Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Ewbela
Asia mi na gardlo pomogla oliwa z cytryna a na katar chrzan do kanapki.Mieszanka z mlekiem miodem i czosnkiem super tylko nie dobre. Do tego herbata owocowa z cutryna pomarancza, imbirem, sokiem malinowym i miodem dobrze rozgrzewa. I tak w kolko u mnie w pracy ciagle ktos chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Asia miód cytryna czosnek i cebula powinny pomoc i złagodzić objawy :) zdarza sie niestety przeziębienie w ciazy tym bardziej ze organizm nie radzi sobie tak dobrze z infekcjami bo jest osłabiony. Zdrówka życzę! Odliczam dni do 11 grudnia.. Tak bym chciała zeby wszystko było dobrze. Nie mam na razie mdłości mam nadzieje ze to nie oznacza nic złego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela słyszałam ze malin nie wolno. Narazie kuruje sie miodem i cytryna w herbacie i pojde spac. gaga dziekuje za zyczenia zdrowua i ja tez 8grudnia nie moge sie doczekac asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie robią bachory zeby dostać pinset od pisu :D do roboty leniwe kwoki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Maliny jak najbardziej można jeść!! Nie można jedynie liści z malin bo mogą powodować skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hlehlerehle:D raz dwa zachodzta bo was menzusie p*****lna w kat! Cos sie Malo starała. Moze przytulanie nie dziala i trza do ryja k***ska wsiąść?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bolące gardełko pięć kuta**w do ryja! Niepłodne dziw*i :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Myslicie ze mam sie czym przejmowac z tym brzuchem? Nie boli caly czas tylko co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Ewbela jeśli nie sa to mocne bole i nie sa ciagle to nie martw sie nic nie powinno sie dziać gorzej jeśli ból jest mocny wtedy do lekarza. Mnie za to nic nie boli ale jestem strasznie słaba dzisiaj szybko sie mecze ide sie zdrzemnąć :* piszcie cos bo cicho tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela tez bym sie nie przejmowala podobno to normalne ze boli cie brzuch czaswm gdzies czytalam ze to powoduje ze dziecko rośnie i organizm sie do tego Zmienia gaga a ja spac nie dam rady mimo ze oslabiona jestem od choroby asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny starające się o dziecko, mam takie pytanie czy ginekolog może wystawić skierowanie na drożność jajowodów, żeby potem te badanie wykonać bez płatnie? Czy któraś z was tak miała? Nie zachodze w ciażę od 2 lat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Miałam jechać po pracy po test ciazowy i jutro go zrobić.... ale już nie mam po co jechać, okres przyszedł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Oki dzieki. Tym bardziej ze nie mam zadnych plamien. Olenka przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika a myslalam ze bede mogla ci pogratulować nastepny cykl bedzie lepszy i zycze co abys pod choinka znalazła dwie krrski asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika, nie lam sie ! Wiem, łatwo powiedziec, ja na razie musze odpuścić starania pewnie do konca roku. Ty w końcu zajdziesz, zdrowa jesteś, wiec sie nie martw!!! Jutro masz imprezę z tego co pamiętam, rozerwij się i nie myśl o tym. Ja niestety nigdzie jutro nie pojde :( zwonilam się dzis z pracy, bo nie dalam rady, strasznie zle się czuje, widzę ze jakiś wirus panuje. Ja sie zaraziłam od koleżanki, gardło boli :( weekend w łóżku i przed kompem. Trudno, odbije sobie potem. Wiecie co, ja wiem, ze nie mogę szybko się starać, a mimo tego się nie doluje... Czyżbym odpuściła z tej bezsilności?..... Dobrze by bylo. Bierzemy leki, potem ponowna cytologia, mam nadzieje, ze juz będzie lepiej i zaczniemy na nowo starania:) ale chyba juz bez spiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Olenika bardzo mi przykro :( życzę abyś jako prezent pod choinke zobaczyła piękne dwie kreseczki.. Powodzenia! Kurde kobitki chyba doszedł mi kolejny objaw senność hehe wlasnie sie obudziłam po dwugodzinnej drzemce :) ciekawe co w nocy będę robic... Kurujcie sie!! :) obym ja nie zachorowała bo pewnie zaraze syna tak jest zawsze a on 3 Tyg chory był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Gaga a co myślisz co wziasc na kaszel suchy ? Moze macie pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Na kaszel suchy to nie wiem moze dr Google bedzie wiedział :) ja zawsze leczę sie naturalnymi sposobami, mama moja robi zawsze jakieś soki np z czarnego bzu, z mniszka czy z pędów sosny. I mamy takiego farta ze zawsze dostajemy kilka słoiczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
dobrze ci:) mi od czytania waszych komentarzy przestal bolec brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za miłe słowa 🌼 Jestem dobrej myśli jakoś mimo wszystko, może to chwilowe :) Najbardziej się cieszę, że skoro już dostałam ten okres to teraz na godzinę przed końcem pracy i nie będę w poniedziałek się w pracy z nim męczyła :) I wiecie co.. nasi znajomi, trzy małżeństwa( w tym roku śluby były) i wszyscy starają się o dziecko, do tej pory bez skutku... Co się dzieje to ciężko uwierzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Teraz to choroba cywilizacyjna, tak się o tym mowi. Wiecie, teraz ludzie ambitni, mysla tylko o pracy, sa zestresowani, przemęczeni i gdzie tu organizm ma być gotowy na zrobienie dziecka... W ogóle wśród ludzi, których znam to większość ludzi, która szybko zrobila dziecko to osoby, które są wiecznie wypoczete i wyluzowane i malo pracują. Nie jest to na pewno regula, ale to ze wypoczynek i wyluzowanie pomaga w zajscie to pewne jak amen w pacierzu. Maz mi teraz powiedzial, ze jego kolega ma niedoczynność tarczycy, je dużo a nie tyje. Ja mam to samo.... Moze nie objadam sie strasznie, ale jem wszystko na co mam ochotę, niczego nigdy sobie nie odmawiam a jestem szczupla... Moze by w końcu zbadać te tarczyce. W styczniu mam wizytę u Endo, ale chyba wczesniej zrobie te badania i pójde juz z wynikami, zeby nie tracić czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
W ogóle juz mnie sutki bola, wiec za jakiś tydzień bedzie okres. Mam nadzieje, ze zdaze leki skończyć do @. Jeju jakie nudy :/ powinnam imprezę planować, a leze z okropnym bólem gardła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się staramy już kilka lat ale straciłam już nadzieję . Mam jedno dziecko ale Wam starające się życzę powodzenia rozumiem Was napewno uda się tylko trzeba cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola zbadaj tarczyce, powiem Ci ze u mnie lekarz powiedział, że cykle mam jak w zegarku z owulacja, płodnościa zero problemów, wiec prawdopodobnie tarczyca blokuje, bo nic innego nie przeszkadza. W poniedziałek idę do endokrynologa i się zobaczy co ona powie. Oprocz tego dziwnie bo dzisiaj 4 dzień cyklu a mi okres się kończy. W zeszłym cyklu było aż 8 dni, a teraz 4 ciekawe jak z płodnymi będzie :). Maz mi wczoraj powiedział trochę i do siebie oczywiście wzięłam. Stwierdzil ze w tym cyklu mam na niego nie naciskać i się wyluzować, jak się uda to się uda i żebym głupot oczywiście nie mówila ze przez mają tarczyce nie będziemy mieć dzieci. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika przykro mi i trzymam kciuki żeby w tym cyklu się udało. Tym co chorują zdrowia życzę. Ola ja też jestem szczupła, jem wszystko na co mam ochotę, dziewczyny w pracy zawsze się dziwią gdzie ja to mieszcze. Robiłam hormony tarczycy dwa lata temu i wszystko było w normie. Myślę, że tak jak ja masz szybszy metabolizm. W następny poniedziałek mam wizytę u ginekologa, ciekawe co zaproponuje żeby były dwie kreseczki. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ja robiłam 3 lata temu tsh i wyszlo w normie. Ale chyba znów zrobie, bo chyba samo tsh nie wystarczy, cis tam jeszcze jest, ale to się zainteresuje tym po okresie. Kurczę jak słyszę, ze ludzie sie starają po kilka lat a sa zdrowi, to jestem przerażona... Zawsze myślałam, że dziecko bardzo łatwo jest zrobic, zwłaszcza, ze wszyscy wokół maja od razu dzieci. Rok temu, prawie równo rok przed naszym ślubem byliśmy na weselu kuzynki męża, miesiąc później bylo wiadomo, ze jest w ciąży... Maz mi wtedy powiedzial, ze my tez po ślubie zrobimy.... Chyba tez myślał, ze to jest na zawołanie, ale jak tu inaczej myśleć jak wszyscy wokół raz dwa i robią dzieci. W ogóle czasem tak sobie myślę, dlaczego to akurat ja mam taki problem...a z drugiej strony, sa gorsze tragedie w zyciu, jak ktoś jest chory to co dopiero on ma powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
Olenika wiem ze Ci przykro. Wierzę że pod choinkę prezent podrzuci Ci w tym roku nie mikołaj a bocian :-) Ola to trochę nie tak. Tarczyca reguluje metabolizm ale to przy nadczynności jest szybki i można jeść bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamiętajcie że norma tsh dla starających się to minimum <2 a najlepiej pomiędzy 1 a 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola tez jestem chora a zaraz do pracy wymiotuje ciagle z bolu garfla katar meczy goraczka noc ogolnie nie przespana. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, a nie możesz wziąć wolnego? Ja dziś też nie spalam prawie w ogóle, strasznie mnie bolalo gardło, takie suche bylo, strasznie to nieprzyjemne, pewnie wiecie o co chodzi. Dzis caly dzień poleze, mam nadzieje, ze do poniedzialku przejdzie. Jak tam u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×