Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Tak Kamila zrozumialam cie bardzo dobrze, co nie zmienia faktu, ze napisalas za ostro. Ale mniejsza o wiekszosc... Sama jestem taka ze jak cos mi nie pasi to wale... Moze mi to nie przeszkadzalo bo jednak zadko tu bywam, ale jak na wrzesniowym topiku ciezarnych pojawila sie babka ktora chyba miala na celu szokowac a nie pisac z nami napisalam co mysle, inne dizewczyny sie zgodzily ze mna i poszla se... i mamy swiety spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ostro po tym jak ktoras z naszego topiku mnie zwyzywala, przegielam z tym czubkiem nosa i walnelam tekst bez pomyslenia i przeprosilam, glownie chodzilo mi o to co napisala nerwusek ze nie wazne co napiszemy nina i tak nie bedzie miala nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz dajmy spokoj... Taaa kolka, pewnie po wczorajszej pizzy, bokiem mi wychodzi. WYpilam herbatke i dalej nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooranyyyy
zal mi cie kamila takie wulgarne i wstretne babska nie powinny miec dzieci sama sie tlumaczysz a pisalas ze winny sie tylko tlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wypilam herbatke rumianek z koperkiem... Ale dla mnie to konskie dawki trzeba. Mam refluks i kolki, bole zoladka i inne tragedie :P czesto mi sie zdazaja... Jakbym nie byla w ciazy garsc tabletek i juz... a tak meczyc mi sie przyszlo... oj bo pizzy sie zachcialo i masz babo placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo pizza ciezkostrawna..... Hm...... Bedziesz sie biedulko meczyc... A rumianku tez nie mozesz za duzo bo ona ma w duzej ilosci działanie przeczyszczajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale wzielam bo nie dosc ze kolka to i zalatwic sie nie moge!!! Noromalnioe zatluke mezulka, to jego pomysl byl z ta pizza, a wie jak ja reaguje na ciezko strawne jedzenie... och nie dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak mowie, mu ze znow mam kolke to on - Bo jak pies je to nie szczeka, a ty gadasz gadasz i gadasz nalykasz sie powietrza i co dziwisz sie ??!! Nie ma to jak pelne wsparcie meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup wozek i idz z psem na spacer bo tez dzieci nie powinnas miec a wulgarnym babskiem moze ty jestes o czym dalas przyklad we wczorajszej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta babiczek, pracuja zapewne eh te nasze kobiety pracujace... Hehe Cos mi sie przewraca w zoladku mam nadzieje, ze zacznie pracowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca wiem, ze ma racje bo mi lekarz powiedziala, ze jak jem to mam malymi kesami, nie otwierac szeroko buzki, zeby nie lykac powietrza no i ja powiedzialam dla mezusia o tym i chlop podlapal i sie smieje teraz ze mnie... jak zaczynam cos gadac to on odrazu- Patrz bo zwno kolki dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mam tylko rumianek z koperkiem wiec kiszka... Pomecze sie i znow naucze sie nie jest pizzy (przynajmnie przez najblizsze 2 miesiace :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARANCZOWA JA ODEJDE Z TOPIKU JESLI CI NA TYM ZALEZY ALE TYLKO W TEDY JAK PRZESTANIESZ BYC ANONIMOWA I NAPISZESZ KIM JESTES. JEZELI NIE MASZ ODWAGI TO NIE MASZ CO LICZYC ZAZDROSNA BABO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł, joł joł, to zaś sem ja :D przylazłam, bo w tej robocie to już mnie patrzały rozbolały od gapienia się w jeden punkt. Ale tworzycie, czytam i czytam :P dzisiaj do mnie przyjeżdża siostra, która jest w ciąży ( nie wiem czy Wam o tym już pisałam) i mam zamiar się od niej zarazić :) Będę ją tak długo głaskać po brzuchu aż coś złapię hehehe. Zazdroszczę jej jak nie wiem. Nie planowali,a ma. A my planujemy ,i nic.... No ale optymistycznie do tego podchodzę. Więc jak się zarazę, to zaraz Wam tu powysyłam pozytywne fluidy :) NowaTu, ale mi narobiłas chęci na pizzę, ja też chce 😭 nawet zgagę bym przemęczyła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna przytulaj sie napewno nie zaszkodzi... Ja sie przytulalam i wreszcie sie udalo. Ostatnio z mezulkiem wspominalismy jak na samym poczatku zwazku myslelismy ze wpadlismy. @ nie przychodzila a ja balam sie zrobic test. Szal niesamowity, placz lament co to bedzie... @ przyszla wszystko sie uspokoilo... a teraz myslimy, ze moglismy spokojnie wpasc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu no jak sie juz powie cos mezowi to wiesz jak potem jest :-) Bedzie pilnował :-) Werna no a moja siostra juz urodziła i jestem chrzestna dla malenstwa :) I tez takie chyce :P To zycze bys szybko sie zaraziła :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten miesiąc to już chyba załatwiony. Dni płodne już były (chyba), więc czekamy. Ale męża i tak męczę, a co się będę ograniczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Soeneczka :) M juz je obiadek a ja sie zaraz kłade spac :P jestem padnieta, nie wiem czemu ale nie spałam dzisiaj w nocy :( nowatu trzeba sie było nie obżerać:P nie no zartuje, ja dzisiaj np zjadłam hot-doga :P mega niezdrowo ale taka miałam ochote.... Kamilla widze ze Ty nadal walczysz z pomaranczowa... Dziewczyno olej temat i tyle ;) Witam pozostałe staraczki i brzychatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×