Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Dobrych snów
DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ obecnie jestem po zakończeniu brania Clo, przedwczoraj byłam u ginki ( mam dwa pęcherzyki: pr.jajnik: 1,9, a lewy:1,8) dostałam zastrzyk z Pregnylu. W poniedziałek mam wizytę u ginki, żeby sprawdzić czy ładnie popękały. Pierwszy raz w zyciu udało mi się "wyprodukować" dwa pęcherzyki i jestem z siebie bardzo zadowolona. Myślę, ze to zasłyga Clo i ziół Ojca Sroki, bo znów ten cykl je piję :) pobrała mi tez "próbkę" i wysłała do labolatorium, zrobia mi biocenozę, jak będzie wszystko ok, to na przyszłej wizycie ustalimy termin hsg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mam nadzieje ze biocenoza wyjdzie fajna i nie bedzie przeciwskazań do hsg :) Widze ze prawie idziemy równoczesnie, ja hsg w tym cyklu, ty w nastepnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko ❤️ ja też gdzieś w głębi serduszka mam taką nadzieję :D okaże się za ok 16-17 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki biocenozy - super :) wstępny termin hsg - 14.11 - dostałam już skierowanie :D pojawił się trzeci pęcherzyk :D czekam na 15 dfl i jak tempka będzie wysoko zrobie test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, może tutaj uda mi sie znalezc odp na moje pytania... wiec planujemy z mezem dzieciaczka moje cykle sa 32 dniowe wiec owulacja powinna wystapic mniej wiecej kolo 16 dnia? wydaje mi sie ze byla 21 dnia poniewaz bolal a nawet klul mnie brzuch z lewej strony a wspolzycie bylo okropnie bolace z tej strony,dodam ze przez kilka nastepnych dni pobolewal mnie brzuch,kochalismy sie w 19 i 21 dc,czy sa jakies szanse? choc minimalne? prosze o jakakolwiec odp,dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, może tutaj uda mi sie znalezc odp na moje pytania... wiec planujemy z mezem dzieciaczka moje cykle sa 32 dniowe wiec owulacja powinna wystapic mniej wiecej kolo 16 dnia? wydaje mi sie ze byla 21 dnia poniewaz bolal mnie brzuch z lewej strony a wspolzycie bylo okropnie bolace z tej strony,dodam ze przez kilka nastepnych dni pobolewal mnie brzuch,kochalismy sie w 19 i 21 dc,czy sa jakies szanse? choc minimalne? prosze o jakakolwiec odp,dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis kwas podchodzi mi do gardła :( jakbym miała zwymiotować zaraz :( zgaga . . . ale jakaś inna niż zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje ONE KISS :( A mi sie dzisiaj wydawało jak wyszłam ze sklepu jakbym monete połkneła :) Hehhhee p[o tym hsg mój organizm wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a może wciągnęłaś jakieś 50 gr :D :D :D hihihhiihihhi :) żarcik! ❤️ już niedługo na wizytę pójdziesz, to powiedz o tym wszystkim ginowi. o tych plamieniach, odczuciu w żołądku. zaczęłaś już brać luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania ww. leki: 1 opakowanie Clostilbegyt (10 tab) data ważności do 06. 2015 r - cena z apteki 15,02 zł - sprzedam za 10 zł, 2 opakowania Parlodelu (po 30 tab) data ważności do 07. 2013 r - cena z apteki 73,20 zł za opakowanie- sprzedam za 50 zł za szt, 3 ampułki Menipuru (fiolki z proszkiem i rozpuszczalnikiem) data ważności do 05. 2013 r - cena z apteki 110,0 zł za ampułkę (razem 330zł) - sprzedam wszystkie 3 za 250 zł. Proszę o kontakt pod nr gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciąży
hej dziewczyny,staram sie z mezem juz od 14 miesiecy o dzidzie i nic ,niewiem co jest grane mam juz córeczke 6 letnią i chcielibysmy dla niej rodzenstwo ale nic niewychodzi,niemam juz siły,płakac mi sie chce,byłam u gina mam isc na badania,czekam na @ własnie boli mnie brzuch takze na dniach bedzie i zobaczymy,ale jak wszystko wyjdzie dobrze to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
a ja sie staram 3 lata, i nic, meza wyniki w normie, mam 6 dniową faze lutalną, luteina nie pomaga, ciekawi mnie jak ją wydłuzy teraz pani doktor... przeciez nie bede łykac lutki po 6-8 tab.dziennie, chociaz jakby to mialo pomóc to moge i całe opakowanie łykac co dzien byleby efekt był:/ laski dacie rade, zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no czasem jest ciezko ale niewolno sie poddawac ! Ja z mezem staram sie prawie 2 lata a lecze sie juz chyba koło 3,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
mam pytanko, od jakiegoś czasu czytam fora, ale na zadnym sie nie udzielam, w jaki sposób gin może wydłuzyc mi tą przekletą fl? moze dac mi końską dawkę luteiny czy duph.? dawno temu maiałam jak w zegarku co 28 dni ale (w 2003 r) po częściowym zabiegu usuniecia tarzycy (po 3 mies.wyniki mialam w normie, teraz tylko już kontrola i nadal nie biore leków bo hormonki tarcz.są ok) cykl skrócił sie do 23-26 dniach a monitoring w 17 dc wykazał jajeczko 22mm, dwa dni później 24 i okres przyszedł w 25 dni, przy luteinie nic nie wydłużony, raz dobrnęłam do 28 dnia ale bhcg drgneła tylko do 1,7 i po 2 dniach okres przyszedł i tak i teraz czekam co mi zaproponuje pani doktór:) mozecie mi doradzić, czy któraś też tak miała? jaksię z tym uporała? nadmienie, że ślepo nie wierze lekarzom, obserwuje cykle, witaminki też biorę:( dziękuję za pomoć imam nadzieje że nikt mnie tu nie "objedzie" za (dla niektórych) bzdetne pytania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×