Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Dziękuje :) nerwusek26 pisałam Ci wcześniej, że nie masz się poddawać ! I dlatego tak wypytywałam o to czy masz objawy. Ten w grudniu trwał jakieś 4 dni z czego ostatni to brudzenie. A teraz dostałam przedwczoraj i bardziej przypomina rozrzedzoną krew. A test zrobiłam tylko dlatego, że temp w pochwie mam nadal 37 5 i ..zaparcia. Nie dały mi one spokoju bo ja naprawdę rzadko miałam. Także kobietki @ można mieć tak jak widać i na początku wygląda normalnie.. tylko potem takie plamienie/brudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!! Serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!! Dbaj teraz o siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli takie planmienia na poczatku ciazy sa normalne i niegorozne? CIESZE SIE RAZEM Z TOBA :):):):):):):):):):):):) szarlotka80 no nam tez sie uda! Moja siostra skonczy w tym roku 35 lat i urodziła teraz dzidzie. A na starszego syna juz kóy ma 10 lat. saga19 no wiesz jak tak po cichu mysle o byciu chrzestną :) Bo do tego starszego syna nie byłam bo nie miałam bierzmowania ale am nadzieje ze teraz sie uda ;-) żabka00 dziekuje........ Ja tez juz bardzo chce......... Tylko te moje cykle...... żabka00 no to trzymam jutro z rana mocno kciuki za CIEBIE!!!!!! malnva1983 oj mam nadzieje :-) Ze w tym roku bede miała brzusio juz :-) aniulka8105 uszy do góry, bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział, że trzeba uważać ! I lepiej z każdym się zgłosić. Może to być początkowe poronienie. A czasami zdarza się "normalny okres" nawet do 3 mies. Tyle, że to to plamienie więc podsumowując jego słowa powiedział, że jeśli kobieta podejrzewa ciąże to pomimo pojawiającego się @ powinna iść od razu do ginekologa, bo rzeczywiście są przypadki, że na początku wygląda identycznie jak @ pojawiająca się co miesiąc. No w moim przypadku były na początku brązowe brudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny postanowilam ze od tego cyklu zaczynam skrupulatnie mierzyc temperaturke, dzisiaj tez rano zmierzylam i mialam 36,5 wiec za niską jak na ciążę więc już wiedziałam że nic z tego i po paru godzinkach już był @@@. myslalam tez o testach owulacyjnych, stosuje je któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 dobrze, że zaczniesz mierzyć temp :) Ja mierzyłam od końca grudnia i praktycznie w pochwie cały czas od 37 wzrastała do 37 5 ( taka mam dziś) a ciała mierzyłam z ciekawości miałam 37 - 37 1 . Jedni mówią, że po co mierzyć ciała ale pytałam lekarza i powiedział, że zazwyczaj też wzrasta i utrzymuje się ok 37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 37 to juz dobry znak - w twoim przypadku bardzo dobry:) dlatego ja jak dzisiaj rano mialam 36,5 to juz wiedziałam ze napewno dostanę @, ja mierzę pod językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mierzyłam temperatury :( zaintrygowało mnie to co napisałas w ogole Twój przypadek ... naprawde sie zastanawiam czy nie zrobic testu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że u mnie pod językiem była niższa zawsze o ok 0,2 raz miałam 37 a raz 36 8 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 jezeli masz regularne w miare cykle to testy owulacyjne sa przydatne, u mnie niestety to nie wypał i tylko strata kasy bo mam mega rózne cykle ;-( Frejza no to uwazaj na siebie. Ja mam te plameinai 12 dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 a przypomnij jak z twoim @ bo coś kojarzę że też miałaś jakiś taki inny niż zwykle, robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz .. ja też nigdy nie mierzyłam. Nie miałam pojęcia jaką mam przed @ jaką po .. Nigdy mnie to nie zastanawiało. ALE.. pod koniec grudnia jak zaczęłam się źle czuć, ten @ taki dziwny, zaparcia i potworne bóle jajnika poszukałam jakaś stronę co do tych objawów i właśnie m.in wpadło mi w oczy, że temp utrzymuje się ok 37 .. od razu poleciałam po termometr :D Po 5 min patrze a tu równiutko 37 :) Ale ja się wtedy uśmiechnęłam he he :D Już było coś więcej :) i stwierdziłam, że będę mierzyła do następnego @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza spoznione gratulacje...tak czytam jak u Ciebie z @ bylo.w grudniu moj okres byl bardziej obfity niz teraz..a aktualnie tylko brudzenia, jak sama okreslilas.wlasnie mierze temp, bo moze przed @ wzrasta.jutro juz do lekarza:) musze powiedziec, ze cos nie tak jest..przy luteinie takie skape miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam nerwusek26 z @ miałaś identycznie jak ja prawda? Brudzenia na początku tak ? Chyba, że się mylę .. ;/ Czekająca25 będę uważała :) A te plamienia .. no ja już nie mam pojęcia :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie mierze 25 miesiecy tempoerature! Niemierzyłam tylko jak brąłam DIANE 35 bo ona fałszuje temperature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka @ był raczej normalny ... od soboty takie brudzenia jakby... zaparcia mam nadal i na brodawkach mam takie krostki jakby... :( testu nie robiłam bo dla mnie to nie mozliwe !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca25 a robiłas test jak masz te plamienia? a temperaturke jaką masz bo ja jak mierzyłam na początku poprzedniego cyklu to były takie dni, że mialam 36,4 a potem miałam 36,8 więc to już pewnie po owulacji ale nie mierzylam regularnie caly miesiac i nie wiem jaka mialam najwyzsza ta temperaturke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no tak dalej mam te plamienio - brudzenia :-( Temp powoli do 36,6 podeszła ( w pochwie 36,8) Moge dopiero isc 10.02 do lekarki bo teraz maz idzie do spzitala i bardzo krucho z kasa :-( Saga powodzenia jutro u lekarza!!!!!!! Ja nie moge sie doczekac az zobacze moja siostrzenice!!!!!! Ale zobacze ja dopiero za 3 tygodnie prawie :-( To juz mi urosnie. Pewnie jest słodka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 dziękuje :):) W grudniu zaczął się normalnie i powiem nawet, że był bardzo obfity 4 dni . Ostatni brudzenia. A teraz na odwrót najpierw brudzenia potem krew. Tylko ja wiedziałam, że coś jest nie tak bo ja nigdy żadnych brudzeń nie miałam. Normalny @ a nie jakieś brązowe plamy.... i ból jajnika też może coś sugerować. Mnie za każdym razem bolało podbrzusze i plecy a te dwa @ jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 tak, robiłam test i to dwa razy :-( Niegatywny :-( No i innych objawów tez nie ma. Staramy sie z mezem dalej :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze male dzieci sa slodkie..i co z tego, ze na poczatku ciagle spia:) mi nawet ich sen wystarcza..to poatrzenie na ich urocze buzki. wiec Czekajaca25 nie martw sie!zobaczysz ja jeszcze jak bedzie maluska!:) Frejza a w grudniu mialas normalnie okres?ze tak zapytam..ile sie staralas i ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza a kiedy masz nastepna wizyte ????? nerwusek26 nerwusek TWOJE objawy sa podejrzane ;-) Niecchesz zrobic testu????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zauwazylam Frejza ze juz napisalas o tym!:) a ile sie staralas? no bo ja odkad biore luteine to starania byly...teraz mierzylam temp i mam 37,4 - ciagle utrzymuje sie ta temp...ciekawe nie?watpie zeby to bylo przeziebienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie się wydaje, że nerwusek będziesz miała identycznie jak ja.. Czego bardzo Tobie życzę:) Okres z brudzeniem, zaparcia i krostki. Ja to mam .. Saga 19 jak wyglądał jest wyżej :) a zaczęliśmy od 4 grudnia o ile pamiętam. Potem różne dni .. do ok 20 grudnia. To pierwszy raz, bo tak to zawsze z zabezpieczeniem. 7 tydz. Czekajaca25 mam się zgłosić za 2 tyg Chyba, że teraz jeszcze jak pojawią się następne plamienia lub coś co mnie zaniepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyjasnijcie mi cos..niektore pisza o takich krostkach na brodawkach-sama je mam od gora tygodnia...co to jest?one sa wypukle i jasniejsze niz kolor brodawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca 25- to nie ma roznicy kiedy zmierze..zawsze taka sama..raz 37,5 raz 37,4 badz 37,3..nigdy nie schodzi nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole myslalam, ze to spowodowane jest okresem,ale jednak nie, bo ciagle to sie utrzymuje..Boze na szczescie jutro do lekarza. a wiesz moze czy przy luteinie skutkami ubocznymi sa: sennosc,zmeczenia?moglabym ciagle spac..czesto zmienia mi sie humor-z tym to tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×