Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czesć Wiolkcia;) Cieszę się,że u Ciebie ok z pęcherzykami i z enometrium:) U mnie też się powoli zaczyna okres godowy..dziś 9d.c-czuję od wczoraj lewego jajnika,więc od jutra zabieram się do roboty!Wyjeżdżamy do Krakowa pozwiedzać i w ogole odpocząć,później pewnie Solina itp;) Mam nadzieję,/że czerwiec nie tylko dla mnie okaże się radosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wyjazd reneko :)- to dobry sposób na relaks no i tym bardziej że to akurat te najwazniejsze dzionki w Twoim cyklu. trzymam kciukaski i oby czerwiec był szczęśliwy- jeśli mi się uda w tym miesiącu to zrobie M prezent na dzień ojca :):):)) więc dziewczyny korzystajmy z przyjemności no i oczywiście najważniejsze to pozytywne nastawienie :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkciu to mamy tak samo-ja powinnam dostać na dzień ojca okres...oby nie przyszedł:D:D Tobie życzę tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra mysia owsia..........26.............9.................5.06....... Brzesko Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4..................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................17 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje i wzajemnie rebeko :):):):) uda nam się wszystkim napewno- niestety dokładnego terminu nie znamy :( ale będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4..................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................17 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? Niestety dziś przylazła @... zaczynam 10 cykl. Chyba zostane wrożka, przewidziałam to co do dnia. Charuje od rana żeby nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka: nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23.............23...........6....................1 6.06......Wawa wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06....Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4..................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice mysia26............26.............10.................5.07....... Brzesko justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................17 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama jak myslisz jak mam cykl 31 a dzis 12dc to mozliwe zeby dzisiaj byla owulacja dzis jajniki od rana mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama jak myslisz jak mam cykl 31 a dzis 12dc to mozliwe zeby dzisiaj byla owulacja dzis jajniki od rana mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten slonko jak tylko wrzuce na nasza klase to od razu dam Wam znac:) Dzisiaj na poprawinkach okazalo sie ze mamy nie ok.500 tylko ok.900 jak nie wiecej:) Wszyscy robili fotki Mezusia mojego bratowa, świadkowa kolega ktory robil nam tez fotki w plenerze:) dzis udalo nam sie je zgrac od niego i mis musi zmienic rozmiar bo na nk nie wchodza :) Zaraz ma mi je dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajowo tyle zdjec pamiatka na cale zycie jeszcze raz wszystkiego dobrego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochanie:) Mezus juz zmniejsza wiec tak do 40 min beda na nk:) Co do Ciebie kochana to jest to mozliwe bo faza folikularna(przedowulacyjna) jest zmienna owu moze wystapic wczesniej badz pozniej i od tej fazy zalezy ilu dniowy jest cykl:) Faza lutealna jest stala i trwa 14-16 dni w kazdym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze kamciu tu jestes bo co ja bym bez ciebie zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie nie ma sprawy :) ja jak moge i wiem to czemu mam nie pomoc:) pranko jak najbardziej zwlaszcza miedzy 9 a 17dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M brał clo, agapurin, androvit, folik i nic teraz wyczytałam że maca i salfazin są ok więc wymyśliłam że może tym coś wskóram lekarz od razu polecił inv właśnie odebrałam swoje badania i jest ok ale czy ktoś umie powiedzieć czy jak płacę 12000 to potem każdy transfer 12000 czy 12000 to na początku a jak się od razu nie uda to po 1500 np? i czy ta punkcja to boli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka z tego co wiem to kazdy transfer placi sie tyle samo i nie jjest wazne ktory, ale musisz sie slonce zapytac w klinice ktora ma to zrobic. A nie ma sloncej innej metody niz inv? Lekarze tylko taka szanse daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobiety, wiekszosc swietuje dlugi weekend i nie musialam duzo nadrabiac z cztaniem :) nie wchodze na forum bo narazie " umieram " i nie mam sily.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 dni strasznie mnie mdli i mam katar chyba jestem na cos uczulona :( jak tam po weselu? duzo gosci mieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to nie alergia;) Wesele bajka a gosci bylo 36 osob:) na nk powrzucalam na razie kilka fotek :) Mamy ponad 900 wiec trzeba je przejzec i troszke to zajmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nosa cieknie oczy lazawia i bola wiec to musi byc alergia ;( no bo raczej z to nie objawy ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam słychać??? maluję paznokcie bo M idzie zaraz do pracy a ja muszę coś robić bo inaczej mnie nerwy zjedzą przed jutrzejszą wizytą :( ale ja się denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×