Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No tak :) I dlatego zachecamy soby które nie chcą miec do czynienia z pomarańczami tylko chcą znaleść zrozumienie i wsparcie na nasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nowa
witam kiedys was czytalam nawet chyba kilka razy cos napisalam. ale nie udawalo mi sie zaciazyc wiec odeszlam. teraz juz jestem po badaniach. niestety nie moge miec dzieci :( malo tego nie spelniam wymogow osrodka adopcyjnego bo mieszkam z mezem w 2 pokojowym mieszkaniu i nie pracuje. mam nadzieje ze wam sie lepiej uklada. pozdrowienia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara Nowa Witaj ! :P To jak kobieta nie pracuje to nie mozna sie starać o adopcje ????!!!!!!! To jest bezduszne :( Przykro mi ze nie mozecie miec dzieci, ale cuda sie zdarzaja i trzeba wierzyc !!!!!!! Pełno jest sytuacji ze kobiety sie juz poddawały, załatwiały adopcje a tu niespodzianka i zaszły w ciaze, i tego TOBIE zycze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos nikt tutaj nie zaglada
Ech cisza............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak Czasem czytam
Was, udzielam sie na innym forum ale moge potwierdzic, daje ono zrozumienie, wsparcie i mozna sie wygadac, ja zaszłam 2 cykle temu, i dziewczyny na moim forum dawały mi ogromne wspracie, gdyby nie one codziennie bym chyba płakała w poduszke. Teraz czekam na swoje maleństwo czego i Wam zycze :P Czytelniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co słychac u
Niny ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina jak najdzesz chwilke to naskrob co tam u CIEBIE słychac ? U mnie po staremu , nadal bez II kreseczek :( A u dziewczyn na forum wporzadku :) Aktualnie czekamy na jeden porod bo to juz blisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja historia jest długa i skomplikowana więc może ja przybliże najkrócej jak się da. Dawno temu brałam dośc długo tabletki anty aby się uchronić przed ciążą, bo była nauka, bo nie czas, bo brak warunków itd. Trwalismy w takim układzie kilka lat. Dokładnie w marcu 2010 odstawiłam tabletki, a starania zaczelismy padziernik-listopad. Z miesiąca na miesiąc nic sie nie wydarzyło i zaczęła się nerwówka pod tytułem "coś nie tak". Moje cykel po odstwieniu tabsów sięgały od 33 do 35 dni ale były regularne, przez trzy miesiące, później zaczęło sie piekło. Rozregulowany okres, wypadanie włosów, trądzik nie do opanowania i ogólne osłabienie organizmu, wewnątrz i na zewnątrz. Udałam sie do gin która stwierdziła że zdrowe pary starają się do dwóch lat i nie ma co panikować, zrobiła usg, sprawdziła jajniki, pobrała cytologie, więc badania super i nie ma co się martwić. W tym samym czasie o dzidzie starała sie moja kolezanka która nie mogła zajść, kiedy oznajmiła mi ze jest w ciąży opowiedziala o przyczynie jej wczesniejszego braku - PROLAKTYNA. Na własną rękę udałam się na ten wynik i okazało się że jest za wysoki,a co za tym idzie, nie mogę zajsc w ciążę. Wyniki nie był tak wysoki by panikować ale udałam sie do gin ponownie i choć nie była za tym wkońcu zapisała mi bromergon przy którym prolaktyna spadła, teraz nie znam jej normy ale biorę zapobiegawczo pół tabletki na noc i mam taki zamiar aż do poczęcia. Lek bromergon reguluje cykle, wspomaga płodność i owulacje, dlatego jest niezbędny przy wcześniejszym choc najmniejszym problemie z prolaktyną, mozna go również zastąpić ziołowym castangusem sprzedawanym w aptece bez recepty. Przy bromergonie jestem juz drugi pełny cykl, okres się wyregulował, trądzik zaczął znikać itd. Natomiast martwiło mnie zbyt mało śluzu i dzięki temu znalazłam sposób, ponoć sprawdzony który działa, OLEJ Z WIESIOŁKA W KAPSUŁKACH (60szt-około 20zł)+WITAMINA B6 (50szt-około 5zł)+KWAS FOLIOWY (30szt- około 10zł) i w moim przypadku bromergon który mozna zastąpić bezreceptowym castangusem. Polecam, odkąd biorę śluzu jest naprawdę bardzo dużo, cera poprawiła się w mgnieniu oka, wzmocniły włosy, mam większą niż dotychczas ochotę na seks, mało tego, uważam że to naprawdę działa, czasami ludzie sięgają po metody z górnej półki a warto by zacząć od tych podstawowych, wystarczy zły poziom prolaktyny przy czym spada progesteron i ciąży nie ma. Co do mojego partnera a juz niedługo męża to nie robił żadnych badań puki co, jest oczywiście chętny i otwarty ale ja uważam że to po mojej stronie tkwi problem, odczuwałam go bardzo długo, a teraz czuej sie o niebo lepiej, oczywiście nie gwarantuje mi to ze na 100% zajdę teraz w ciążę ale wszystkiego warto spróbować, puki co czuje że skutkuje, mysle nawet ze przez ostatnie dni miałam bardzo dobrą owulacje bo odczuwalną jak kiedyś, przypomniala mi o sobie, modle sie w duchu by juz ten 11 cykl byl wkońcu owocny, a zestaw witaminowy który sobie serwuje będzie zbawienny, tak jak o nim piszą. A tak na koniec tej wypowiedzi powiem że przez ostatnie dni przesladuję mnie bocian, gdzie ja tam on, wczoraj nawet latał nad domem zataczając koa po czym usiadł sobie na dachu nad naszym oknem, jesli to prawda że bocian zwiastuje to szczęście to niech tak właśnie będzie, chciałabym w to uwierzyć kiedy już stanie się cud. Trzymam kciuki i za siebie i za Was dziewczyny. Miłoby mi było za odew za mój wpis i zapraszam na niedawno założony przeze mnie wątek, może któraś z Was dopisze się mając cenne info i posiadając podobne doświadczenia:) Pozdrawiam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza26 my tutaj rzadko juz zagladamy bo mamy swoje prywatne forum bo tutaj zawsze nas przesladowaly pomarańcze a na swoim forum mamy spokój. Tak wiadomo nam o tych lekach i masz racje, jak mozna sobie taniej pomoc niz wydawac fortune na drogie leki. Ja przerabiałam Oeparol, niestety mi nie poprawiał sluzu ale ja mam duzo tych schorzeń na raz. A brałam go pół roku chyba jak dobrze pamietam. Mam nadzieje ze uda Ci sie szybciutko zobaczyc te piekne II kreseczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One_Kiss i Kamilla23 pamietam Was z innych topików które z tego co widziałam "umarły"siłą naturalną, a tej pierwszej z Was to swojego czasu mi bardzo brakowało, ale jak widać świat jest mały:) Witam równiez resztę babeczek i mam nadzieję że mogę się przyłączyć i wcisnąć czasem swoje "trzy grosze":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za odpowiedz Czekająca, szkoda bo z chęcią bym z Wami porozmawiała częściej, ja tez niestety nie mam często dostępu do internetu ale jak tylko mogę to wchodzę czytam i piszę, to mi pomaga i podnosi na duchu zwłaszcza jak ktoś inny się zainteresuje, to takie bezcenne, napewno macie swoje stałe rozmówczynie i nie potrzebne Wam nowe narzekania...ech czemu los taki jest, że jednym daje od tak a innym co marzą pozbawia takiego szczęścia jakim jest dziecko:( Niesprawiedliwe!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za odpowiedz Czekająca, szkoda bo z chęcią bym z Wami porozmawiała częściej, ja tez niestety nie mam często dostępu do internetu ale jak tylko mogę to wchodzę czytam i piszę, to mi pomaga i podnosi na duchu zwłaszcza jak ktoś inny się zainteresuje, to takie bezcenne, napewno macie swoje stałe rozmówczynie i nie potrzebne Wam nowe narzekania...ech czemu los taki jest, że jednym daje od tak a innym co marzą pozbawia takiego szczęścia jakim jest dziecko:( Niesprawiedliwe!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza jak chcesz mozesz do nas przylaczyc na prywatne forum :) Bedziesz zaglądała jak bedziesz miała czas :) No forum daje duzo wsparcia :) Jest nas chyba 25 aktywnych uzytkowniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie piszecie istnieje mozliwość dołączenia do Was, oczywiście jeśli nie to zrozumiem i juz nie zawracam głowy, a co do dziewczyn o których pisałam to bardziej bliska jest mi one kiss bo bardzo mnie wspierała, ale przez "pomarańczkl" które nie dawały zyć również jej nasze rozmowy się urwały i bardzo żałowałam, zresztą widzę że ogolnie jestescie wporzadku, jakby co to jestem chętna do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza no jasne ze jest mozliwosc dołaczenia do nas :) Im nas wiecej tym wiecej wsparcia i otuchy :) Napisz na mojego maila i Ci podam linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do mnie na maila podanego wyzej ja Ci wysle linka :) Wjedziesz na forum, musisz sobie załozyc konto, czyli sie zarejestrowac :) Potem musisz napisac w temaciku zeby przylaczyc do naszego głownego forum bo mamy porywatne by chronic nasza prywatnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×