Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Według mnie po to są takie fora żeby się wspierać w trudnych sytuacjach, znaleźć się w kręgu osób którzy mają podobne problemy i wspólnie się wspierać. Chyba nie masz pojęcia jak to jest kiedy praktycznie wszystkie osoby z którymi się spotykasz (rodzina, przyjaciele, znajomi z pracy) rozmawiają o swoich ciążach albo urodzinach dzieci. Zamiast dusić w sobie emocje i odchodzić od zmysłów lepiej jest podzielić się z kimś kto zrozumie co się wtedy przeżywa. Wtedy jest łatwiej funkcjonować. Przynajmniej mi. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.10 to po co pajacujesz teraz i wchodzisz na to durne forum? Wyj****e mam w ciebie p**do, pisz sobie co chcesz szmato. Nie bede więcej odpisywać na wypowiedzi takiego debila. Zegnam i pozdrawiam środkowym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym jeszcze wiesz dlaczego udalo ci się od razu? Bo wiadomym jest, ze tępa patologia szybko robi dzieci... Wszystko jasne:) i jak dla mnie temat zamknięty, nie rozmawiam z takim dnem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie dlatego nie zachodzisz w ciaze..bo tluk z takim slownictwem nie powinien miec dzieci. A fakt-nie wiem jak to jest bo zaszlam bez problemu.. A wchodze tak Se..posmiac sie z co poniektórych..tak jak z przedmowczni ktora mocna w ryju jest a zapewne "przytula sie z wibratorem i nie kuma czemu zajść nie moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia bardzo szybko robi dzieci, a normalne kobiety jeszcze się kształcą i odkladaja to, zeby nie być takim tępakiem jak osoba, która zaczęła się tu udzielać. Współczuję dzieciom tej kobiety, ze maja tępa matkę. A wykształcone kobiety odkladaja te decyz****ardzo długo i stad chwilowe problemy, ale i tak zajdą u chociaż ich dzieci będą miały mądre matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patola to ciebie zrobila no i wlasnie dlatego jestes spierd/olona genetycznie i nigdy nie urodzisz szlaufie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak se? Debilu chyba raczej tak sobie... Dobra koniec, nie dyskutuje juz z tępakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rak..i dalna również będą miały bo stare rury je rodzą. A skąd blazo możesz wiedziec jakie mam wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.48 piękne słownictwo ... I ty kogoś nazywasz tępakiem... Hahahahahahahaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.50 przeciez to oczywiste.... Sane wypowiedzi wystarcza i ich cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, to moj ostatni post, bo nie mam czasu na takie "rozmowy". Pisz sobie co chcesz, masz tu pelne pole do popisu! Chyba tylko tu, z tego co widać... Spadam. Na razie! Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D uważaj bo ciśnienie ci skoczy i c***y dostaniesz z miejsca! I znów nici z ciąży bede i znów będziesz musiała sie przytulać duzo do gumowego przyjaciela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, po co reagujecie na wpisy na tym poziomie? Dajcie spokój... Luz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po waszych "reakcjach"na te wpisy widac,ze wcale nie jesteście na "wyższym poziomie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jestes na wyższym, skoro w ogóle takie wpisy tu umieszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika tak sobie o tobie pomyślałam niedawno. Moze zrób juz test? Z tego co pamiętam, ewbela robila wczesniej. Będziesz miała może juz jasna sytuacje. A jak u was plany na weekend? Ja juz się nie moge doczekać imprezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobote pracuję. W niedziele pewnie będziemy z mężem nadrabiać przytulanie ;) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udanej imprezy Ola. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola jabrobilam tez test wczesniej 5 dni prawie ale pokazala sie kreska i znikla a na drugi dzien juz siw utrzymywała blada ale byla wiec Olemika zrob test moze pokaze juz cos.ale nawet jesli by wyszedl negatywnie to nie bierz do siebie tego. Ola jak samopoczucie? U mnie dzisiaj mdlosci i jedzenie non stop a do tego lekarze tutejsi mnie wkurzyli nie mam nawet jak sie zbadac. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Agata, a tobie owocnych Przytulanek :D w ogóle jakis dobry humor mam :D ale u mnie zmienne nastroje to normalka :D jakos na razie nie mysle, ze nam się nie udaje itd, mamy w sumie czas... W sobotę w końcu po tak dlugim czasie sie rozerwę. Bo ostatnio to praca, starania, praca, starania itd :D dość juz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, do dni płodnych jeszcze mam tydzień. Mi ten czas już się niestety kończy. To jest mój ostatni cykl żeby zajść w ciążę. Mam umowę o pracę na czas określony która kończy mi się w marcu. Jeśli zajdę w ciążę w następnym cyklu zapewne pracodawca nie przedłuży mi umowy (z chwilą wygaśnięcia umowy ciąża nie będzie miała 3 miesiecy). Będę bezrobotna ;/ Więc ciąza albo teraz albo w marcu. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Haha o matko i córko :) niezła polewka z naszego gościa... Pewnie jakas gimba siedzi i pisze, bo tak wskazuje poziom wypowiedzi :) haha. Nie skomentuje nawet tego bo szkoda słów :) Ola rozerwij sie, imprezuj a zobaczysz ze w koncu zaskoczysz :) odpuść po prostu a nawet nie będziesz wiedziała kiedy zajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ola
Gaga, mam nadzieje, ze to nastąpi, chodzi mi o to odpuszczenie sobie. To nie jest takie latwe, bo nie można nagle sobie wmówić ze nie zalezy mi na zajściu, to chyba samo pzyjdzie z czasem,,jak juz się poddam po długiej walce. No nic, nie mam zamiaru juz się tym przejmować bo to w niczym nie pomoże a juz na pewno nie w zajściu... Jutro w ogóle idę do lekarza po wynik cytologii i spytam go jakie dokladnie hormony mam zrobić i kiedy, zeby trochę dokładniej sie zbadać. Bo jesli nie udaje sie przez jakas p*****le tylko, jakiś hormon to szkoda by bylo o tym nie wiedzieć. Gaga, super, ze tu jestes bo tez zarażasz mnie optymizmem:) a co do tego gościa... Poczytałam trochę tych wypowiedzi i na początku pomyślałam, ze to jakas kobieta, a teraz mysle, ze to tylko dziecko z gimnazjum się nudzi i sie wygłupia na forum. Gdzie sa rodzice? :D a co u Sali? Może tu pisalyscie, ale ja nie mam kiedy nadrobić tych wypowiedzi, szybko pędzicie:) wracam z pracy a tu następna strona zapisana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ macie nasrane w garach..dramat. I kto do k***y nędzy używa słowa -gimbaza??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość odpuść.... Nie szkoda ci czasu na złośliwości? Jesli caly dzień udzielasz sie na forum, które ciebie nie dotyczy, to chyba nie jest z toba ok... Wiesz, łatwo jest anonimowo komuś dozwalac, każdy głupi to potrafi. Jak jestes taki chojrak to podaj swojego maila np... To porozmawiamy wtedy. Anonimowo to tu każdy moze napisać a zazwyczaj robią to gowniarze, którym sie nudzi. Udowodnij, ze jestes dorosla kobieta, to będziemy mogły rozmawiać :) bo póki co, to nikt nie ma na to ochoty. A dziewczyny i rak będą zlewać twoje wypociny. Mysle, ze jesli nie jestes typowa gimbaza, to przemyślisz swoje zachowanie, a jesli nadal będziesz tu pisac swoje mądre komentarze, to wszystko bedzie jasne z kim mamy do czynienia i juz nawet ja ci nie będę odpisywać. Wybór nalezy do ciebie. Chcesz to pisz, mi to nie przeszkadza, każdy ma prawo tu się udzielić, wiec niczego ci nie moge zabronić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i mówisz, ze wchodzisz tu sie z nas pośmiać, a proszę cie bardzo :) cieszę się, ze istnieją tak optymistycznie nastawieni do wszystkiego ludzie, których wszystko śmieszy :) lepsze to, niz chodzenie caly czas namurmuszonym. Śmiej się na zdrowie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z was jest pompa.. A ze mam wolny dzien to sie posmieje..pewnie.. Bo uwierzyć nie mogę ze sa takie uposlady na świecie jak wy..ehh..no tragedia. Moze jednak trzeba by zaplakac nad ta wasza glupota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i super, ze sie śmiejesz:) śmiech to zdrowie :) no i nie myliłam sie, wiedziałam, ze znów napiszesz...a to twoje wyzywanie innych to wiesz jak o tobie świadczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle skąd w tobie tyle jadu? Az tak jestes nieszczęśliwa? Ehhhh brak mi juz słów na ciebie, życzę ci wszystkiego dobrego, obyś miala ciekawsze zajęcia w zyciu niz dowalanie anonimowo innym na forum. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×