Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nieśmiało dopisuję się do tabelki :P NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze werna26............26.............5.................23.04......Bielsko s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla przykro mi że nie wyszło nic z przytulanek ale nie martw się u mnie w tym cyklu też nici :( głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kamilko ale Twoj M niedobry. widocznie mu sie nie chcialo a sama wiesz ze nie mozna nic na sie bo to ma byc przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kam illa zgadzam się z wiolcią nic na siłę bo to nic nie da - na spokojnie a może Twój M dziś będzie miał ochotę ??? porozmawiaj z nim ale na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej werna widze ze jestes z moich okolic:) ja jestem z okolic zywca. witamy wsrod nas:) kurcze dziewczyny u mnie juz pol roku staranka ale to leci..... ale wkoncu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys u mnie juz cały roczek- jak teraz patrzę w stecz to nawet nie wiem kiedy to przeminęło ale jak czekam na kolejny teramin @ to się okropniscie dłużyyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia, nie byłam jeszcze u gina. Uważam, że to za wcześnie, żeby cokolwiek już rozkminiać. Staram się wyluzować i jak najmniej o tym myśleć, a szczególnie kiedy są przytulanki. Potem jakoś mi tak nieswojo względem M a przecież chodzi też o przyjemność, no nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale sek w tym ze to nie z winy M nic nie wyszlo.... tylko z mojej.... Nie zasnelam ale az wstyd napisac..... :( M mial chec ogromniasta...i ja nawalilam.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że chodzi o przyjemność :):):):) to podstawa no i pozytywne myslenie.ja poszłam do ginka po 5 miesiącach nieudanych staranek, załuję jednak że tak długo czekałam bo te moje leczenietrwa już 7 miesiecy a tak to nie było byc 12 nieudanych cykli lecz o te 5 mniej. no ale cóż madry człowiek po szkodzie. Mam nadzieje ze niebawem wszystkie przepiszemy sie to tabelki brzuchatek a potem mamusiek i będziemy opowiadac o swoich pociechach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kamilko czasami tak bywa- ale dziś możecie nadrobić zaległą noc :):):):) ze zdwojona siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem slonko bo checi moje sa niewyobrazalne M rowniez. Ale.... Wlasnie to ale jest z mojej winy ale naprawde wstydze sie o tym pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) miło ze jestescie :) Witam nową staraczkę i życze powodzonka :) u mnie dziewczynki ok, tylko cały czas mnie swsędzi i szczypie przy siusianiu, i takie jakby małe krostki sa, wszytsko tak za zewnątrz..... podmywam sie szałwia, i taki specjlany pły płyn dla kobiet w ciazy kupułam (gin polecił), i biore lactovaginal i smaruje clotrimalozum..... i nadal to samo :(:(:( nie wiem juz co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla a co się stało?? werna toi jest indywidualna sprawa każdej kmobiety ale lekarze twierdzą że problem z zajściem w ciążę są po roku regularnych starań ale zawsze warto iść do gina i się przebadać zawsze będzie się bogatszym o wiedzę czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o cyckach juz nie wspomne.... nawet normalnie nie moge sie uczesac bo jak dluzej potrzymam rece w gorze to tak mnie cycochy napier.... po bokach ze nie idzie wytrzymac. Mam ochote je odciac i przyszyc po @. W nocy strasznie sie mecze, musze spac na wznak bo inaczzej nie da rady... zazwyczaj spie na brzuchu ale nawet nie ma opcji bo nie idzie wytrzymac i to samo jest ze spaniem na boku.... :( masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla a czemu Cię nie ma w tabelce??? Chyba że coś źle skopiowałam... jeśli tak to przepraszam 🌻 Wiolkcia, będziemy razem testować!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwilkę przed Wami ale pewnie nici z tego cyklu ale szkoda :( koeljny miesiąc stracony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna ja nie chcę straszyc ale uwazam że zbadac się warto- zrobic podstawowe hormonki i tyle. bynajmniej się wie coś więcej na swój temat- a jak cos nie tak to mozna zawsze jakoś zaradzic. a jeżeli chodzi o testowanie to mi się przesunie napewno o 2-3 dni bo mój pecherzyk nie pękł w 14-tym dniu tylko 16-tym- o ile pękł skubaniec :) oj Kamilko a chyba nie miałas takich bolacych piersiaczków wczesniej co??? ja też wczoraj chciałam poszaleć z M ale zjadłam pomidorka i ta skubana skórka mi zaszkodziła i miałam niezłe jazdy żołądkowe-ale co sie odwlecze to nie uciecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek, Ty już tu nie wyrokuj, bo do testu jeszcze troszkę mamy :) Ja w każdym razie mocno trzymam kciuki za Ciebie 🌻 Nie ma co się na zapas stresować. Ja też sceptycznie podchodzę do tego cyklu bo i starania były rzadkie no i sama do końca nie wiem kiedy mam tą cholerną owulkę. Chyba zacznę mierzyć tempkę od przyszłego miesiąca albo kupię testy owu. bo same obserwacje chyba niewiele dają...... No ale jak narazie to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berebelku pewnosć czy coś wyszło z tych staranek będziesz miała dopiero w dniu spodziewanej @ wiec prosze nie dołuj mi sie tutaj i czekaj cierpliwie- zobaczysz szybko zleci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez moje dorgie wczoraj nie zdazyłam postarankowac sie wiec sie niezamarwtiajcie :) A zreszta my narazie nie staramy sie bo ja nie mam owulacji. Jutro mam wizyte u ginekolog......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca- no ale dzis zjadam te literki hehehehe- fakt już głodna jestem ale za 1,5h cos wkońcu skonsumuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×