Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

MAM SIOSTRZENICE!!!!!!!!!! SIOSTRA MIAŁA CC~~~~~~~~~~ MAŁA MA 53 CENTYMETRY I 3030 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes skoro dzis jest 27 styczen to raczej byly to plodne ale nie wiem ile Twoje cykle trwaly? zreszta ja tez tak mam teraz..okres trwa z 5 dni czasem dluzej a juz mi sie skonczyl(trwal krotko) i jest tylko jakas brunatna wdzielina..moze w ciazy JUZ JESTES?sprawdz;) a co do ciazy-nikt tu jasnowidzem nie jest:p moze Ci sie uda..moze nie...nie wiem..niektore potrzebuja czasu a inne sa "wiatropylne"-myk i sa w ciazy!:) nie doradze w tej kwestii..ale probuj;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa mozna zajsc! nie raz tak sie wydaje, ze sa to dni nieplodne, ale pod wplywem orgazmu+ inne przyczyny np. przesunie Ci sie cykl to ciaza moze wystapic. oczywiscie sa to sporadyczne przypadki...i pamietaj ze antykoncepcja "kalendarzykowa" nie pomaga.zawsze istnieje ryzyko, ze mozna zajsc..nawet przy regularnym braniu tabletek anty.- 1 % ZAWSZE istnieje:) na ulotce masz to napoisane;) a na marginesie- plemniki zyja do 6 dni..slyszalam tez o przypadku, iz potrafia nawet 7.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 wielkie gratulacje!:) moze chrzestna sie szykuje (aluzja)!:p pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca- coż za miła informacja :) oby Wam się udało :)))) A ja niedługo lecę do apteki zakupić sobie test ciążowy:) Jutro z rana dam Wam znać jaki wyszedł wynik :) A tak w ogóle, to objawy cały czas mam takie jak na ciąże, nadal odbija mi się kwasem, żyłki na piersiach są cały czas widoczne no i non stop bym tylko jadła , jadła i jadła:P Wczoraj całą czekoladę sama wszamałam i dzisiaj nastęmną napoczełam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malnva1983
czekająca gratulacja ....... nie długo twoja kolej.....spokojnie jeszcze troszkę same będziemy się chwalić brzusiami 🌼 dziewczyny pytanko czy pod wpływem stresu mogą być widoczne żyłki na piersi (np na jednej) bo ja właśnie mam coś takiego już chyba jakieś1,5 tygodnia no i sobie właśnie myślę .... a dzisiaj rano zaczęła się uwidaczniać na drugiej i co to jest.....hm.. hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie dolina bo dostałam dzisiaj @@@@ ryczeć mi się chce:(:( myślałam że będzie tak pięknie a tu porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja.S-dzięki, już się nie mogę doczekać :) Tylko najgorsze będzie to jak się rozczaruję :/ no ale co ma być to będzie:) ale i tak się nie poddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka-przykro mi🌻no właśnie ja też się boje tego rozczarowania :( no ale nie możemy się poddawać bo to w końcu pierwsze nasze staranka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proszę Mi się nie poddawać kochane spokojnie,ja w pierwszym cyklu to beczałam STRASZNIE ale teraz już spokojnie,to i tak nic nie da ,a ta menda @@@@@@@@@ niedługo sobie pójdzie i będą kolejne staranka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że nie można się poddawać i trzeba działać w kolejnym cyklu, ale jakoś tak mi dzisiaj strasznie smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka-ale zawsze możesz zrobić ten test i się przekonać czy faktycznie nie jesteś w ciąży. A to na pewno jest @ czy plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 mówię Ci że jeszcze będziesz się z tego śmiać ,musimy wrzucić na luz bo się zablokujemy i jak wtedy zasadzimy "fasolkę" ;-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co wyszło
Frezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreseczki !!!!!!!!!!!!!!!! :D boze jaka jestem szczesliwa :):) od razu pojechałam do lekarza bo te plamienia.. jest wszystko ok :) Czyli jednak co do objawów się nie myliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny co tu sie dzieje...???????????????? jakie newsy! Szarlotka80 działaj działaj :) aniulka nie zamartwiaj się ja tez to przezyłam, były łzy ...ale teraz rozpoczęlismy staranka i będzie dobrze :) musi byc !!!!!!!!!!!! Frezja gratuluje szczęściaro !!!!!!! Wszystkie Ci zazdrościmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co wyszło
a ilsie staralas frezja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Aniulka jestem z tobą !!!!!!!!!!!!! Wiem że zaliczasz teraz dół i porycz sobie maleńka, bo jak człowiek dusi to w sobie to jeszcze gorzej, a jak znajdziesz chwilę to napisz do nas i wypisz te smutki, to zrobi ci się lepiej u mnie podziałało:) W tym miesiącu znów ruszamy do pracy a może teraz obie zaciążymy, kto wie, Pozdrawiam resztę kobitek FREZJA Gratuluję szczęściaro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem. Od grudnia i mimo ze miałam " @ " pod koniec grudnia i teraz tez plamienia coś czułam, że te objawy są typowo ciążowe. :):) Dziewczyny dziękuje :):) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh tak patrze większość widzi .. Frezja a nie FREJZA :D heh :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza gratulacje!!!! Jak to fajnie że Tobie się udało bo mi niestety nie:( testu nie robię bo mam typowy okres a nie plamnienia więc szkoda testu:( dlaczego to takie smutne??? dobrze że mam was dziewczyny bo chyba bym tu zwariowała-siedzę sama w domku, bo mąż w pracy i straszny dół łapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja gratuluję :) i cieszę się razem z Tobą :) A teraz masz zadanie- rozsiewaj wiruski :))) Aniulka trzymaj się dzielnie -ja też próbuję...dlatego nie cierpię robić testów bo za bardzo je przeżywam :( Teraz nasza kolej i my też będziemy się dzieliły taką radosną nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj się i nie piszę dlatego że ja zobaczyłam już dwie kreski.. Wiem jak się czujesz, bo ja jak dostałam @ też straciłam nadzieje. Próbuj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że będę próbowała w końcu to dopiero pierwsza nieudana próba:( myślę że kolejne rozczarowania nie będą już takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×