Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

W ustach, rano, bez wstawania. Zaraz po przebudzneiu. Temp. spoczynkowa. Ale moze tez sprawdze jutro w pochwie temp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak też można :) Hm rzeczywiście niska ja zazwyczaj mierze w pochwie no i 37 4 . W ustach raz sprawdziłam w sumie wczoraj i 37 . Dlatego chciałam wiedzieć jak to jest podczas plamienia no jeśli miał by to być normalny okres to by spadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz możesz mieć inaczej. Ale wydaje mi się, że tak. Bynajmniej u siebie tak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ;) A jak samopoczucie? Ja czuję się fatalnie.. boli podbrzusze jajniki to "ciągnięcie" tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakos mnie piecze tam na dole ale to chyba od czestego podcierania bop ciagle sprawdzam co tam wycieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie bardziej :( Pewnie dlatego, że pojawiło się to plamienie :( I piersi .. "ciężkie" i bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się co z testem.. szczerze tak się boję :(:(:(:(:(:(:( Chociaż jeśli to plamienie się nie zmieni itd.. to intuicja mówi, że to fasolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no te piersi to....... No nic trzymam kciuki 🌼 Jutro zrobie ten test a jak bedzie tylko jedna kreseczka to poczekam jeszcze z dwa dni a jak nie to jakos musze wykąbinowac kase na wiyte u lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mam wrażenie się powiększyły, bolą po bokach ale sutki w sumie tez. Intuicja rzadko mnie zawiodła, więc może i tym razem dobrze podpowiada :) heh :) a test .. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tescik........... Hmmmmmmmmm......... Zrobie ale ja czuje ze u mnie to inny problem i boje sie bo bede chyba musiała wykąbinowac kaske i isc na wizyte :( Boje sie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze nic nie wiesz nie nakręcaj się.. Co by nie było musi być dobrze:) I rano klawiaturka i pisz szybko co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 jasne odrazu napisze. Tyle ze w czwartek robiłam test i była tylko jedna krecha :-( Jedna, mega mocna krecha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm pierwszy raz :D Zawsze z zabezpieczeniem. Ale w grudniu poszliśmy na całość :) Tylko narzeczony jakoś nie wierzył, że od razu się uda itd.. Dlatego teraz niczego się nie domyśla jeszcze jak był w Polsce to zauważył te dolegliwości ale dostałam pod koniec mies @ i chyba go to zmyliło, że jednak nic z tego. Ja jednak obserwacje prowadzę dalej he he :) I jestem dobrej myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no to tak jak ja z mezem :-) Dopiero pod koniec grudnia zaczelismy starania :-) Badzmy dobrej mysli!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym testem nie martw się, bo ja jeszcze przed świętami robiłam i też jedna.. Po prostu za szybko. Jak czytałam kiedy najlepiej robić test właśnie dużo było wypowiedzi, że robiły przed @ i była jedna krecha a po terminie dwie no albo chociaż jedna słaba. A Ty planowo powinnaś dostać 28 tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×