Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nie można się poddawać.. :) A tylko zapytam jak miałaś @ to cały czas była krew czy brudzenie też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam już całe to forum, no i dochodzę do wniosku że jest jedne ze szczęśliwszych ;-) na Nas też niedługo przyjdzie kolej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też..byłam pewna, że to normalny okres ale na końcu już brudzenie. A masz teraz jeszcze jakieś objawy które mogą wskazywać na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983 heh czyli mega starania ? :P No ja mam duże podejrzenia na ciąże .. ale niestety jeszcze dwóch kreseczek nie widziałam. Dziś zamiast okresu dostałam lekkie plamienia więc myślę co z tym testem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem... rozpoczęliśmy z mężem kolejne staranka postawilismy na metodę co dwa dni i zobaczymy co będzie... ;P wiesz ja odstawiełam tabletki w grudniu, nieraz konbieta zachodzi od razu a nieraz musi upłynąć troche czasu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem. Naprawdę nie poddawaj się. Wiem co mówię, bo na własnym przykładzie.. ten @ bardzo mnie wtedy zmylił, przestałam myśleć już o tym.. Ale i te bóle jajnika (nigdy nie miałam) temp wyższa, piersi bolą, nagle cały czas zaparcia.. no i dziś zamiast normalnego @ te plamienia. Masz podobne objawy ? Czy po @ nic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa ale nie takie jak przed @, tez mam lekkie zaparcia i takie ciężkie piersi, czasem cos mnie ukłuje w podbrzuszu.... nie chce robić sobie nadziei :( a Ty rozbiłaś test po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam test jeszcze przed tamtym @ czyli ok 24 grudnia .. też jedna kreska. Minął dokładnie mies i widzisz już lekkie plamienie/brudzenie. Wiec nadzieja wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na razie nie ide, bo po co...? moja ginka powiedziała mi zebym sie nie nastawiała bo po odstawieniu nie bedzie tak prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przed ( wiadomo jak najszybciej chciałam wiedzieć ) ale to za szybko.. dlatego była tylko jedna. I od początku stycznia mam te objawy nadzieje wróciły i czekałam do dziś na @ .. ale okres to to nie jest. Więc może u Ciebie będzie tak jak u mnie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może rzeczywiście za bardzo się nie nastawiaj ale.. obserwuj ciało. Jak się czujesz itd.. Wiesz .. życzę Ci bardzo tych dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć:P ja również trzymam kciuki ! Kłade się spac, będe tu rano jeszcze przed pracą... Buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no włąsnie nie, ja nie mam regularnych cyklów po lekach wiec wiesz, roznie to moze byc. Ale wkurza mnie ta wydzielina juz, raz brazowa, raz czerowna, raz pomaraczowa :-( malva1983 witaj i powodzenia :-) nerwusek26 no to moze byc to :-) Moze byc na samym poczatku słaby okres, brudzenie, plamienie :-) Sciskam kciuki!!!!!! Zycze WAM jutro dwóch kreseczek!!!!!!!!! Tez robie, ale spodziewam sie jednej... Ale nadzieja zawsze jest........ DOBRANOC!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek....coś Ty co dwa dni???????? U mnie nie przejdzie....czasem codziennie dwa razy:)Taki8e mam libido i tego nie zmienię......trudno...może poźniej mi przejdzie i się zmieni..... kurczę tylko tak mnie podbrzusze kłuje i wiecie co?>??? 6 dc wyszedł mi test owu pozytywny!!!!!!!! Bez sensu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×