Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

WERNA skoro juz po płodnych dniach to czekac pozostaje :-) No ale jasne meczyc meza mozna dalej :) A nóz jakas opóżniona lub oddatkowa owulacja :P:P:P:P Ja narazie mecze tylko kiedy nam sie zachce, potem jak bede na leczeniu to trzeba bedzie według zalecen lekarza :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa mam pytanko jak bylo u Ciebie z checia na przytulanki jak zaszlas przed okresem, czy mialas duzo sluzu i jak wygladal? Z gory dziekuje kochanie za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowatu ja nie podpadam, tylko ja tez nieraz lubie zjesc takie rzecy a potem cierpie... dobrze piszesz ze brało sie garsc tabletek i było ok a teraz jest gorzej :( Dziewczynki czuje sie w miare, tylko ciagle mi niedobrze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nerwusku jak tam z rybcia sie czujecie? Zakonczylam rozmowe z pomaranczowa baba...Sorki za wczoraj chyba wqrwica przedmioesiaczkowadala znac o sobie... Szarlotko kochanie a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jak zaszlam a nie wiedzialam ze zaszlam :P to sluz ze mnie sie lal. Jakbym miala dni plodne. Co do seksu na poczatku jak sie dowiedzielismy to chyba sama ta wiadomosc nas tak podniecila bo nie kochalismy sie przez miesiac :P Ale potem ja juz potrzebowalam, mezus sie napoczatku wzdygal. Chyba sie bal ze uszkodzi Niunke... ale raz dwa i teraz gladko. Jak tylko mamy ochote. Oczywiscie juz nie skaczemy jak wrjaci. Wiem, ze duzo sluzu to dobry znak. Wiele dziewczyn pisze o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooranyyyy
wczoraj nic nie pisalam, czy ty myslisz ze tylko jedna osoba ma cie dosc??? to naiwna jestes heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napisze po raz tysieczny ze bylam na 99,99% pewna ze przyjdzie @.WSzystko bolalo jak na @ zero jakiegokolwiek symptomu na ciaze... a tu pikus. Zreszta mozecie wrocic do pierwszych stron topiku tam pisze ze czekam i czekam :P Wiec dopoki nie ma @ nadzieja goruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwsusku to i tak dobrze ze nie wymiotujesz. Mam nadzieje ze ustapia Ci szybko te objawy. A jest cos na nudnosci co mozesz brac????? Nowatu no tak pisza kobietki ze jak zaszły to miały mega duzo sluzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orany to nie czytaj... Nowa slonce chodzilo mi o czas miedzy owulka a @ wtedy jak nie wiedzialas, bo od paru dni mam straszna chec czego po owu nigdy nie mialam, a ilosci sluzu mnie przerazaja bo jest go duzo i jest bialawy i wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to ci nic nie powiem na ten temat :P Bo my w tym cyklu co zaciazylam kochalismy sie raz i juz. Bo jak gienio nam powiedzial, ze znow nici w tym cyklu bylam znowu w.k.ur.w.i.o.n.a i tylko sie klocilismy z mezem o seksie nie bylo mowy :P Co do sluzu + za to ze masz go sporo, a jesli jest do tego ochota to dziaj... a noz owulacja sie przesunela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też nie wiem czy miałam owulkę :( też wszytsko wskazuje u mnie że @ przyjdzie :( zaczyna mnie boleć brzuch i cycki no i mam biały śluz jak miesiąc temu więc pewnie lipa znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbisia
ja się 5 miesięcy z mężem staraliśmy ;( a jak juz bylam zmęczona co miesięcznym płakaniem to zaskoczyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbisia
ja tez niewiedziałam .tylko ginekolog mnie pocieszał że widocznie jeszcze nie czas i dał mi taklie karteczki do obliczani a jakieś wykresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje moje drogie ze bedziemy tu pisac i pisac :-) Az wszystkie zostanemy mamusiami :-) I bedziemy pisac dalej o swoich pociechach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbisia
ja trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki bo wiem jaką radość sprawiają te 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbisia
no tak ;) ale dzieki tym wykresą mnniej wiecej wiem że jest 60% że bedzie to chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbisia
bo zaszłam zaraz w 1 dniach płodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×