrze... byłam u kierowniczki, w czwartek wracam do pracy... :( dzisiaj znowu dwie znajome zapytały czy brzuszek rośnie... :( to ciagle bedzie wracac :(:(:( a co u Ciebie? nic sie nie odzywałas..... halo co u Was Słońca ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo zamieszania w pracy cycki mnie bola bol w dole brzucha ustal ;( innych objawow brak tylko zmienne nastroje mam wiec @ murowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś jedziemy do Budapesztu... A zapomniałam wam dziewczynki napisać że byłam dzisiaj u lekarza z tą moją ręką i myślałam że mi dzisiaj gips zdejmą...:(i dupa.....nie dość że nie to jeszzce założyli większy:(a ja tu pakowanie i wszystko.....:(mam do 16 czerwca L4...w pracy mnie zasztyletują....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys Ty nie świruj Maleńka ... !!!!!!!!!!! :P będziesz miała swoją rybcie, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stwierdzilam zjak @ przyjdzie to ide sie zapisac do kliniki do lekarza bo podobno swietny jest. chce tez zrobic badanie droznosci jajowodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja wiem tylko ze mi psychika siadzie bo te co miesieczne rozczarowania wplywaja na mnie tak ze szkoda gadac:( juz nie mam sily na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×