Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no to kolejne USG w poniedziałek po pracy (jak mnie lekarz przyjmie) i telefon do kliniki. Insemka najprawdopodobniej we wtorek Kwadratowy ale okaże się w poniedziałek. Miałam problem żeby się skontaktować z lekarzem bo on nie miał dzis dyżuru i nie chcialei mnie połączyc z nim ale zrobiłam awanturę (przecież ja jestem specjalistką od tego Razz i kazali mi zadzwonic jeszczed raz przed 11 no i odebrał Kwadratowy fraisse gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tempka spadła na "łeb na szyję" :-( czekam na @ :( Aniu (berbelku) trzymam mocno kciuki za poniedziałkowe usg :-) niech zdrowo rosną Twoje pęcherzyki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
hej dzewczyny ;p mam pytanie. Jesli zaczynam miec juz objawy przed okresowe takie jak adrwazliwosc i mega apetyt to znak ze bede miala okres czy nie koniecznie??? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Wsawac spichy i odpisac mi na pytanie xD Ja od rana biegam po mieszkaniu i sprzatam. musze sie uwinac szybko bo czeka mnie jeszcze nauka na cococium a popoludniu lece na zajecia do 20;00 paranoja ;p pozdrawiam ;D jak minal weekend? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
wybaczcie za bledy cos mi klawisze odmowily posluszenstwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraissse
M.I. - Niekoniecznie okres. Chociaż każda kobieta może sobie wszystko wmówić. Poczekaj jeszcze te kilka dni, a wszystko się wyjaśni :-) Mnie od wczoraj paru dni wszystko dziwnie pachnie. Zwariować idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Widzisz ;p A ja od wczoraj polubilam grzyby i ostre rzeczy.. niewiem jak moglam sobie to wmowic ale krokiety mojej mamy z kapusta i grzybami sa pyszne!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
jest tu kto? mam pytanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Oto moje pytanie. czy po zagniezdzeniu sie jajeczka zawsze jest malutkie krwawienie a raczej plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Ok dziekuje bardzo. milego dnia zycze ja lece na zajecia buziaki :)) bede poznym wieczorkiem jak cos albo jutro po 14 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisałam ale widzę że nie ma mojego postu :( jestem już po :( IUi była dzis ok 11 czekamy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisałam ale widzę że nie ma mojego postu :( jestem już po :( IUi była dzis ok 11 czekamy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa2777
A ja jutro się dowiem... hehe... jutro termin @. W sumie nie wiem czy to mozliwe zebym zaszla ale nadzieja jest i objawy które sobie chyba wmawiam :D. Moje cykle trwają 27 dni, przytulanko było 10 dnia cyklu, sama nie wiem, w sumie się nie staramy ale powiedzielismy sobie ze zero zabezpieczeń, ebdzie co bedzie... jakies takie mysli mi chodzą po głowie że może się udało ;). Objawy mam identyczne jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa2777
czekająca na pewno dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa2777
czekająca chcemy dzieciątko ale niekoniecznie teraz, po prostu nam obojetne, wiemy ze czasami tzreba sie dosc długo starac i dlatego przestalismy sie zabezpieczac. To dopiero pierwszy cykl starań :) w sumie nawet nie staram, nie kochalismy sie w samą owulację czy cos, po prostu tak wyszlo za w 10 dniu cyklu :). Chcielibysmy dziecko ale tak jak pisze czy teraz czy za 3 miesiace, czy 6 meisiecy - obojętne nam :) a jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa2777
ale chyba w tym miesiącu nic z tego... brzuch coraz bardziej ciągnie na okres... mimo wszystko wolalabym chyba zeby nie przyszedł jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie odebrałam wyniki badań z laboratorium- beta: 895 uI/l Samo czekanie było stresujące i jeszcze nie mogli mojego wyniku znaleźć. Ale się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa2777
narazie cisza... nie ma @, czekamy dalej ...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
hEJ DZIEWCZYNY . robilam dzis rano test. jedna kreska jest wyrazna druga widoczna ale bardzo slabo. co mam o tym myslec???? blagam odp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×