Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

szarlotka80 no to miłych staran!!!!!!!!!!!! Ja tez zrobilam test bo juz nic nierozumiem ale mi wyszedł negatywny, i to ledwo widoczna ta jedna krecha. A TY Moja groga bierz sie do roboty jak jest owulacja!!!!!!! Czasem moze byc szybciej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro też będę robiła ten owu.....a jajniki mnie nie kłują tylko pośrodku...dziwnie jak jasna cholera.....dobra spadam zabierać się za męża:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 kłucie jajników typowe dla owulacji!!!!!! :-) POWODZENIA!!!!!!!!!!!! Napewno teraz WAM sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. czuje się fatalnie :(:(:(:(:(:( Bolą jajniki :( piersi :( Temp już 37 5 plamienie się skończyło.. Co myślicie o tym ? ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wskazuje na ciąże .. boże zamiast się cieszyć ja się martwię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale to kłucie jest dziwne ...nie jajników tylko jakoś pośrodku...jakby macicy....oj nie będę się zamartwiać...poczekam jutro na wizytę...i zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia03
Dzień dobry wszystkim, bardzo chetnie się dołączę. W ubiegły piatek zobaczyłam na teście upragnione dwie kreseczki, mam 28 lat i to moja druga ciąża. Staraliśmy się z mężem od czerwca i wreszcie się udało. wiem, ze tu większość staraczek ale jestem pewna, ze nie długo będzie większość dziewczyn z brzuszkami, także mam nadzieję, że przyjmicie mnie do swojego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 ale tak często nie powinno sie, bo plemniki sa słabe...tak słyszałam przynajmniej... moja koleżanka zaczynała po @ i regularnie co dwa dni i udawalo jej sie w pierwszym cyklu, i teraz jest w piątym miesiącu z drugim dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia03
Podczas ostatniego cyklu byłam na monitoringu lekarz powiedział kiedy mamy się starać, wyznaczył nam konkretny dzień i powiedział, zeby się do tej pory wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia03
Ddlatego uważm podobnie, ze lepiej chociaz co drugi dzień, ale nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:))) ale tu się rozkręciło.... :)))) nerwusek i Frejza- i co kiedy robicie ten test? Ja się zastanawiam czy zrobić sobie w dzień spodziewanej miesiączki, czyli w czwartek czy lepiej na drugi dzień? A tak w ogóle, to ja ostatnio nie mam jakoś ochoty na sex. Wieczorem jak położymy się z mężem do łóżka, to on pokazuje mi, że chce się pokochać, a mnie jakoś tak nuży i chce mi się spać:/ ostatnio mieliśmy przerwę od sexu 6 dniową i póżniej jeden dzień się kochaliśmy i teraz znów 2 dni nic nie było :/ A u Was widzę, że jest na odwrót. Może ze mną coś jest nie tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka00 senność, zmęczenie .. objaw jest :) A u mnie jednak od rana plamienie więc z testem poczekam :( I już teraz sama nie wiem co myśleć :(:( Ja myślę, że w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyszytko możliwe, że to jest objaw ciąży, ale zobaczymy... Jak chcesz, to poczekaj do czwartku, jak trochę jeszcze poczekasz to nic się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Chodziło mi, że Ty w czwartek :) Ja narazie zobacze jak to plamienie będzie wyglądało i też poczekam. W nocy nie mogłam spać tak mnie podbrzusze bolało :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) No to zrobię w czwartek :) A mnie jak narazie brzuch nie boli, jedynie kłuje od czasu do czasu po bokach. A u Ciebie mocny jest ten ból podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też zastanawia to plamienie:( Wczoraj nie przejmowałam się, bo było lekkie bardziej brudzenie a dziś jak by więcej :(:( żabka00 poczekam do czwartku z tym lekarzem. Czekajaca26 coś czuje, że u mnie będzie tak samo :( Wczoraj jeszcze szczęśliwa, że w dniu @ plamienie tylko a dziś .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca- bardzo mi przykro :( no ale nie masz co się załamywać, napewno następne staranka będą szczęśliwe ;) Nie martw się 🌻 Frejza-a może to jest zwykła @ a nie plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Wam to sie nudzi w pracy!!!:) :p tyle tutaj nowych odpowiedzi...:) nadazyc za Wami nie moge!:) w ogole to nie mam pojecia jak interpretowac moj niby "okres".dostalam go w niedziele a dzis juz praktycznie nie mam...nie byla to krew tylko jakies intensywnie brazowe plamienia(w wiekszosci). wczesniej pisalam, ze okres spoznial mi sie ponad 2 tyg i na wywolanie wzielam luteine. ogolnie moje cykle trwaja 5 dni i sa raczej obfite w pierwszych dniach-a tu nic. moze...moze ciaza? i nadal utrzymuja sie u mnie mdlosci, najczesciej rano: nie moge zjesc normalnie sniadania, cofa mnie na zapach papierosow itd. tylko nie wiem czy po luteinie moze wystepowac skapa @? nie znam sie...moze sie orientujecie? moze ciaza? w czwartek juz do ginekologa..:) musze koniecznie o tym powiedziec.. czekam na odpowiedzi od Was.pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko ja mam identycznie...kompletnie nie mam ochoty na sex...w porownaniu z kiedys- to zmiana o 180 stopni:/ a z sennoscia u mnie to juz przesada.nie wspomne o bolu plecow na dole,nabrzmialym brzuchu i ciaglym zmeczeniu..no i ten bol piersi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka00 dziekuje. Niespodziewałąm sie dwóch kreseczek no ale i tak smutno. Wieczorkiem kolejne starania :-) ;) Chciałam isc jutro do lekarki rodzinnej po skierownie na badania ogólne ale ma urlop do konca stycznia :-( No nic , myslałam ze bede miała z głowy, nic, pójde w przyszłym tyg. saga19 no objawy masz ciazowe, trzymam kciuki. Pamietaj ze luteina podtrzymuje ciaze jak jest :-) Frejza temperatura w ustach dzisiaj rano 36,6 a w pochwie 36,8. Czyli róznica 0,2 stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×