Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Jak powiesz, ze wg testow jestes w ciazy a masz plamienia to powinni Cie przyjac bez rejestracji! Nie martw sie na zapas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja również apeluje by nie czekać dłużej niż pół roku w nieudanyc starankach. im wcześniej się wybierzecie tym szybciej można zacząc ewentualne leczenie.a nie wiadomo ile ono może potrwać. mi @ juz sie kończy a w sumie plamienia, trochę pobolewają mnie jajniki na zmianę i rewolucja w jelitach-masakra. od środy współpracujemy z ginkiem i on nam wskarze ten własciwy dzień podczas monitoringu. nie moge się już doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!dlugo tu nie zagladalam..az za dlugo a tu widze, ze nowe kolezanki dolaczyly. ktoras z Was ma radosna nowinke juz:) fajnie...a u mnie nie bardzo. zastanawiam sie, czy idzie mi okres, bo dzis mam minimalne jasno-brazowe uplawy, dziwne podbrzusze...jakies delikatne skurcze albo taki bol jak na okres. nie wiem, czy to okres...dzis biore ostatnia tabletke luteiny. wlasciwie to jakbym przyzwyczaila sie, ze to moze jest ciaza. nawet moj chlopak juz podchodzi do tego pozytywnie...:( och..dam znac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam doła :( Byłam u tego nowego lekarza i jest źle... Prawdopodobnie mam bakterię chlamydię-nie robił wymazów tylko od razu atakujemy antybiotykiem bo zrobił się porządny stan zapalny i wysięk koło jajników i w jajnikach -i jeszcze je zaczopowało :( Tak że są niedrożne i to nie wiadomo jak długo to trwa...oby nie było za późno. Za dwa tygodnie kontrolne usg i zobaczymy co dalej, czy nie będzie zrostów i nie trzeba będzie udrażniać, przepłukiwać jajowodów, czy będziemy mieć szansę na maleństwo- ale dla niego zrobię wszystko... :( Tyle lat też chodziłam do różnych lekarzy a dopiero dziś dowiedziałam się, że mam tyłozgięcie macicy ale to podobno nie jest duży problem. Tak to jest lekarze nie robią badań tylko zerkną i mówią że wszystko supcio i że jesteśmy młodzi - a niestety nie zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja tez mam tylozgiecie... i gienio mi powiedzial ze to mit ze to utrudnia zajscie... :) jedynie, ze w przyszlosci moge miec cc, bo kanal rondy nie bedzie rowny i Malensto moze nie przejsc, ale to tez zadkosc, bo to naprawde trzeba miec mocne :D Wiec tym sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko jak widać trafić też na dobrego specjalistę. ale dobrze ze wiesz co Ci jest to zacznie się leczenie i napewno wszystko dobrze się potoczy :) o tyłozgięciu słyszałam to ze po stosunku trzeba polezeć na brzuszku toche by nasionka trafiły latwiej tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nie było mnie z Wami cały dzień ale myslami byłam z Wami, cały czas cos sie tutaj dzieje.... :) u mnie koniec @ więc zaczynamy działać juz niedługo... Miłej nocki życzę ! Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Jak się czują nasze zaciążone Panie?? Dziewczyny, mam pytanko?? Tak jak pisałam wcześniej brałam 3 miesiące Diane (w celach leczniczych), teraz rozpoczęłam czwarte opakowanie z którego wzięłam tylko 4 tabletki-ostatnią w środę. Jak myślicie są jakieś szanse na ciążę jeśli stosunek był w pt i w sobote?? myślicie że to okres płodny teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dostalam okres...a w pon bylyby 3 tyg jak nie mam okresu..ech..mysle, ze po prostu musze sie leczyc i tyle. na tyle razy, co kochalam sie bez zabezpieczenia juz dawno bylabym w ciazy-a nie bylam i nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga a byłas na badaniach u ginka w kierunku płodności, hormonów itp?? bardzo Ci współczuje- niestety dalej jedziemy na tym samym starankowym wózku ale uda nam się napewno :):):) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 [kw🌼 🌼 iatek] 🌼 🌼 🌼 [kwia🌼 🌼 🌼 🌼 tek] 🌼 [kwia[k🌼 🌼 wiatek] 🌼 tek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 [kw🌼 🌼 iatek] 🌼 🌼 🌼 [kwia🌼 🌼 🌼 🌼 tek] 🌼 [kwia[k🌼 🌼 wiatek] 🌼 tek] głowa do góry bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saga- a napewno to jest okres, czy plamienia? Bo to jest zupełnie co innego. A u mnie nic się nie zmienia... Tak jak mi się odbijało, tak odbija się nadal, kwasem od żołąka. Obojętnie co zjem i ile jestem godzin po posiłku, to non stop się odbija. Przewczoraj, to nawet miałam stany mdłości i wymiotów.Niby poszłam do kibelka żeby zwymiotować, ale nie mogłam :/W nocy spać nie mogę bo kłuje mnie w podbrzuszu i zanim zasnę to chyba mijają 2 h:/ no i brzuch mam nadęty jak balon! Jeszcze tylko 4 dni i zrobię sobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
Witam . Zastanawiałam się czy dołączyć do forum.. kończyło się na czytaniu do późna wypowiedzi i tyle ;( Jest ktoś, kto czeka na wymarzone 2 kreseczki..? Kto ma typowe wczesne objawy..? Wiem, że dużo tu tych postów o wczesnych objawach ciąży itd(..) więć jest kobietka, która chciała by napisać jak to u niej wygląda .. a nie odp Idź po test będziesz wiedziała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja-witaj :) My tu wszystkie czekamy z niecierpliwością na II kreseczki i o niczym innym nie myślimy, jak o tym żeby mieć bobaska:) hehe Ja mam objawy na ciążę, ale dowiem się dopiero w środę czy jestem w ciąży czy nie:) A jak tam u Ciebie? Napisz coś o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
:) Pierwszy dzisiejszy usmiech .. Ciesze się, że ktoś odpisał :) Hmm.. nie napisze ile mam lat bo pomyslisz ze młoda jestem i histeryzuje albo doszukuje się objawów. Więc.. kilka razy w grudniu kochałam sie z narzeczonym. Szczerze nie zwracałam wtedy uwagi czy to dni płodne czy nie. Okres powinnam dostac ok 23 grudnia dostałam 29.. wiem że to nie duże opóźnienie ale był całkiem inny i szczerze pierwszy raz mnie zaskoczył. Zawsze przed już z tydz miałam różne dolegliwości a tym razem nic. Trwał zaledwie 3 dni. Od tego czasu miałam straszne zaparcia gdzie wcześniej były rzadko, mam straszne mdłości, odbija się kwasem i temperatura ..nie daje mi spokoju zaczełam mierzyć co prawda od końca grudnia i do teraz mam od 37- 37 4 .. co o tym myślisz? Robiłam test ale to jeszcze w grudniu wiec moim zdaniem za szybko. Mimo, że chciał bym dzidzie boję sie jakos isc do lekarza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
chciałabym*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Hej dziewczyny witam nowe osoby!!!! ostatnio się nie odzywałam bo przaybiło mnie to że dostałam @, w tym miesiącu chyba jakoś najciężej mi było choć to już piąta porażka:( Jeszcze wczoraj miałam imieniny mamy i nie obyło się bez lekkich żartów i pytań "no kiedy w wreszcie się postaracie" myślałam że szlak mnie trafi ale uśmiechałam się przez zęby te spotkania rodzinne to koszmar, a nie powiem wszystkim że się staramy i nie wychodzi bo będzie to temat przez najbliższy rok ~! Przez ten spend rodziny od wczoraj mam podły humor! No jak wam napisałam to mi trochę lżej bo tak to dusiłam w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja witam Cie cieplutko :) ja miaam podobne "objawy", wrazliwe piersi, zaparcia, wilczy apetyt, zachcianki a jednak dostalam okres :( na szczescie @ juz sie skonczyla i zaczynamy znowu dzialac ..... nie ma sie co zalamywac... musi nam sie udac !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s 28 wiem o czym mowisz, u mnie to samo... na wszystkich rodzinnych spotkaniach glownym tematem jest moja ciaza a raczej jej brak :( a to nie takie proste jak sie innym wydaje !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
nerwusek przypomnij które to wasze staranka bo zapomniałam ? Powiem szczerze że liczyłam, że moje potrwaja tak do pół roku a tu zapowiadasię dłuższa historia:( Tym bardziej w tym miesiącu się wkurzyłam bo dostałam @ o cały tydz. wcześniej niż powinnam więc nawet ciężko mi planować przyszłe strania! A le cieszę się że są dziewczyny na naszym forum, którym się udaję bo dodają wiary, Mocno trzymam kciuki za justys no i pozdrawiam Nową TU i jej maleństwo:) BUziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
Witaj nerwusek26 Ja właśnie już staram się tyle o tym nie myśleć, bo większość sobie uroje. W sumie gdybym dostała okres to i tak od marca działamy dalej ;) Moj narzeczony jest za granica wiec teraz nie ma mozliwosci;/ Ale pierwszy raz tak dziwnie się czuje.. i te dolegliowsci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, witam was goraco w ten mega zimny dzionek! u mnie dzis 30 dzien cyklu jutro powinnam dostać@ ale zdażają mi się cykle 35 dniowe więc jak jutro nie dostanę to jeszcze testu nie robię, objawy mam typowo na miesiączkę - piersi bolą no i te okropne wypryski na twarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frejza
do justys1818 możesz mi napisac jak wyglądał Twój okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Hej aniulka mam nadzieję ,że przekażesz nam w przyszłym tyg dobrą informację , przynajmiej ja mocno trzymam za ciebie kciuki! Już najwyższy czas żeby kolejna dołączyła do grona szczęściar którym się uda prawda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 bardzo bym chciała dolączyć do tego grona - najgorsze to to czekanie - juz dzisiaj jak mam 30 dzien cyklu to juz sobie zaczynam wyobrazac jakby to bylo cudownie gdybym była w ciąży, dlaczego to tak jest w życiu że jak czegoś pragniemy to tak długo trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Aniulek powiem ci że ja już sama niewiem czy czekanie jest gorsze czy wiadomość o @, która skreśla nadzieję, Mi w tym cyklu całkiem opadły skrzysełka i na nowo zaczynam budowac w sobie chęć do kolejnych starań i nadzieje że wreszczeie się uda, tak naprawdę od dziś mi troszękę lepiej ! Ale powiem Ci że mam jakieś pozytywne przeczucie co do Ciebie, wiem że w sumie się nie znamy ale naprawdę mam dobre myśli, które przesyłm Ci, żebyb umiliły Ci to oczekiwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anturi
Hej kobietki!!!jestem tu nowa...mam do Was takie pytanko a wiec @opoznia mi sie juz 4 dni poza tym robiłam test i wyszedł pozytywny(dwie grube czerwone krechy)robila Quick Vue czy on jest wiarygodny która z Was go uzyła??Jak myslicie to ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×